Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagódka22

Bieganie - jak biegać żeby sie nierozrosnać:)

Polecane posty

Gość Bardzo uprzejmy podszywacz
Poka cycki to udzielę profesjonalnych rad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he heeee
optymalnie byłoby gdybyś do twgo ciepłego posiłku, skoro już jesz go tak pożno, zamiast makaronu wykorzystałą warzywa np z mrozonki ale jesli juz musisz coś konkretniejszego, to dużo lepszy jest ciemny ryż (oczywiscie w niedużej ilości Generalnie w diecie redukcyjnej wegle powinno sie jesc w pierwszej połowie dnia + do obiadu, natomiast idealnie jest zeby ostatni posiłek był tylko białkowy (i wcale nie musi być o 18.00...) Jesli jesteś głodna samego tuńczyka, kurczaka bez skóry bądź rybę możesz zjeść dużo pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo uprzejmy podszywacz
Jestem osobą o niezwykle silnej psychice (i oczach :P) :classic_cool: Ryba to bardzo dobry pomysł na noc bo się najdłużej trawi, ale tuńczyka bym odpuścił bo to syf z puszki, ma mnóstwo metali ciężkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemysle to i zmodyfikuje moze moj jadłospis ale niewiem bo dzis mam ochote na makaron ;] ogolnieto jem wiecej ryzu brazowego i kaszy gryczanej, makaron rzadlko ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he heeee
.... i pewnie przez te metale cięzki jest csię rano cięższym wagowo;) Kto ci kolego takich bzdur nagadał, ze jedzenie z puszki to jakaś trucizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo uprzejmy podszywacz
To pupę pokaż :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo uprzejmy podszywacz
Poszukaj opracowań nt. ryb w puszce, nie twierdzę że zjedzenie puszki w tygodniu jest złe, ale lepiej zamienić na wędzoną jeśli dieta ma wyglądać tak jak koleżanka Keira napisała. Z tą wagą rano po puszce rozbawiłaś mnie, + dla Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo uprzejmy podszywacz
Z babami same problemy :O brzuszek pokaż, pasuje jak najbardziej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fstyd pokazywac taki brzuchol ;p uprzejmy ja nie taka jak większość na kafe ;p pokazac to Ci moge jezyk ;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo uprzejmy podszywacz
To Ci nie powiem co jeść i jak biegać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo uprzejmy podszywacz
To będziesz mieć wielkie dupsko skoro taka żmija jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bieganie w celu chudnięcia ma sens tylko jeśłi trwa od 40 - 60 minut jednozrazowo. W tym czasie nie wolno robić przerw, ewentualnie biec wolniej jesli sie nie wyrabia" Skąd ta dziwna informacja? Jeśli biegiem sprawisz, że twój bilans energetyczny jest ujemny, to odchudzić cię może nawet pięć minut biegu dziennie. Wiem, co mówię. Ja kiedyś schudłam skacząc TRZY minuty dziennie na skakance i nie zmieniając nic w jadłospisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGGGG
jakby sie traciło na wadze od 3 minut aktywnosci fizycznej bez konieczności redukcji w diecie, to by nie było grubych osób na swiecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwił(a)byś się. Nie twierdzę, że to uniwersalny supersposób, ale WSZYSTKO zależy od przypadku - po prostu uważam, że stwierdzenia "wysiłek fizyczny trwający krócej niż 40 minut NIE MA SENSU" są byzydurne że zęby bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna90
Polecam jako wsparcie suplementy i odżywki od Olimp'u oraz stronkę sklepu w którym kupuję - www.twoje-odzywki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuchaskaska
Żeby zacząć biegać przede wszystkim musisz mieć odpowiedni strój. Najważniejsze są buty, polecam coś takiego: http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=147 Mają grubą i elastyczną podeszwę, więc nie będziesz czuła bólu związanego z nawierzchnią. Do tego najlepsze będą legginsy i koszulka bawełniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolneczka9
Należy odpowiednio dobrać dietę. Jeżeli nie macie zbyt wiele czasu na przygotowywanie sobie obiadków i innych rzeczy to polecam chrupkie musli Fitella. Jest dostępnych wiele smaków więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ćwiczymy to powinniśmy jeszcze więcej spożywać tych wszystkich płynów. Sama ostatnio zaczęłam ćwiczyć i myślałam jak tu sprytnie w lekki i przyjemny sposób dostarczać tych wszystkich minerałów i elektrolitów do mojego organizmu. Poszłam do apteki a tam pani od razu mi zaleciła zakup orsalit tabs. Są to bardzo fajne tabletki musujące z magnezem z witaminą B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×