Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość brzydkie zeby____ _

Chciałabym mieć ładne proste zdrowe białe zęby.......................

Polecane posty

Gość patalej
Wiek nie ma znaczenia, tzn. bez przesady - mając te 30 lat na spokojnie można sobie jeszcze całkowicie odmienić zęby, ale wymaga to odpowiedniego podejścia i zaangażowania. Jedynie wtedy te zmiany mogą być diametralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patonio
Aparat, dobra szczoteczka, pasta faktycznie ajona bez fluoru i efekty będą. Wiadomo, że dojście do zadowalających efektów wymaga czasu, ale też nie jest tak, że jesteście od razu skazani na brzydkie zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasztana
Ajona działa, ale zdrowe zeby wymagają rozsądnej diety, ograniczenia słodyczy i nie tylko. Generalnie lista kwestii, które faktycznie mają tutaj wpływ jest naprawdę dluga. Nic nie dzieje się przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam sliczne białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proste zadanie,nie ma z tym problemu. Wystarczy miec kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksina
Ajona pomaga, ale bez rozsądnej diety i eliminowania używek, nigdy wam docelowo te zęby nie będą dobrze wyglądały, tak więc musicie po prostu o nie dbać. W tym wszystkim kluczowe znaczenie ma po prostu systematyczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dopiero niedawno bardziej zadbałam o zęby, wyleczyłam wszystkie w http://j-dent.com.pl/ Gdynia i zdecydowałam się tam na wybielanie zębów, jest teraz duuużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jest chodzic do dobrego stomatologa. Teraz na szczescie większość salonów jest bardzo dobrze wyposażona i spokojnie można skorzystać z profesjonalnych gabinetów. Ja polecam ten w Krakowie www.dentist.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostels
Hmm... kluczowe znaczenie ma dobra pielęgnacja. Nie sprawicie, że natychmiast będą one idealne. Wymagają one przecież ciągłej i systematycznej pielęgnacji, a dopiero przy rozsądnym działaniu można oczekiwać, że ich jakość się wydatnie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłka24lata
ale jak nie masz kasy, bo masz inne WAŻNIEJSZE WYDATKI i chorych rodziców na utrzymaniu to musisz się męczyć z brzydkimi, tak jak ja. Z zewnątrz śliczna kobieta (och ile razy mnie zaczepiali, a to do reklamy, a to do modelingu, ale jak pokazałam zęby to od razu się zmywali) na szczęscie mam kochanego faceta, który ma w d***e takie szczegóły. A nawet gdybym miała pieniadze, to moje zęby są zbyt kruche i miękkie by móc założyć aparat, byłam u kilku ortodontów po poradę (był taki czas że miałam te 3 tyś na zęby), ale każdy mi powiedział, że to nic nie da, tylko jedna baba próbowała mnie naciągnąć. Moim jedynym ratunkiem jest usunąć wszystko w ch/u//j i założyć sztuczną szczękę, a niestety nikt mi nie wyrwie tych zębów, a sama ich sobie przecież nie wybiję. Poza tym to nie tylko kwestia estetyki, cholernie mnie boli szczęka i żuchwa, dziąsła, mam wiecznie poranione policzki od środka, trochę seplenie (mój facet twierdzi, ze to urocze, ale jak mówiła on jest serio kochany), no i muszę sobie wybić ślub z głowy, bo przecież nie będę całe dwa dni w ceentrum uwagi z tym brzydkim ryjem (inaczej o nim nie mówię), co z tego, że białe jak każdy z innej parafii, a przy moich lekach psują się jeszcze szybciej niz kiedyś. Bożżż, przecież jak byłam młodsza to dwa razy próbowałam się przez te za/s/r/ane zęby zabić! nienawidzę ich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up@ jak ja cię rozumiem kobyłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka873
Zerknijcie sobie tutaj http://www.danecka.pl/metamorfozy,44.html . W dzisiejszych czasach z zębami można zrobić wszystko. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie się zgłosić. Nawet najbrzydszy uśmiech da się zmodyfikować tak, żeby wyglądał on pięknie. Warto pamiętać o tym, że uśmiech jest naszą wizytówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, że wszystko można zrobić z zębami. Ja byłam u dra Tomasza Rozwadowskiego na konsultacjach DSD, czyli projektowanie uśmiechu. Jak zobaczyłam siebie z zaprojektowanym, nowym, pięknym uśmiechem, nie mogłam uwierzyć, że tak się można zmienić. Teraz powoli dążę do tego, żeby takie zęby mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod koniec kwietnia ide na taki zabieg do klinki dr Żarowa w Krakowie. Powiem Wam ze mam dosyć juz mojego zółtego uśmiechu i wreszcie trzeba zrobic z tym porządek. Mam nadzieje ze efekt bedzie naprawdę widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memto
Systematyczne mycie, dobra pasta, odpowiednia dieta i będziesz miała taki efekt, jakiego nie uzyskasz żadnymi innymi sposobami. Pewnie, że wszystko musi potrwać, ale z pewnością zrobicie to, czego chciałyście. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie wykonywac takie czyszczenie zębów regularnie. Naprawde bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wystarczyło wyleczyć no i wybielanie i mam teraz ładny uśmiech, ale na pewno nie byłoby to możliwe, gdyby nie doktor Beata Kosowska to dzięki niej mam teraz bardzo ładny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry dentysta zaradzi tym problemom, ja najpierw wyleczyłam wszystkie zęby w http://www.prodent.tgory.pl/ a niebawem wybieram się tam na wybielanie zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systematyczność, zdrowe podejście do pielęgnacji, zwracanie uwagi na podstawy. Naprawdę można łatwo i szybko sytuację totalnie odmienić, a zęby doprowadzić do normalności. Pasta bez fluoru, szczoteczka miękka. W taki sposób właśnie sama zrealizowałam cele. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam białę żeby bo co 6 msc wybielam żelem dr martin schwarz home comfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto dbać o to zęby, bo jednak uśmiech, to coś na co inni bardzo zwracają uwage. Ja tez miałam przez wiele lat problemy z powodu wady zgryzu ale w koncu trafiłam na lekarza ortodontę który wziął sprawy w swoje rece http://www.ortodonta-katowice.eu/. Jeśli myslicie o prostowaniu zębów, to warto wybrac się na konsultacje do dr Ewy Hornik Pietrzyk w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcąc mieć piękne zęby, należy polubić fotel dentystyczny. Moje, wymagały nałożenia licówek (zabieg wykonała dr. Ola Sumara z Dental Park’u). Teraz, mogę się uśmiechać i nie mam przy tym żadnych kompleksów (dawniej, moje zęby były nierówne i posiadały wiele przebarwień – teraz, uległo to zmianie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety wszystko się rozchodzi o systematykę i kasę. Ale ja znalazłam na to sposób. Chodzę co jakiś czas na kontrolę do CMPdent aby nie tracić kasy później na leczenie kanałowe i inne rzeczy (lepiej zapobiegać niż leczyć albo leczyć małe rzeczy). Co więcej te gabinety mają baaardzo przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W takim razie powinniście rozejrzeć się za dobrą placówką, która specjalizuje się w stomatologii estetycznej. Jeżeli mieszkacie w województwie małopolskim to polecam wam http://properdent.pl/ Tam na pewno pomogą wam w osiągnięciu pięknego uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Chcecie mieć hollywood smile no to proszę:

- aparat góra - dół, najlepiej białe zamki - ok . 6 tys złotych

- licówki pełnoceramiczne od 3ki do 3ki - najlepiej robić w dobrej klinice, koszt ok. 10 tys złotych. Robiłem i po zabiegu boli jak cholera. Pierwszy raz w życiu się popłakałem z bólu. Gdyby nie najmocniejsze ketonale to bym chyba umarł. Problem tylko z licówkami jest taki, że będą chcieli Ci dopasować kolor do istniejących zębów. Więc albo najpierw trzeba wybielić albo licówki robić góra-dół od 4ki do 4ki. Albo nawet do piątki zależenie od tego ile zębów widać przy uśmiechu. Ale to koszt już rzędu 30 tys złotych. Wtedy można dać kolor A1 i mieć uśmiech jak z reklamy pasty colgate. W porównaniu do naturalnych zębów, licówki nie żółkną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

A no i czego lekarz wam nie powie o licówkach.

1) Po pierwsze to co już napisałem, boli jak cholera. Po szlifowaniu zębów jak kładziecie się spać to zmienia się krążenie i zęby bolą tak, że nie da się spać. Przez 3 tygodnie od czasu szlifu i tydzień później zabiegu jechałem na ketonalu o wydłużonym uwalnianiu. Bez tego nie byłoby szans.

Po zabiegu 2x ketonal + miałem Benzocaine w sprayu (znieczulenie w sprayu dostępne w Hiszpanii) i dopiero po godzinie przestałem wyć z bólu. Minął miesiąc od założenia mi licówek, a zęby bolą już tylko lekko wieczorem. Natomiast przy jedzieniu rzeczy typu wołowina to bolą zawsze. Po każdym prawie posiłku, który zjem za szybko muszę brać nurofen.

2) Przed zabiegiem podpisujecie umowę. Istnieje ryzyko, że protetyk dojedzie do miazgi i ją uszkodzi. Zęb wtedy może obumrzeć i będzie wymagane leczenie kanałowe, oczywiście na wasz koszt. Nie wspominając o bólu. 

3) O licówki trzeba dbać. Tak jak o własne zęby lub nawet bardziej bo od tego zależy ich żywotność. Wymiana może być konieczna już nawet po 10 latach. Średnio pewnie to będzie 15-20 lat jak są dobrze zrobione. Także nie są to rzeczy na pewno dla ludzi biednych. Z pewnością w przyszłości te rzeczy będą droższe niż teraz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

4) Projekt z tzw. mock-upu zrobili mi bardzo ładny (jeszcze przed założeniem właściwych licówek) i zaakceptowałem pracę. Licówki, które rzeczywiście dostaniecie różnią się w wyglądzie od projektu, nie tylko w barwie ale także budowie. W projekcie nie ma naturalnych szpar między zębami. Podczas zabiegu protetyk wkłada dystanse pomiędzy zęby tak aby można było włożyć później nić dentystyczną. Nie wiem jaki u mnie dystans zastosowano, ale szczerze mówiąc to poza pięknym kolorem to jestem średnio zadowolony z końcowego efektu. Bynajmniej moje zęby nie wyglądają jak aktorów hollywood. Ogólnie wczesniej między jedynkami nie miałem szpary, a teraz mam. Mogę to reklamować ale tutaj rozbijamy się o kolejną wadę licówek. Żeby zmienić to musiałbym przejśc przez tą całą gehennę od nowa, do tego zęba by trzeba zeszlifować trochę bardziej aby usunąć cement. Mogłoby to skutkować wspomnianą martwicą zęba i leczeniem kanałowych - jest takie ryzyko, nie wspominając o bólu. 

Jedyne co natomiast usłyszycie to protetyków to prawie same superlatywy. W kazdym razie to nie jest rzecz na której warto oszczędzać. Lepiej iść do najlepszych fachowców i zapłacić 50% więcej i mieć to co się chce niż tak jak u mnie gdzie projekt różny się znacznie wyglądem od wersji finałowej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztyn

To prawda wiek nie ma znaczenia, jeśli chcesz mieć ładne zęby i chcesz coś zmienić. Ale na
pewno nie można zbyt długo zwlekać. Ale też wydaje mi się, że nie jest trudno osiągnąć ten cel.
Wystarczy, że znajdziesz dobry gabinet. Ja jakiś czas temu postanowiłam coś zmienić w swoim
uśmiechu i zaczęłam leczenie w Bamedzie Nie powiem, że było łatwo, spędziłam trochę czasu
na fotelu, ale było warto. Mam zdrowe zęby, poddałam się też wybielaniu i dzięki temu
znacznie chętniej się uśmiecham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam sobie aparat na zęby w Stomatologii dr Cichonia i bardzo jestem zadowolona! na prawdę dokładnie i bez bólu! no i teraz mam super proste zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×