Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiihhhtt

BIEGANIE CZY NORDICWALKING?? co lepsze na spalenie tłuszczu ??

Polecane posty

Gość gość
bardzo szybki godzinny marsz regularnie 5 x w tygodniu sto razy lepsze jak cokolwiek każdy lekarz ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że wszystkie te osoby, które polecają Nordic Walking są zbyt leniwe, żeby zacząć biegać ;) Bieganie to najlepszy sposób na szybkie pozbycie się tłuszczu. Ja w miesiąc straciłam 6 kg, z wagi 54 kg na 48 kg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoska
A ja mam pytanie o ten wspomniany tu wczesniej spalacz tłuszczu. W zasadzie jak sie go powinno przyjmować ? W czasie ćwiczeń, przed, po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannaka
ja nordic walking, lacze to z dieta i figura extraslim na szybsze spalanie tłiszczu i efekty sa takie jak miałam po bieganiu, wiec super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIEGANIE
BIEGANIE! no chyba ze masz 60 lat i słaba kondycję,.. to pozostają kijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yzis
'BIEGANIE' -bez urazy, ale myślę, że takie podejście do tego tematu świadczy o małej wiedzy ! Nordic Walking nie ma barier wiekowych !!!! Chodzą i Ci z '60' na karku i '5-cio' latki. Twierdzenie, że komuś się nie chce biegać i chodzi z lenistwa jest niedojrzałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An3ta
Najlepsza do biegania i nordicwalking będzie bielizna termoaktywna, która utrzymuje ciepło i nie pozwala na wychłodzenie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiej firmy ma być taka bielizna wg ciebie? bo muszę mojej mamie poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie:) Mnie bieganie uzależniło. Zaczęłam 5 tyg temu z bardzo dużą wagą, nie potrafiłam przetruchtać 10'. Teraz biegam w tempie konwersacyjnym ok40' i więcej 3-4xtydz. Mnie bieganie uzależniło. I nie jest prawdą, że angażuje mniej mięśni niż nw. Pracują wszystkie mięśnie od pasa w dół, a także brzuch, ramiona... Biegam na czczo o świcie. Kocham to :). Ciało zmienia się niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...z kijami spróbuj biegać :-) Oszalejesz na swoim punkcie jak zobaczysz rezultat. Można osiągnąć jeszcze więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yzis
Stanowczo popieram :-) Nareszcie bratnia dusza... Kiedy szybki marsz przerobimy w bieganie z kijami, co osiągalne jest przy dobrej technice efekty są piorunujące. W rok zrzuciłam 20kg. i była to najprzyjemniejsza forma odchudzania... :-) Jestem wdzięczna trenerowi osobistemu, że zaraził mnie tą formą sportu, gdyż nie ucierpiały na tym moje stawy, a udało mi się osiągnąć całkiem niezłą formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo jo jo
Jaka rada by się utrzymać w dobrej formie i nie odpuścić? Jaka rozsądna dieta by nie przybierać kg na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi ktoś jeszcze z kijkami. jakie macie doświadczenie jeśli chodzi o odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek12
Hej ;) zaczęłam chodzić z kijkami od 24.02. - ogółem ubyło mi już 1,5 kg. Wcześniej biegałam, ale nordic jest super, człowiek się nie męczy, stawy są mnie obciażone! polecam wszystkim! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiderek12 jak często chodzisz i ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek12
Co dwa dni po 1,5 godziny - łacznie robię ok. 8 km ;) Teraz mam zamiar zacząć biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem nordic walking lepsze. Zapisałam sie do grupy w http://actireh.pl/dzial/oferta z ktorą chodze wspolnie i naprawde bardzo mi to poprawilo kondycje, a jak troche biegalam to nie bylo tak fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nienawidze biegac, to jest najwiekszy koszmar ze szkoly. 100 x lepsze dla mnie jest nordic walking. Podziwiam tych co codziennie biegaja. Ja bym nie dala rady. A chodzenie z kijkami mnie odpreza, poprawia humor, i tu tez sie czlowiek napoci ale tak w przyjemniejszy sposob. Troche sie jednak wstydze, bo jestem mloda i ludzie nie rozumieja tego ze to nie jest tylko dla seniorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstantynka
Do fanki menchesteru united. Ty chyba masz 5 lat albo jestes totalnie glupia jezeli piszesz ze Nordic Walking jest dla osob leniwych, ktorym sie biegac nie chce. Otoz niektorzy oszczedzaja swoje stawy. Przy chodzeniu z kijkami efekt jest taki sam jak przy bieganiu jak nie lepszy bo nie obciaza sie tak stawow, a jesli nie wiesz to one musza ci posluzyc cale zycie. Niektorzy tez poprostu nie lubia biegac i to nie oznacza ze sa leniwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nordic walking. NORDIC. Nie kuźwa chodzenie po chodniku i myślenie, że się schudnie. Biegaj sieroto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy chodzeniu z patykami efekt jest lepszy, niż przy bieganiu? Po co masz nóżki sieroto, do biegania! Godzina biegania to jak 8 godzin chodzenia z tymi waszymi szczotami, pluje na was leniwe grubasy, do biegania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nogi do biegania to ma kon, a nie czlowiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buractwo weszlo na forum. Zaloze sie ze wy (wyzywajacy innych) to nic nie robicie tylko lezycie i sie zalicie a przy okazji wyzywacie tych co cos robia (czy biegaja czy chodza z kijkami) zeby sie dowartosciowac. Typowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłócicie się jakby było o co. Dobrze ze w necie nie ma opcji atakuj bo serwer by był przeciążony. Co do tematu powiem tak, wszystko lepsze od siedzenia na kanapie i obżerania się. Nawet wleczenie się po chodniku w ślimaczym tempie. To tez ruch. :) Dieta i ruch to podstawa. Kazdy dobiera indywidualnie, czy bieganie czy kijki czy rower czy aerobik przed Tv (choc przyjemniej na powietrzu). Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja np.nie lubię biegać, dlatego wybrałam nordic walking , ale chodzenie samej mi się troche znudziło. Więc zapisałam się do takiej szkołki www.nordwalk.pl byłam kilka razy i nie powiem, ciekawe doświadczenie. Przede wszystkim większa motywacja. Generalnie jak dla mnie NW jest lepsze od biegania,ale to moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mogłam się zdecydować. I szczerze teraz lubię i jedno i drugie. Znalazłam klub w Poznaniu, Marcelinka gdzie są zajęcia Nordic Walking i BABSKI Jogging. Zależy od dnia co wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frysiak
Ja też uprawiam naprzemiennie Nordic Walking i bieganie, ale również stosuję suplement na stawy z naturalnym kolagenem 4Flex i muszę powiedzieć, że mam efekty. Oprócz świetnego samopoczucia czuję się bardziej smukła. Polecam taki "zestaw"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannie
Biegasz lub chodzisz codziennie czy robisz jakąś przerwę? Ja biegam od kilku miesięcy, zaczynałam z nadwagą i czy chyba przez to mam teraz problem ze stawami i zastanawiam się czy nie zacząć na razie chodzić z kijkami właśnie do ustąpienia kontuzji jeśli mogę tak to nazwać . A ten suplement o którym piszesz likwiduje ból stawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×