Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ata2010

tzw stare panny po 30-ce

Polecane posty

Gość gość
Kiedyś byłem z 28 latka jak miałem 28 lat i ta ti na kasę raczej leciała. Nie miała ani prawa jazdy, ani swojego mieszkania. U mnie mieszkała za free. Ta 23 latka jest ogarnieta. Fakt, że wygląda poważniej i jest trochę przy kości ale to nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś poznałem na portalu jakas panne, tzn pisalismy. Nie chciala sie ze mna umowic.:( Pozniej jak sie spotkalismy przypadkowo na zywo to na zywo jej sie spodobalem. Ale to ja juz jej nie chcialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze zrobiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Po co tu w ogole przychodzisz?:( Nie czytaj jak Ci sie nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Bredzisz koles:D To stary topik. Ktos go wlasnie podniosl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatan z 666 klasy
" gość 2016.12.13 15;13 Jezeli milosc by istniala taka jak na filmach ,to by nie bylo tyle rozwodow i rozpadajacych sie zwiazkow a ty piszesz ze dla kogos kto kochal szczerze nigdy nie napisze ze milosc nie istnieje. To dlaczego sa rozwody i tyle zwiazkow sie rozpada ,przeciez bylo uczucie, jak dwoje ludzi sobie slubowalo to gdzie jest wtedy milosc?Tak jak pisalam ludzie biora slub dla kasy i seksu a nie z milosci. " Coś na temat: https://www.youtube.com/watch?v=gD2iM-mFiHU :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWORCA PRAWDY PRAWDZIWEJ
Dużo osób piszę w pośpiechu i przez smartfony. To niestety powoduje błędy logicznie i składniowe.... Zobaczycie co będzie za 20 lat z ludźmi... Ludzie będą pisać skrótami (omg, nwm, spk, sptkl sie rano, cz, meeting), będą mieli problemy ze wzrokiem i kręgosłupem (przez smartfony, komputery). Kobiety będą mieć usta jak glonojady, włosy płaskie, proste. Faceci będą mieć niskie libido (zanieczyszczona żywność, brak ruchu), będą mieć coraz więcej kobiecych cech... Od porządku, ludkowie, jest Pambóg, on pilnuje, żeby wszystko szło, było jak było. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili. Chłop z chłopem spać bedzie, baba z babo, wilki latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! (...) Wy wiecie ludkowie, co sie teraz na świecie wyprawia? Mężowie żony rzucajo, matki dzieci! Z ludziow mydło sie robi! Żyto kosami żno: bywajo całe wioski, że sierpa nie uraczysz! (...) A w miastach, co w miastach się wyprawia! W dzień śpio, w nocy pracujo, w piątki nie poszczo, niedzielow nie świętujo! Sodomagomora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuuuuuuu starość nie radość, młodość nie wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielkabarbara
Byłam w związku na studiach przez 4 lata potem sie rozstaliśmy, w pracy same kobiety i dwóch facetów (jeden żonaty a drugi kawaler ale niski i otyły brzydal) imprezy sie skończyły wraz z życiem studenckim i lata lecą więc gdzie kogoś mam poznać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym to wierzyć, 23 latka przecież też moze być do związku.... Dzieli nas tylko 7 lat różnicy. Nie chodzi o kasę. Bo ona ma swoje mieszkanie i samochód, ja swoje mieszkanie i samochód, oboje prowadzimy firmy nie powiązane ze sobą żaden sposób. GGG taa prowadzisz firme i zarabiasz 4 tysie, takie bajki to sobie opowiadaj siksom. 23 latka prowadząca firmę, chyba z pomocą tatusia, ale tak co jest bogata z domu takiego dziada by nie wzięła, nie dość ze bez kasy to jeszcze starszy 7 lat :O bajkopisarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja mam 31 lat jestem sama głównie pracuje w pracy wszyscy pozajmowani, wśród znajomych wolni faceci to tacy dla których najważniejsze jest wysiadywanie z piwem przy barze, to gdzie kogoś poznać normalnego no nie ma gdzie, może na jakiś studiach podyplomowych ale to też nie wiem czy możliwe skoro na normalnych nie poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam trochę więcej niz 4000 zl. Niestety są inne koszty typu ZUS, podatek itp. Był okres, że miesięcznie zarobek był ok 10 000 zl netto. Zarobek. Nie obrót. Zależy od miesiąca. A dziewczyna ma firmę jako działalność. Po prostu jest kosmetyczką. W tym zawodzie to tylko praktycznie własna działalność. Polska to na prawdę zawistny kraj. Mentalność, że ważne aby komuś było gorzej a nie wszystkim wspólnie lepiej. Jeden ma Mercedesa a drugi Malucha. Ten co ma malucha to będzie czekał aby sie Mercedes zepsul a nie robił tak żeby mieć też Mercedesa. Zresztą coraz wiecej osób przenosi działalność do Czech. Optymalizacja podatkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaaaaaaa x
Ja znam przypadek, ona 28 lat... on 43, rozwodnik, 2 dzieci. On zwykły robotnik, ona córka prezesa. Sa rok po slubie. Bardzo szczęśliwi. Sama powiedziala, ze kase to ona miala ale brakowalo jej czego innego w zyciu. Dopiero dal jej to ten starszy. Moze chodzilo jej o ojca? Bo jej ojciec ciagle praca i interesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo, to kosmetyczka to rzeczywiście szczyt marzeń. Pomyśl trochę, gdyby ona nie dostała mieszkania od ojca to myślisz ze mogłaby rozwinąc jakikolwiek biznes? Otóż nie, bo wiadomo że mieszkanie to potrzeba pierwszej kategorii i gdyby musiała wynajmować i bulić co miesića na wszytko to ciekawe czy by jej sie udało rozujac ten kosmetyczny biznes w tym wieku. Pewnie zanim by sie czegoś dorobiła stuknęłaby jej 30-tka. Tu nie chodzi o żadną zazdrość. Czego ty nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko się sprowadza do kasy. A idzcie wy wszyscy w hój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem starą panną - 36!, dlaczegóż? nie wybrzydzałam, o nie! jestem starą panną, bo nie podobałam się przyjaciołom mojego narzeczonego ;] potem nie podobałam się mamie kolejnego chłopaka, bo ona preferowała blondyneczki, podobałam się i podobam się cudzym mężom, ale z tego nie korzystam... wstyd jakoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś będąc na spotkaniu miałem obok siebie dwie dziewczyny. Ciut młodsze ode mnie. Patrzyliśmy na siebie, zerkanie. Zastanawiałem się o czym one myślą. Przez pewien czas one stały przede mną. Mogłem przyjrzeć się im. Piękne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaty mnie nie chce a biedny wyskrobalby mi ostatnia zlotowke z portfela. Mam 34l wole zostac sama i moje zycie jest zamkniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolisz? Czy to nic innego jak rezygnacja, brak nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadze ze rezygnacja i brak nadziei, tez z biegiem czasu mozna sie pogodzic, ze byc moze do konca zycia zostane sama . Tak bywa, zycie jest brutalne i nie kazdemu jest dane wyjsc zamaz. Jestem pesymistka i nie umiem tego w sobie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s mysle ze tylko wybrancom udalo sie stworzyc szczesliwy zwiazek z ukochana osoba, reszta ludzi jest samotna jak ja z roznych przyczyn a kazdy chcialby byc szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
A co to jest "szczesliwy zwiazek"?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwy zwiazek ,to taki gdzie jedno i drugie serce moze na sobie polegac ,zarowno w tch zlych chwilach jak i dobrych. Jest sie dla siebie wzajemnym oparciem. Nikt glutenu nie chce za soba ciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie ułożyło"? chyba wręcz przeciwnie. nie ułożyło to się tym co teraz musza bachory nianczyc i mecza się w malzenstwach :D. nie od dziś wiadomo ze bachory i malzenstwo to same problemy i zero przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Do tego nie potrzeba wielkiej milosci. Wystarczy, ze ludzie sa lojalni i odpowiedzialni. Takie zwiazki zawieraja ludzie gdy oboje sa juz po 30 i oboje dorosli do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dlaczego jestem sama, dlaczego, bo mam kompleksy, zanizone poczucie wlasnej wartosci, nie usmiecham sie wcale, prawie wogole bo nie mam powodow do radosci, i z urody przecietna jestem malo zarabiam, biedna, no i moj pesymizm ktorego zwalczyc nie potrafie nic dodac, nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jestem sama, no dlaczego, bo malo zarabiam, biedna, z urody przecietna, mam kompleksy, zanizone poczucie wlasnej wartosc***esymistka, wogole sie nie usmiecham bo nie mam powodow do radosci.Faceci lgna do wesolych, swoiskich dziewuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama, bo jak już kogoś poznam to: 1.albo mi się podoba fizycznie i jego wnetrze - ale uwaga, ma żonę i dzieci (co okazuje sie niebawem) 2.albo ja wpadam w oko komus, kto kompletnie mi nie odpowiada, traktuję go jak brata 3.Albo ktos jest wolny, podoba mi sie fizycznie i z charakteru ale ja mu się nie podobam i traktuje mnie jak siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
Chyba przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×