Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mag_78

Widzenia z córkami,jak to wszystko ogarnąc?

Polecane posty

Gość Placący
"pytam się tylko dlaczego cierpią na tym moje córki jak i ja skoro cały czas płacę?" Spytam z uprzejmości: jesteś idiotą? "moja żona miała już 3 swoich dzieci na które palanty nie płacą i wychowujemy razem sami czwórkę" O qrwa! Ale Palant!! Ale idiota!!! p.s proszę nie odpowiadać na pytanie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
no nie Mag_78 tobie chyba przede wszystkim brakuje rozumu!! napisałeś: "Od dłuższego czasu to wygląda nieciekawie bo moja rodzina cierpi że połowa mej wypłaty idzie na alimenty a ja nawet córek nie mogę zabrać"-słuchaj a ile wnosi twoja żona na te swoja 3 dzieci? Skoro "te palanty" (rozumiem ojcowie dzieci twojej żony) nie płaca to ona powinna dawać 100% na ich utrzymanie-prawdą? Zaznaczyłeś że matka twoich córek POWINNA dawać cytat : "dla wiadomości innych.prawo zabrania matce życ z alimentów,sama musi minimum 2-gie tyle łożyć że tak ujmę na dzieci.W jej przypadku to oczywiście było fikcją." Więc pytam ile daje twoja żona na swoją trójkę dzieci? Chyba mi nie powiesz że ona przy 3 większych dzieci oraz jednym małym chodzi do pracy i zarabia na swoje życie i życie swoich dzieci!! Zaznaczyłeś że twoja rodzina cierpi gdyż połowa twojej wypłaty idzie na alimenty-TWOJA RODZINA!! proponuję chłopie najpierw rozliczyć z pieniędzy swoja rodzinę a następnie matkę swoich córek ok? Jakim prawem ty ja rozliczasz? Rozlicz żonę i przede wszystkim siebie!! A dla twojej informacji-nigdy nie jest tak że alimenty płacimy po połowie!! Skro matka ma dać tyle samo co ojciec to ja żądam opieki 12 godzinnej w ciągu doby-ojciec 12 godzin i matka 12 godzin-raz zmiana dzienna ,raz zmiana nocna!! i jeszcze jedno-skro nie jesteś pozbawiony praw rodzicielskich ani nie masz ograniczonych praw idź do domu matki swoich dzieci z policjantem-masz do dzieci pełne prawo znam podobna sytuację ( no nie z taka ilością dzieci ale podobną)-ojciec dziecka odebrał dziecko z przedszkola ( nie miał praw rodzicielskich ograniczonych ani nie był ich pozbawiony ) i zabrał do swojego domu-matka przyjechała z policją-policja rozkładała ręce bo nie mgli jemu nic zrobić-spróbuj walczyć o dzieci prawem jakie sie tobie należy a przy okazji-szkoda że nie ma zniecierpliwionego bo to ewidentna patologia i kradzież cudzych pieniędzy!! Tu kobieta strzela sobie 4 dziecko z facetem z obciążeniem-borykają się z biedą,ojcowie dzieci zony nie płacą-oni tworzą rodzinę wielodzietną. Ta rodzina jest liczna i pracuje tylko jedna osoba-znając prawo i przepisy żona na tą 3 dostaje alimenty z banku alimentacyjnego,na 100% rodzina ta dostaje dofinansowanie do mieszkania,z MOPS uzyskują kolejne pieniądze na pokrycie rachunków za prąd,gaz oraz talony na żywność unijną, gdzie na jedna dorosła osobę otrzymuje się około 180 zł/mies a na dzieci około 170zł/mies!!!! Do tego jako wielodzietna rodzina zasiłek rodzinny jest większy na kolejne dzieci-na 4 dzieci to kolejne 300,350 zł/mies!! Jeśli dzieci żony chodzą do szkoły również maja ulgi chociażby w obiadach i w opłatach szkolnych. Przy takiej pomocy socjalnej ta rodzina ma dużo lepiej aniżeli samotna,pracująca matka z jednym czy dwójka dzieci-taka matka znikąd nie ma pomocy bo zazwyczaj jej dochody przekraczają kryterium dochodowe Ja się pytam czy tacy ludzie myślą? Czym myślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka samotna1
BRAWO CZYTAM SOBIE Wreszcie ktos napisal porzadnie faceci klamia i to co on pisze niekoniecznie jest prawda moj były tez niby chce sie widywac i biedak placic nie moze a szasta kasa na lewo i prawo i wcale do dziecka nie przyjezdza a ludziom opowiada ze mu utrudniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
matka samotna1 -> szydełkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka samotna1
znowu chcesz z kogoś pokpic? bo zauwazam ,ze to lubisz , ale nie mam ochoty na dyskusje z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Brawo matka samotna1. +1 do inteligenci. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankazz3
Placacy , pewno nie jesteś lepszy , czytam rózne Twoje wpisy , kulturą nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie kobiety
żenujące:O Kazdy facet jest wg Was beznadziejny a szczególni e taki, który śmiał ułożyć sobie życie z inna kobietą:O Mag nie prosi Was o ocenę sytuacji tylko o pomoc w rozwiązaniu problemu. A Wy zamiast zajac sie swoim życiem to wylewacie swoje frustracje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżeszej wypowiedzi
przeczytaj całość a znajdziesz podpowiedzi!!! a jeśli znasz sytuację z biedą i liczną gromadką dzieci w miejscu gdzie mieszka ojciec to czy ty sama byś "dołożyła" do tej gromadki jeszcze swoje dwie bliźniaczki? JA NIE!!! Przedstawiona tu sytuacja przez "zranionego ojca" z początku "wyglądała" na złośliwość matki ale kiedy na jaw wychodziły inne szczegóły ocena sytuacji zmieniła się. Myślę że matka córek autora zna więcej szczegółów i stąd jej utrudnienia i obawy. Nie uważasz że rozsądni rodzice którzy mają już razem 5 dzieci na utrzymaniu i są niewydolni finansowo powinni wstrzymać się od powoływania do życia kolejnego dziecka? Chyba ten fakt mówi sam za siebie-prawda. Tym bardziej że wnioskować można że " palanty" które nie płacą na dzieci żony to ojcowie jej dzieci a nie JEDEN OJCIEC!! Doczytaj sobie jak bardzo łatwo ojciec wyliczył wszelkie dochody matce swoich dzieci: "za mieszkanie płaci jej dziadek,rodzice ją utrzymują-ja jej dałem dużo pieniędzy a później regularnie płacę alimenty!I dla wiadomości innych.prawo zabrania matce życ z alimentów,sama musi minimum 2-gie tyle łożyć że tak ujmę na dzieci" Faktu o pomocy państwa wobec jak to określił "jego rodziny" już nie wspomniał bo to przecież należne a;e matce swoich dzieci zagląda dalej niż do jej kieszeni!! TO ŚWIŃSTWO! Co kogo obchodzi kiedy rodzina wspiera?!! Ma facet pecha że go nie wspierają!! Twierdzenie że matka powinna płacić MINIMUM połowy alimentów jest wręcz żałosne!!To w takim bądź razie tatuś w jakiej części ma łożyć na dzieci kiedy w ogóle nie bierze czynnego udziału w procesie wychowawczym (nawet jeśli miałby umożliwione widzenia, to w ciągu tygodnia ile czasu mógłby poświęcić tym dzieciom mając gromadkę w domu? A czas na pracę zarobkową? Przy takich zobowiązaniach to trzeba się nieźle uwijać-wszyscy chcą jeść i się ubrać!! ja nie rozumiem w ogóle problemu-nie mam ograniczonych praw mam prawo do widzeń kiedy chcę-są kuratorzy, jest policja-trzeba pisać. Facet napisał że kiedyś nie miał przeszkód w zabieraniu dzieci do siebie a następnie napisał że partnerka chciała go w sądzie pozbawić praw rodzicielskich-rozumiesz to bo ja nie-w jakiej kolejności sie to wszystko odbywało? kiedy nie chciała ona nie chciała dawać córek a kiedy chciała pozbawić go władzy rodzicielskiej? Czy chęć pozbawienia władzy rodzicielskiej ma miejsce w momencie dobrego odpowiedzialnego ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram odp wyzej
w calosci popieram - dobry ojciec placi i jesli matka zabrania mu kontaktu z dziecmi/ załozmy ze mowi prawdę / potrafi do dzieci dotrzeć , dobrego ojca nie pozbawia sie praw rodzicielskich . Ale czy dobrym ojcem dlaswych corek jest facet , ktory pcha sie w zwiazek z kobietą majaca dzieci z innymi facetami - nie placacymi zresztą / pod rozwagę odpowiedzialnośc owej pani/ , ojciec ktory chce zyc kosztem swoich corek ? To nie sa corki jej ojca ani dziadla i to co oni jej pomogą to ich dobra wola , a odpowiedzalnosc za dzieci spoczywa na ojcu -nie tylko na matce. Matka jest z corkami 24 godz na dobę i ma WSZELKIE obowiazki z tym związane , ale jest ta złą , leniwą i nieodpowiedzialną .BRAK SŁOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram odp wyzej
ktoś tu zarzuca zazdrośc bylej o nowa wielka milośc faceta , do ktorej on ma prawo ......załosne to , taka kobieta jest wdzieczna losowi , ze taki dran odszedł , ale niby czemu ma nie dbać o interesy swoich dzieci? czy fakt ze tatus ma nowa milośc znaczy ze jego corki maja chodzic glodne i ma ich utrzymywać matka i jej rodzina? nie buduje sie swego szczęscia kosztem innych i dobry ojciec rozwodu z dziecmi nie bierze , dba o stronę i materialną i duchowa kontaktu z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie nie dziwie
Juz sie nie dziwie dlaczego tatusiowie po rozejsciu sie z partnerka rezygnuja z kontaktow z dziecmi.Potem hadry beda jeczec ze tatus sie wypial i nie chce placic. Autorze,mozesz zlozyc wniosek w sadzie o obnizenie lub zawieszenie alimentow ze wzgledu na Twoja sytuacje rodzinna.Twoje najmlodsze dziecko tez ma prawo do dobrych warunkow zyciowych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej xxxxx
napisalas TEZ ma prawo , wlasnie TEZ czyli te corki tez maja prawo do tego aby ojciec je utrzymywal wspolnie z matką , a jak ma trudną sytuacje TO NIECH SIE DO ROBOTY WEZMIE -TYLKO DZIECI ROBIC POTRAFI? chyba sąd musialby byc glupi zeby zwolnic go z płacenia alimentów - oprocz sytuacji materialnej sąd pod uwagę bierze mOZLIWOSCI ZAROBKOWE OJCA I MATKI , dziecmi zajmuja sie jego kobiety , nie on wiec niech się do pracy wezmie a nie udaje dobrego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej xxxxx
moze sprawiedliwie byloby zeby dziecko bylo 1 miesiac u matki i jeden u ojca wtedy byloby sprawiedliwie , tak to matka ZAWSZE jest w gorszej pozycji ona MUSI dbac o dziecko caly czas , a jeszcze jak o alimenty sie domaga to hadra jest - moze do nowej dzidzi jeszcze doplacac powinna oby bylo sprawiedliwie? OJciec najczesciej olewa dziecko , malo jest ojcow ktorzy dbaja o potrzeby psychiczne i materialne dziecka , najczesciej oni MAJA PRAWO DO SZCZESCIA , a matka MA PRAWO DO OBOWIAZKOW , CZYZ NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
nastepna niedorozwinieta,ktora skonczyla jedna klase podstawowki i nie umie czytac. Wyjasnie ci to prosto ;facet chce sie widywac z dziecmi,chce placic tyle ze matka kombinuje i utrudnia.Gosc stracil prace wiec jest logiczne ze nie moze placic tyle ile wczesniej.Ja wiem,wam tylko o kase chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej xxxxx
Jasne , i dał jej DUZA kase i placił , i super tatusiek tylko zaraz pisze ze ja dziadek i ojciec oplacają i ona ma luksusy - a CO GO OBCHODZI JEJ RODZINA? to on ma obowiazki a nie dziadek jej , natomiast on musi zapewnic byt swojej rodzinie - i tu tatuskowie innych dzieci obecnej nic nie musza - czyli kosztem wlasnych dzieci , nie wierze w takie bajki , a nawet jak mu kobieta utrudnia to ma racje - patologia - kilku tatusiow nowej zonki - nie dziwie sie ze sie boi o corki - pewnie jestes jedną z tych drugich ktorych facet nie placił i nie widywał sie i bylo ci to na reke -prawda? wiecej kasy na ciebie i twoje dziecko i chesz rozgrzeszyc swego byczka , to rozgrzeszaj , a daj innym miec swoje zdanie , a twoj byczek pewnie ma jeszcze wiele tajemnic o ktorych nie wiesz skoro wierzysz w takie bajki facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej xxxxx
a jesli juz mnie chesz obrazac - spojrz na swego faceta to on skonczyl podstawowke a ty pewno nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
do wypowiedzi "do powyzej" napisałaś: "Gosc stracil prace wiec jest logiczne ze nie moze placic tyle ile wczesniej" a uwzględniłaś przy tym potrzeby dzieci?! przecież one nagle nie zmniejszyły sobie brzuchów i nagle we dwie nie chodzą w jednej sukience i jednych butach!! one dzień,w dzień potrzebują posiłków i ubrań. ne rosną codziennie-nie sa mniejsze a większe i mają większe potrzeby. a jak chyba doczytałaś to jego rodzina jak to podkreśla ma sytuację zupełnie inną-ŁATWIEJSZĄ-ZA WSZYSTKO IM PŁACI PAŃSTWO!! ALIMENTY NA DZIECI ZONY PŁACI TEZ PAŃSTWO A JAK DOBRZE "ZAKRĘCILI" TO I NA TĄ MAŁĄ CÓRKĘ RÓWNIEŻ OTRZYMUJĄ WSZELKIE ZASIŁKI Z MOPS!! przestańcie się rozczulać nad ojcami którzy na własne życzenie komplikują sobie życie!! która z was trzepnęła by sobie kolejne dziecko gdybyście razem ze swoim facetem miały zobowiązania wobec piątki dzieci a wasz facet straciłby pracę? Bym chciała wiedzieć ile to ten tatuś płaci na swoje córki bliźniaczki? Może zdradzi nam tajemnicę!! Facet może stracić pracę i to go zwalnia z obowiązku płacenia natomiast matka nie może nie pracować i oddać się swoim dzieciom-ona musi pracować i sprawować opiekę nad dziećmi przez 24 godziny-ciekawe jak ona ma tego dokonać?!!! Ona już zmęczona być nie może-bo przecież to matka dzieci-ta zła kobieta!! pazerna!! i zazdrosna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poczytam sobie
kochana , tatus jak placi po 200 zł na corkę to gora , ta wielka kasa ktora jej dał to tez pewno nie więcej , dziadek placi za mieszkanie i jej rodzina pomaga jej a tatus MA PRAWO DO SZCĘSCIA a ta wredna chciwa baba mu kaze placic , sama powiedz do czego to podobne jest? powinna jeszcze mu doplacac do nowego dziecka a nie wołac od bidulka i niszczyc mu z zazdrosci jego szczescie z ukochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poczytam sobie
TAKICH FACETÓW KASTROWAC POWINNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hien
chlopie kopnij w dupe te dzieci bo i tak z tego nic nie bedzie...dzieki twojej ex.Masz tu dobry przyklad ze jak bedziesz sie staral to zawsze bedzie za malo. dla mnie jest logizcne ze jesli sie nie zarabia to i wydaje sie mniej,hytre baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego powyżej
"jeśli się nie zarabia to i wydaje się mniej"!!!-takie rozwiązanie to dla singli bez zobowiązań!! jeśli masz to stajesz na głowie aby ZAWSZE była praca a z niej pieniądze które potrzebne są do utrzymania rodziny. Zazwyczaj zanim stracisz pracę wiesz o tym trochę wcześniej i już w tym momencie szukasz następnej pracy-możesz nie mieć pracy miesiąc góra dwa ale nie "szukać" pracy przez rok czy dwa!!! co znaczy według ciebie "jak bedziesz sie staral to zawsze bedzie za malo"??? co nazywasz staraniem? to że w sądzie od roku leżą papiery na widzenia z dziećmi ? czy to że szuka pracy? Faceci!!!Waszą rolą na tym świecie jest dbanie o swoje kobiety i swoje potomstwo!! W OBECNYCH CZASACH FACET TO KTOŚ KTO NOSI KOLCZYKI W USZACH,PIERŚCIONKI NA PALCACH,BIERZE URLOP "TATOWY",DOSTAJE MDŁOŚCI NA WIDOK PRACY,CHODZI DO KOSMETYCZKI DEPILOWAĆ NÓŻKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem coś jeszcze skrobnąc bo nie spodziewałem się takich tutaj odpowiedzi.Po pierwsze to tak była dostała gruba kasę 9 tys euro więc niech mi nikt nie piepszy że mało.żyła sobie za nią spokojnie aż rok czasu.Po 2 gie to ten o co się kiedykolwiek starał o coś w opiece to wie o czym piszę,załatwic głupie obiady graniczy z cudem,o reszcie nie ma mowy jakiś dofinansowań itd.następnie moja żona-a Ci co bluzgi rzucali pod jej adresem widocznie wasze kobiety,a może mamy są tego pokroju więc piszecie o nich jelenie.Żona nie dostaje alimentów z funduszu z prostej przyczyny-by się o niego ubiegac musi nie otrzymywac alimentów 3 miesiące a później wystarczy że palant wpłaci komornikowi głupie 20 zł a ten musi je normalnie przekazac i tym samym nic nie można zrobic,tak też palant nagminnie robi i państwo nie może wypłacac za niego bo niby coś tam płaci.Sprostuje tez to że 3-ka dzieci mojej żony w tym bliźniaki są z jednym mężczyzną,A to że całe życie była przez niego gnojona i odeszła to jej sprawa więc debilne txt jak wcześniej sobie darujcie.Co do roboty pewnie że szukam,na razie jestem bez niej 2 tyg i nigdy na niepracowanie sobie nie pozwalałem.Ludzie któryś raz podkreślam że ja płacę i chcę płacic alimenty,pytam sie o poradę bo nie wierzę że nie ma jakiejś kary za takie utrudnianie i robienie z sądów wariatów.Tu zeznaje że mieszka z narzeczonym w innym mieście przez co ja mi sprawę przenoszą,szkoda że nikt nie myśli wówczas o dzieciach i o mnie jak ona sobie lata po całej Polsce z nimi,a póxniej zeznaje że to żaden narzeczony tylko "Pan"córkom robi sieczke z głowy,każe na nich mówic tata a mnie stara się całkowicie wykreślic z ich pamięci.Dobra to tyle bo i tak większośc nie rozumie mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te twoje dzieci
prosiły się na świat, masz rozum i sam zdecyduje na co cię stać. Jestem tego żywym przykładem. Mój ojciec poznając nową kobietę mnie po prostu olał, tak samo jak moją matkę. Nie istniałam dla niego w ogóle przez długi czas. Miałam wtedy 14 lat więc pamiętam małżeństwo moich rodziców dokładnie, było wzorowe, wiem co robiła mama i co robił ojciec. Mam najlepszą mamę na świecie podkreślam, że zawsze była taka, to ona nauczyła mnie wszystkiego. Po jakimś czasie, myślę, że pod publikę, ojciec zapragnął się ze mną spotykać, myślę dziś, że to raczej dotyczyło pytań jego rodziny i znajomych i może właśnie presji ze strony najbliższego społeczeństwa, że nie potrafił odpowiedzieć na proste pytanie co u mnie słychać, i że stał się tak hujowym ojcem, spowodowało fakt tej tęsknoty do mnie. Tęskniłam bardzo, przecież wychowywałam się 14 lat w rodzinie gdzie miałam matkę i ojca.W końcu za namową mojej matki (mimo, że była wiadoma przyczyna ich rozstania, czyli inna kobieta, więc tu obalam mit "żon ex" mszczących się i zabraniających kontaktów z ojcami) zaczęłam się z nim spotykać. Do momentu aż zaczęłam być manipulowana przez mojego ojca z czego zdałam sobie sprawę na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te twoje dzieci
Nie chciałam poznawać tej pani, bo ona nie była mi do niczego potrzebna, niestety ojciec zaczął mi kupować lepsze ciuchy, czym mnie wykorzystywał i dałam się tak kupić i ogłupić, że kilka spotkań z nią było. Wracając do domu miałam doła, jak patrzyłam na moją matkę, była to dla mnie swoista zdrada. W końcu ja tego psychicznie nie mogłam udźwignąć, poprosiłam ojca o to, żeby spotykał się ze mną sam. Na proste pytanie dlaczego, odpowiedziałam "bo kocham moją mamę" i tak stracił się ojciec. Pisał niekiedy po gg, albo słał żałosne esemesy, nigdy na nie odpowiadałam. Wie kiedy mam urodziny, wie gdzie chodzę do szkoły, nigdy tam się nie zjawił. W święta nigdy go nie było, znam mamę więc wiem, nie wygoniłaby go. Zarzuca przed całym światem jak ona utrudnia mi z nim kontakty, podczas, gdy ja wiem, że on ich nie potrzebuje, nawet o nie nie zabiega, jest mu tak wygodniej po prostu a ja miałam ojca wyjątkowego skórwysyna z czego zdałam sobie sprawę, bo nie rozwodził się ze mną a z moją mamą. Większość tatusiom to niestety na rękę i oczywiste, że te dzieci z poprzednich małżeństw mają w dupie, chyba, że na ich warunkach. Dziś mam prawie 18 lat i mi tu nie pierdol, że chcesz szczęścia dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy te twoje dzieci
aa i ostatnia sprawa, czy zadajesz sobie sprawę ile kosztuje utrzymanie dziecka w liceum? Pytam na odpowiednim poziomie?, bo dzięki mojej mamie nie spadłam do najniższego poziomu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy przypadek jest indywidualny,ja swoim dzieciom nie każę do mej żony mówic mamo,broń Boże,za to ona już 2 gościom i owszem.Na pokaz też wierz mi że nic nie robie,chce czas z córkami spędzac a nie z nią.Co do kosztów utrzymania dziecka zdaję sobie sprawę że są spore,dla moich chłopaków jak kupowałem głupie książki to już spora suma się nazbierała a gdzie reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Łaskawca! Tobie urżnąć jaja to mało!! Tobie trzeba je URWAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maga
klamiesz jak z nut , mylisz fakty , skad masz nagle chlopaków? o swej obecnej pisales ze jej CYT- palanty nie placą - toliczba mnoga =teraz okazuje sie ze ona z jednym ........nie zdziwia się jak sie okaze ze ona wiatropylna była i cnotliwa jak ja poznałes ...... ZNAMY TE BAJECZKI WZOROWYCH TATUSKOW DARUJ SIBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
ankazz3 -> ja genenralnie staram si e nie grzeszyć A ja k z twoim krokiem? Grzeszny?. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×