Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczona pana miłego

PADACZKA- czy ktos choruje?

Polecane posty

Gość narzeczona pana miłego

jak sobie dajecie rade? macie partnerów, rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona pana miłego
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona pana miłego
na padaczke choruje mój narzeczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaprawda
Ja akurat znałam osobę,która chorowała na epilepsję.Jednak objawy choroby nie były takie jakie wszyscy znają.Osobie chorej "wyłączał się umysł"na jakiś czas.Choroba o ile mi wiadomo została wyleczona. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona pana miłego
moj tez ma taki typ epilepsji ale nie moze sie wyleczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaprawda
A bierze leki regularnie?Po nich też ma ataki?Wiem,że osoby chorujące nie mogą pić alkoholu chociaż przypadek,który znałam ja pił ile wlezie a i tak się wyleczył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona pana miłego
nie pije alkoholu wcale, bierze leki regularnie i dalej ma takie ataki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaprawda
To już z lekarzem trzeba rozmawiać.Ja oprócz tej jednej osoby nigdy nie znałam nikogo,kto by się zmagał z tą chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo_anna_1
Mam do oddania leki: Keppra 500 mg i 1000mg - termin ważności XI.2011 i I.2012 Lamitrin 25 mg tabletki - termin ważności II.2012 Topamax 200mg - termin ważności II.2012 Euphylin long 300 mg - termin ważności X.2012 tel.kontaktowy 602-281-134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisi
Nie obrazcie sie za porownanie i przeczytajcie -mialam kiedys psa ktory mial padaczke. Bral leki przez rok, potem odstawilismy je polecenie weterynarza. Przez miesiac bylo dobrze ale potem nagle wrocily ataki. Trwalo to dwa dni, trzeciego okazalo sie ze pies ma guza muzgu.Stan byl beznadziejny, pies lezal i nie kontaktowal-musileismy go uspic. Do czego zmierzam-weterynarz powiedzial mi ze padaczka jest objawem a nie choroba. W tym wypadku byla objawem guza muzgu. Nie wiem co o tym myslec, nie wiem jak sie to przeklada na ludzi. Nie mam powodow zeby wetowi nie wierzyc-jest szanowanym lekarzem, ma swoje lata.( Jest to weterynarz w Stanach jesli to ma jakies znaczenie) Czy to mozliwe ze u ludzi padaczka tez jest objawem jakiejs innej choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×