Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maagduśka

ile ważą wasze dzieci w wieku 7 mc???

Polecane posty

tak jak w temacie ?! Ogólnie chodzi o chłopców ale dziewczynkami też możecie się chwalić :) mój syn ważył ok 8200 jak byliśmy po 6 miesiącu na szczepieniu jak to wygląda u was, bo babcia mojego dziecka twierdzi że syn jest gruby ja go tucze i rozpycham mu brzuszek! piszcie błagam! ja się z nią kłócę że jest jakaś przewrażliwiona ale już sama nie wiem może i ona ma racje .. dlatego pytam tutaj szerszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałaś o siatkach centylowych? wpisz tam wzrost i wagę i sama zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką siatką centylową to sama się zmierz głupia babo ja się pytam o fakty ludzi którzy mają dziecko w podobnym wieku a nie to co wyliczy mi komputer !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onamamaa
Zapraszam na moje aukcje,uzywane ale w bardzo dobrym stanie http://aukcjewp.wp.pl/cudny-zestawik-na-lato- dla-malego-chlopczyka-3-6m-i1594035276.html http://aukcjewp.wp.pl/modny-skarb-zestaw-6-12 -m-chlopiec-i1594036834.html http://aukcjewp.wp.pl/przesliczny-zestaw-wios enny-5-10-15-roz-68-i1593466333.html http://aukcjewp.wp.pl/modny-smyk-do-chrztu-ro zm-62-i1596816697.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no świetne aukcje ! ja tu mam problem, pytanie a wy sobie jaja robicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeaahhhh
mój bratanek ma ponad 9 kg, za tydzień ma 7 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siatki są stworzone na podstawie obserwacji dzieci dane nie są z kosmosu skąd te nerwy nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi zależy na faktycznych odpowiedziach u różnych ludzi i różnych dzieci i wiem że kiepsko to zabrzmi ale muszę mieć jakieś argumenty dla "teściowej" żeby się odwaliła to moje pierwsze dziecko i ona zachowuje się jakby była jego matka :/ wkurza mnie to i przepraszam że mnie poniosło ale zależy mi na opinii mam które mają dzieci w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok specjalnie dla ciebie sprawdziłam wagę córy jak miała 7 miesięcy i dokładnie 4 dni :P ważyła 7900 zawsze była koło 50 centyla w rok wazyła 9,500 a teraz 11,400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie stresu się tak tą tesciową jezeli ona nie wie ze dziecko póki nie raczkuje nie chodzi jest pulchne to odeślij ją do ksiązek moja była pyzą a teraz wszystkie spodnie z niej zlatują :( :Pszkoda ze nie ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) dzięki i jeszcze raz przepraszam! jej argument "wychowałam czwórkę dzieci" staram się nie przejmować ale wiesz po jakimś czasie jak się nazbiera takich bezsensownych pretensji to ja wybucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pare dni temu skonczyla 7mscy, wazy 7,5 moze ciut wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziewczynki troszkę mniej ważą tak jak moja chrześnica w tym wieku ważyła 7800 ale to i tak nie wiele mniej od mojego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewers
Mój synek co prawda nie ma 7 ms, bo aktualnie ma 5,5 ms, ale może i to Ci się przyda... Waży jakieś 8050 g :) i wcale nie uważamy go za grubaska, a niemowlaki są pulchne i tak być powinno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję piękna waga :-) )))) ja osobiście nie uważam że to dużo zwłaszcza że jak byłam mała to też nie byłam drobniutka z resztą do tej pory tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a moja coreczka w wieku 3,5 miesiaca wazyla 7400 g, jast grubakiem ale ona urodzila sie duza bo 4300 61cm karmiona byla tylko piersia i pani doktor powiedziala ze mam sie niczym nie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też spora ale u mojej "teściowej" to jest chyba kompleks bo ja też jak byłam malutka to byłam grubiutka i do tej pory mi to zostało a jej dzieci wszystkie to chodzące wieszaki na ubrania zwłaszcza córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa
moj synek ważyl 8800 i nie byl gruby, nie stresuj sie dziewczyno bo nie masz czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja stasza corka (4 latka) tez jest takim "wieszakiem" ale to po tatusiu :) ja tez nie naleze do otylych ale nie jestem tez chuda:) powiedzialabym ze raczej przecietna, wiec mysle ze mlodsza corka tez z tego wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mówię że jestem gruba raczej szczupła, ale nie chuda i wolałabym żeby syn wdał się w moją budowę ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja zaś ma 8 m-cy skończone
i waży 7300g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamam26
mój ma 6,5 miesiąca i 7700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuchna swojej córci
Moja córka 6200 tydzień przed 7 miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez polecam siatki centylowe do sprawdzenia bo to ze czyjes dziecko wazy 10 a inne 6 wiele nikomu nie da zadnego odneisienia :D moje wazyly pierwszy syn 10kg, drugi syn 8450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe...............
moja Córeczka ma 3 miesiące i waży 7kg, wcale nie jest gruba, tylko bardzo lekko okrągła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×