Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiihhhtt

BIEGANIE CZY NORDICWALKING?? co lepsze na spalenie tłuszczu ??

Polecane posty

Gość wychodząca z psami
Ja chodzę na długie i szybkie spacery z moimi psami . Bardzo często są to bardzo szybkie spacery . Dlatego ok 3 miesięcy temy zaczęłam brać 4flex aby wzmocnić nadgarstki i kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannie suplement diety 4Flex ma na celu odbudowę chrząstki stawowej. W składzie 4Flex zawarty jest kolagen naturalnego pochodzenia Fortigel. Kolagen to białko, które stanowi budulec macierzy chrząstki (95%), a białko w postac***eptydów pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska bez kropki
Ale zażywanie takiego suplementu 4Flex to długo, bo aż 3 miesiące, a można stosować podwójne dawki przez np. miesiąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Zalecana dzienna dawka suplementu 4flex to zawartość jednej saszetki. Tak więc radzę skonsultowanie z lekarzem czy podwójna dawka naszego suplementu będzie odpowiednia. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakapiorkaZXC
W życiu jest tak, że wszystko wykuwa się w mozolnym procesie, systematycznego dążenia do upragnionego celu. Plan 3 miesięczny poprawienia sylwetki nie jest znowu taki nie do przebycia. Ja już biorę 4Flex prawie dwa miesiące i dużo chodzę ok 10 km dziennie z kijkami. Czuję się naprawdę lepiej ... Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolciaMY
Zachęciłaś mnie, może też zastosuję taki program, brzmi sensownie. Z kijami zacznę chodzić regularnie, tylko zamówie 4Flex, a nadziecie to jestem "od zawsze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZakapiorkaZXC brawo za samozaparcie. Dodam ze swojej strony, że optymalny czas stosowania suplementu 4Flex to okres minimum 3 miesięcy. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biegałam i byłam na diecie lepiej sie czułam nale na wadze jakoś nic nie ubywało... no i właśnie kupiłam 4 Flex stosuje już 4 miesiące, efekty są zadowalające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie istotne ile dla mnie akurat :) nie będę tutaj pisać ile, bo każdy ma inny organizm i inna wagę startową kiedy zaczyna się odchudzać, istotne jest tylko, że 4 Flex mocno przyspiesza spalanie, wiec troche ruchu i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , jeżeli chodzi o 4 Flex to mam z nim dobre doświadczenia, kiedy zaczęłam biegać, dokuczały mi kostki teraz biorę go już 3 miesiąc i problemu zwyczajnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy nie jest za późno abym zaczęła przyjmować coś z kolagenem, przykładowo 4flex, po kontuzji kolana, którą miałam kilka dni temu:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle że powinnas stosowac go nawet teraz zreszta możesz dopytac sie w aptece wydaje mi sie jednak ze on odbudowauje chrzastke po kontuzji powinien tez pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko to kwestia zupełnie indywidualna, jak masz już teraz jakieś problemy ze stawami czy inne, to po prostu za ciężkie będzie dla Ciebie bieganie, ale szybkie spacery z pewnością super, dopasuj do siebie i tyle, pamiętaj o regularności i zwiększaniu dystansu co jakiś czas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam stawiam na bieganie i chcę jakoś wzmocnić swoje stawy. Zastanawiam się czy można ten 4flex przyjmować z innymi lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupa789
Ja też biore 4Flex, przekonuje mnie skład, a generalnie suplementy są jedynie wspomagaczami i są bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzia Paż
Jestem zwolenniczką Nordicwalking, coś cudownego jak potem czuję się... a 4Flex też popijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morfo
Nordiki odkryłam w czasie wakacji, codzienie przez dwa tygodnie rano chodziłam i efekty były spektakularne pod każdym względem, teraz też chodzę i piję 4Flex... polecam wszystkim, ale jest jeden warunek: systematyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest ten 4flex dokładnie? To jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4Flex to suplement z naturalnym kolagenem. Jest w saszetkach i można go rozpuścić np.w wodzie. Ja wsypuje sobie do jogurtu i jem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexagen
flexagen o wiele lepszy biegam kilka lat i raz w roku robie taka kuracje flexagenem mialam problem z kolanami w jednym sciagana wode kilka razy odkad biore flexagen minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucik
A ja popieram 4flex. Działa dwufazowo odbudowuje chrząstkę stawową oraz wzmacnia mięśnie. Jak na mnie to duża dawka budulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexagen
pachnie reklama ten 4 flex flexagen ma o wiele lepsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zasuwam z kijkami. Dobrze, że koleżanka mnie zmobilizowała :) Bieg niestety nie dla mnie za duży zadek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexagen
jak kazdy sport wymagaja systematycznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasounsecar1981bznqs
Chodzę z kijkami od 4 kwietnia. Schudłam 8kg. Bez diety. Od chodzenia tez się chudnie. Jasne http://lastmesa.com/miurl/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ze swojej strony dodam, że suplement diety 4Flex zawiera w składzie Fortigel - kolagen naturalnego pochodzenia. Kolagen to białko, które stanowi budulec macierzy chrząstki (95%), a białko w postac***eptydów pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Profilaktycznie można stosować go nieprzerwanie, tak aby we właściwy sposób wspomagać ochronę stawów (nie tylko w przypadku kontuzji). Zaleca się regularne jego stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące). Zapraszam także na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się poradnik "Jak dbać o stawy", w którym można znaleźć wiele cennych porad. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×