Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kanajta

GRZYBICA PAZNOKCIA

Polecane posty

Gość gość
Ja poddałam się laserowemu leczeniu grzybicy paznokci. Okazało się to skuteczną metodą. Zabiegi odbyłam w klinice medycyny estetycznej www.esteticomfort.pl, która znajduje się w Malborku. Polecam wam się do nic zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też miałam problem z grzybicą paznokci. Zdecydowałam się wybrać do www.maniq.pl Tam określili z jaką bakterią mam problem i rozpoczęli leczenie, które okazało się skuteczne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleopatra

Polecam udać się do specjalisty tak jak ja to zrobiłam. Też borykałam się z tym problemem i to dość długi czas. Nic nie chciało pomagać i już traciłam nadzieję. Ale znajoma poleciła mi udać się do gabinetu lekarskiego Moja Estetyka. I faktycznie, dopiero po wizycie tam i poddaniu się zabiegowi problem zniknął. Nareszcie nie boję się pokazywać nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex1987

Cześć

Również tak jak w poprzednich odpowiedziach zachęcam do skorzystania z pomocy kosmetyka-podologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam udać się do podologa z problemem grzybicy paznokci. Sam borykałem się przez kilka lat z tym problemem stosując mało skuteczne metody. Dopiero wizyta w Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stopy na Melomanów 10 pomogła mi wyleczyć się z tym problemem raz na zawsze. Pani Agnieszka Głuszczak jest świetną specjalistką, która umożliwiła mi chodzenie w odkrytych butach bez wstydu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×