Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzynka...,,,

Urząd Skarbowy a Urząd Pracy

Polecane posty

Gość Katarzynka...,,,

Czy Urząd Pracy ma wgląd na dochody przez Urząd Skarbowy? Chodzi mi o to, że pracowałam ok. 2 lat na podstawie umowy o dzieło (bez odprowadzania skladek) i chciałabym iść teraz na staż z Urzędu Pracy. Pracowałam jako sprzedawczyni w sklepie, teraz kończę studia i chciałabym odbyć staż w moim kierunku. Podobno staż nie przysługuje osobom, które pracowały powyżej 3 miesięcy, ale skąd Urząd Pracy będzie wiedział, że pracowałam, jeśli składki nie były odprowadzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidzka teresa
nie martw sie nei bedzie nic wiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka...,,,
Mam zamar iść do Urzędu Skarbowego i zapytać czy mają w ogóle pieniądze na staże. Jeżeli tak, to jak to wszystko wygląda, kiedy mam dokładnie się zarejestrować jako bezrobotna. Nic nie będę mówiła, że pracowałam, bo co to za praca była... Tak się boję, że wszystko już będę miała załatwiobne, a oni mi powiedzą, że staż mi nie przysługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nss,s,s,s
nie ma wgladu wiem bo pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nss,s,s,s
o staze czy sa pieneidze to sie pytaje w urzedzie pracy a nie w skarbowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka...,,,
Żle napisałam, jutro idę do Urzędu Pracy zapytać czy maja kasę na staże. nss,s,s,s pocieszyłaś mnie, dzięki :) Oni napewno mają wgląd czy składki były jakieś odprowadzane do ZUSu. Jeszcze mam pytanie do nss,s,s,s wiesz może, jak długo czeka się na przyznanie stażu? Mam już na oku jednego parcodawcę, jeżeli się zgodzi mnie przyjąć, to jakie są procedury (chyba będę musiała zarejestrować się jako bezrobotna) i jak długo się czeka na zaczęcie stazu po załatwieniu wszystkich formalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po zarejestrowaniu
musisz czekać przynajmniej 3 miechy na staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka...,,,
Już wszystko wiem, jeżeli są miejsca na staż, można iść od razu po zarejesrowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×