Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szkoła dla córki

Technikum fryzjerskie? - myślicie że to dobry pomysł?

Polecane posty

Moja córka jest w ostatniej klasie gimnazjum, wczoraj powiedziała mi że chce zostac fryzjerka i idzie do technikum fryzjerskiego, nie myślicie że to zły pomysł. Szansa na zdanie matury w takiej szkole jest niewielka, a poza tym co to za zawód fryzjerka, jeszcze córka powiedziała że po tej szkole nie będzie wybierała się na studia bo fryzjerstwo to całe jej życie. Chciałam ją przekonac do zmiany dezycji, żeby poszła do liceum ale ojciec córkę poparł bo stwierdził że lepiej, jak ona będzie miała jakiś konkretny zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, ja pracuję na uczelni, skonczylam studia, zrobilam doktorat i ciagle żałuję, ze nie zostalam fryzjerką :) moze jeszcze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaaaaa
jeśli będzie dobra w tym zawodzie i naprawdę się przyłoży to pomysł jest niezły ! córka powinna robic to co kocha , to co ją interesuje ! a matura ? jeśli będzie się systematycznie uczyć to zda bez problemu , ja chodziłam do LP niby najgorszy twór minionych czasów ,że niby maturę w LP zdawali najgorzej a mi ona nie sprawiłą problemów uczyłam się tydzień przed egzaminami. i popieram same Liceum to jedne wielkie g... chyba, że ktoś ma ambitne plany na przyszłość i wie jaki kierunek w życiu chce obrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×