Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmutnyZły

Wiam Was Kochane Panie :*

Polecane posty

Co ma wykształcenie do tego ? :p Możesz nie wierzyć ale ja mało robię błędów. Człowiek miły to zawsze się ktoś musi doczepić :p do Kobiet jestem miły to nie żadna ściema ale tak na co dzień potrafię być niegrzeczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale walisz byki
To jakie masz?Wstydzisz się powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale walisz byki
Widać,że raczej nie wyższe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty ale walisz byki zamiast pouczać dzieci co pisza rzaba pto się mnie Uczepiłaś :p żeby nie było żaba napisałem specjalnie :p chciała by może i źle ale czy to az taki wielki błąd ? nie sądzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jestem zbyt wykształcony i co z tego jestem w miarę uczciwy nie biorę przykładu z tych niby wykształconych polityków. W polityce podobno sami wykształceni a głupotą razi bardziej niż od żula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale walisz byki
Dzieci mają prawo robić takie błędy.Ale facet po trzydziestce?Najbardziej razi mnie ' z tąd':O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale walisz byki
Widać,że nie jesteś...Nie zasłaniaj się politykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta politycy sa strasznie
wykształceni, a zwłaszcza Wałęsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję się że walnąłem błąd ortograficzny :p może przez to że mało teraz piszę albo przez to że szybko piszę. Wiele jest większych problemów :p nie tylko dzieci piszą rzaba bo starsi ode mnie tez piszą rzaba :P ja się tam nikogo nie czepiam jak pisze. Temat rozmywasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to gdzieś że nie jestem wykształcony :p Dobrze widzisz ;) Tusk Kaczyński oni się wypowiedzieć nie umieją a jeden rządził a drugi teraz rządzi. PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominajmy o naszym prezydencie - bulu i nadzieji :o to jest dopiero obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kasandra_ szczerze ? nie przepadałem za Lechem Kaczyńskim ani tym bardziej nie przepadam za Tuskiem i Komorowskim. dobra Kochane ja idę sobie kulturalnie na piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss Lipstick 123 lubię piwko czy to źle ? nie jestem jak każdy samiec :p ja nie zdradzałem i nie zdradzam. Umów się a może się przekonasz jaki jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale walisz byki"... bystrzak z autora na maksa :-D... dzięki za poparcie ;-) Słuchałam dziś w "Trójce" audycji na temat naszego jezyka i co się z nim dzieje. Myślę, że niejeden wieszcz przewraca się w grobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JozinH@WD
masz pecha sławek:( same kutwy na forum, nie dadzą ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byhyhyhy
"Wiam was kochane Panie" ty debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×