Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady bug

Nowa figura z Dukanem - start!

Polecane posty

Witam ;) Zaczęłam dziś odchudzać się z Dukanem. Założyłam nowy temat, bo jakoś dziwnie wtrącać mi się już w istniejące topiki, dodatkowo chciałam prowadzić mój temat w formie pamiętnika. Oczywiście jeśli ktoś chce się przyłączyć, to śmiało - zapraszam! Zaczynam od wagi 74 kg, mam zamiar skończyć na 62-60 kg, wtedy wyglądam doskonale. Mam 171 cm wzrostu, w tym roku kończę 20 lat. No i nareszcie mam pragnienie pokazać się w to lato w bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zjadłam 200g serka wiejskiego, kawałek ryby z grilla oraz 2 udka i 2 skrzydełka grillowane z kurczaka. Czuję się tak opchana, że już dziś do wieczora raczej nic nie przełknę. Oczywiście pomijając herbatki, wodę i colę light :P Czeka mnie jeszcze sprzątanie. Uff, mam nadzieję, że długo wytrwam i osiągnę cel najpóźniej do sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm=) ja mam 168 wzrostu i waże 67=( az wstyd ze tak się zapuściłam=( chciałabym ważyc z 10 kg mniej ale nie wiem czy mi się to uda=( ile chciałabyś stracic????=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Byłam na Dukanie przez 3 tygodnie.Przerwałam,ból nerek.Poza tym schudłam tylko 2 kg.Ogólnie nie polecam.Dieta bardzo wyniszczająca organizm.Poczytaj sobie o zakwaszeniu organizmu,do tego ta dieta prowadzi,niestety.... Moja znajoma byla na Dukanie przez jakiś czas,schudła ładnie,to fakt,dziś leży w śpiączce w szpitalu,szanse na przeżycie nikłe.Wysiadły jej nerki,zakwasiła organizm,zmiany nie odwracalne.:( Zastanów się.Oczywiście zrobisz jak uważasz.Pozdrawiam i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skończę w sierpniu 21 lat....mam nadzieję że się będziemy razem wspierały... jak będziesz miała chwilę słabosci to pisz=) przepraszam za to pytanie ile byś chciała zrzucic=) nie zauwazyłam ze napisałaś to=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na diecie MŻ,a ostatnio na norweskiej,tą naprawde polecam.Teraz jestem na 1000ckal,od poniedziałku startuje po raz kolejny z norweską,a potem stabilizacja i koniec odchudzanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama co o tym wszystkim myślec...duzo osób cwali tą dietę... w końcu on był lekarzem... moze piłaś za mało wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweettgirl19
skowroneczekgb---pewnie zakwasila organizm nie spozywajac tyle wody ile jest zalecane na tej diecie,a to bardzo wazne! pic jak najwiecej wody. Wiele osob z moich znajomych ja stosuje i skutki sa naprawde MEGA;) zatem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ktoś napisał coś pozytywnego o tej diecie... zacznę ją stosowac... a jeśli by się coś zaczeło dziać to sobie odpuszczę=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja867
skowroneczekgb witaj :) po nicku mnie nie skojarzysz :) ale po aferze sprzed 2 miechów tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
lady bug, raczej zrezygnuj ze skrzydełek kurczaka, są bardzo tłuste i trudno dokładnie ściągnąć z nich skórę, a skórę trzeba obowiązkowo ściągać z kurczaka. Kolację zjedz, największym grzechem dukanek jest omijanie posiłku, bo czują się syte, organizm nieprzyzwyczajony do systematyczności zacznie magazynować tłuszcz na tzw. gorsze czasy i stad zastoje wagi. Musisz jeszcze codziennie zjeść ok. 2 łyżki otrębów dziennie i bardzo dbać o wypróżnienia, zalegające resztki bakterii gnilnych zatruwają organizm, no i woda, dużo wody, a unikniesz problemu z nerkami. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoś bedzie miał pytania dotyczące diety to postaram się odp bo tak się składa ze jestem w posiadaniu ksiązki=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam wodę na dukanie i to ogromne ilości, a nie ustrzegłam się zaparć.. robiłam dokładnie to co na diecie trzeba było... teraz jestem na mż i 45 min biegów i powoli w dół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoja867,siema!! Po nicku nie,a w aferze bralo udzial dużo ludzi.... Piłam baaaardzo dużo coli zero ,moja znajoma także,jak widać czasem to nie wystarczy.Jednak każdy zrobi jak uważa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ale bohaterką afery byłam ja... cała złość się na mnie skupiła... kojarzysz już??? Z edzią mam kontakt na bieżąco :) To powinnaś już skojarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadnę wieczorem koło 20 :) bo teraz do domku a o 19 biegi...a i zainwestowałam w dyma burn :) zajebista rzecz... polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
zoja bo te zaparcia, to straszne gówno, męczy ludzi na każdej chyba diecie, ale trzeba walczyć. Jak otręby nie dają rady, ale jeść trzeba, to kwas z kapusty, mleko zsiadłe, sól gorzka, babka płesznik i inne, sranko raz dziennie to podstawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge tez sie przylaczyc? Dzis tez zaczelam te diete. Mam 168cm i waze 64kg chcialabym schudnac tak do 55kg. dzis zjadlam rybke gotowana na parze pozniej kefirek o% tłuszczu. Na kolajce mam gotowana na parze piers z kurczaczka no i jogurcik naturalny light. do tego kawa z mleczkiem 0.5 %. Chce I faze pociagnac przez ok 5 dni. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
Słuchajcie panny! Dziewczyna założyła topik o diecie Dukana, chce prowadzić pamiętnik, a wy tu psiapsiółeczki zaśmiecacie trochę, może założcie sobie swój topik o spotkaniach po aferach, co?! J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do czasu trwania fazy uderzeniowej to myślę ze chyba 5 dni w zupełności wystarczy=) ja w prawdzie od jutra zaczynam ale warto o tym pomyślec=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam troche wstret do serkow wiejskich, nie wiem dlaczego ale gdy tylko wezme lyzke do buzi od razu wszystko stoi mi w gardle. okropne uczucie. Ja chce schudnac bo jesienia mam slub i mam zamiar wygladac bosko :) poza tym za miesiac jade na wakacje no i moze do tego czasu pare kg spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero skończyłam sprzątać. Witam wszystkie nowe panie :) Miło, że chcecie dołączyć. Zabieram się za czytanie Waszych wypowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to tak: miriam1990 - bardzo się cieszę, że się dołączasz ;) Ja mam książkę w wersji elektronicznej, powolutku sobie czytam. Mam zamiar pociągnąć uderzeniówkę 5 dni, czyli tak jak Ty. I składa się fajnie, że też mam urodziny w sierpniu :) skowroneczekgb - dzięki za opinię, również dużo słyszałam pozytywów jak i negatywów. Jak każda dieta ta niesie ze sobą konsekwencje, ale jestem skłonna sprawdzić na własnej skórze co mogę osiągnąć ;) Mam zamiar zrobić badania przed i po. 6na9 - również dzięki za wypowiedź, teraz wiem co należy, a co nie. W kolejnych dniach nie popełnię tego błędu, jednak mam nadzieję, że nie zrobiłam strasznego grzechu :P xtravvagunz - witaj, pewnie, że możesz się przyłączyć ;) Według mnie masz świetną wagę, ale to oczywiście kwestia osobista z jaką wagą Ci najlepiej. Liczę, że będziemy się tu wzajemnie wspierać :) W sumie wypiję herbatę zieloną, obejrzę może Eurowizję i pójdę spać bo głowa coś mnie boli :P Ale to ponoć normalne na Dukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu się spiknęłyśmy już kiedyś z koleżanką jedną i tyle... ja rozumiem że koleżanka chce tutaj pisać pamiętnik, to była mała odskocznia tyle... ja problemu nie widzę... a wracając do dukana ja miałam w pracy koleżankę która schudła na niej około 15 kilo... jojo nie miała... a zaparcia były i sobie xennę kupiła...minęło po 3 tygodniach dopiero...teraz wiem że znowu na dukanie jest i już 7 kilo zjechała... ja wczoraj rekord prawie godzinka biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×