Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady bug

Nowa figura z Dukanem - start!

Polecane posty

jak dla mnie to jest dużo =) ja przez 2,5 miesiaca schudłam tylko 7kg=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobie sobie 5 dni czyli jeszcze 3 dni=) oprócz dnia dzisiejszego=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zważyłam się dziś i przytyłam 20 dag nie dużo,ale zawsze.Jak ja na uderzeniówce tyje to co będzie pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście ,że Dukan powoduje raka jelita grubego:( stosowałam tą diete i efekt nawet był ale jest coraz więcej złych opinii ..koleżance nerki wysiadły z powodu tej diety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna234
Hej dziewczyny mogę dołączyć. Ja zaczynam trzeci tydzien na diecie. wzrost 168. waga startowa: 60 kg, obecnie 55,6 kg. przez 5 dni byłam na fazie uderzeniowej, potem dwa dni (weekend) na białko+warzywa, potem 4 dni (pon-czw) na białku, następnie 3dni (pt-niedziela) na biało+warzywa. Dzisiaj znowu zaczynam 3 dni tylko na białku. wiem ze zmiany robię nieregularnie ale jakos tak sobie urozmaicam. myślicie ze to jest ok? staram się robić róźne okresy zmiany, byle by nie przekraczać dni warzywno - białkowych ilościowo nad tymi tylko białkowymi. piję 2 litry wody dziennie - zauwazyłam ze jak przez dwa dni mniej wody piłam to o wiele gorzej się czułam (tak wyszło). ja chcę dojśc jeszcze do 53 kg. myślę więc ze jeszcze z dwa tygodnie mi to zajmie. możemy sie razem wspierać. mi bardzo pomagaja jogurty owocowe. znalazłam taki: Twist Jobobella różne smaki słodzony słodzikiem i zero % tłuszczu, różne smaki śliwkowy, truskawka jest jeszcze jogurt z OSM Sanok też 0% cukru i tłuszczu. jeśli chodzi o mięso to nie moge patrzeć na wędzone ryby ani na twaróg. może powymieniajmy się przepisami? Mi na obiad dosyc smakują: zmielona pierś z kurczaka z cebulą i przyprawy, obtaczamy otrębami zamiast bułki tartej i do piekarnika. Są smaczne i delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna234
zapomniałam dodać ze jogurt Sanok też jest owocowy smaki wiśnia i jagoda. wspomagam sie tez Colą Light zeby osłabić ciągoty do słodyczy. ostatnio odkryłam też fajna przyprawę w Rossmanie: Podlaska przyprawa do grilla, do mięs. jest całkowicie naturalna, bez żadnych dodatków i soli. za 50 g około 3,50zł. ta do grilla ma bardzo fajny skład: pieprz naturalny, mięta, cząber, ziele angielskie, majeranek, jałowiec, papryka, kolendra, szałwia, rozmaryn i warzywa. nic więcej żadnej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj joanna234=)))) raczej owocowych nie można ale skoro te twoje nie mają ani cukru ani tłuszczu to jest ok=)ja wazyłam 68 i mam 168=) spadłam do 61 i teraz waga ani drgnie w dół=) chciałabym tak do 55 dojśc ale mam coraz mniej siły do tej diety własnie przez ten zastój.... no ale ciągne ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no próbowałam robic ta uderzeniówkę ale trochę było grzechów... przejde na warzywa jutro ale ogranicze je do minimum i pózniej znowu białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jogurty o smaku owocowym(bez owoców) 0 tłuszczu i cukru można do 2 szt dziennie od 2 fazy o ile nie wpływaja na chudnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czsem pozwalam sobie na pomarancza-mango z jovi.Niemiłosiernie grzesze parówkami jem je codziennie co gorsza nie patrze na skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja parówki ani jednej nie jadłam bo podobno nie wolno...już mi się nudzi ta dieta , ale to juz 3miesiace prawie...musze sobie poszukac cos pysznego do jedzonka=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że nie wolno,ale nie moge się powstrzymać.Jestem znudzona jedzeniem tego samego i dlatego grzesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szybko nie wymyśle czegoś co mi naprawde smakuje to bedzie zle=( ale na szczescie jutro warzywka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×