Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę oo pomoc

!!!! Czy pojechać na izbę i zostać w szpitalu ? POMOCY !!!

Polecane posty

Gość proszę oo pomoc

jestem w 27/28 tyg ciąży od 23 tyg twardnieje i stawia mi się brzuch od mojego lekarza dostałam nospe forte i magnez i na ostatniej wizycie (07.05.11) do tego jeszcze scopelan w tabletkach. Wczoraj twardniał mi bardzo często. Dzisiaj od 7.30 już chyba z 3-5 razy. Strasznie się boję o moje dziecko nie chcę go stracić i dlatego pomyślałam sobie aby pojechać na izbę przyjęć i zostać w szpitalu wtedy przebadali by mnie z każdej strony i może była bym trochę spokojniejsza. Ale wydaje mi się że odeślą mnie z powrotem do domu więc co mam zrobić i powiedzieć aby zostawili mnie w szpitalu ? CO wy o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jak cie przebadaja i poiwedza ze nic nie jest to przciez nie nakazesz im zeby cie zostawili w szpitalu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie potrzeba to na pewno Cię zostawia i podadza leki, żeby macica się uspokoiła. Nie głaskaj brzucha bo macica na to reaguje. Ja na Twoim miejscu bym pojechała dla własnego spokoju. Pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłączą Cię pod KTG i zobaczą czy są to skurcze, które zwiastują przedwczesny poród czy po prostu macica się przygotowuje do porodu. Zadzwoń najpierw do swojego ginekologa, poradź się jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będzie potrzeba to na pewno Cię zostawia i podadza leki, żeby macica się uspokoiła. Nie głaskaj brzucha bo macica na to reaguje. Ja na Twoim miejscu bym pojechała dla własnego spokoju. Pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×