Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojownik

Mlody 20 latek odpowie na wszystkie pytania.

Polecane posty

Gość tuklaska
jak czesto walisz swojego malutkiego ślimaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jest pozbawione sensu badz zaadresowane do blednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgjg
Ale z Ciebie baran , nie potrafisz sam wymyslec interesujacego tematu tylko powielasz jedno i to samo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca pipka
wyruchasz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patron padrow
Dlaczego zasypiasz przytulony do różowego dildo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjhgjg Ale z Ciebie baran , nie potrafisz sam wymyslec interesujacego tematu tylko powielasz jedno i to samo ..... Bo robie to dla zartu, a ze go nie zalapalas to twoja strata, nawiasem mowiac gdybym zalozyl temat interesujacy z mojego punktu widzenia dla ciebie w ogole nie bylby on interesujacy. Tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgjg
No tak , nie udalo Ci sie wyrwac dupy na poprzednim temacie , to probujesz szczescia tutaj , zalosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jest pozbawione sensu badz zaadresowane do blednej osoby. w temacie jest ze odpowiesz na wszystkie pytania a teraz cos krecisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiii
Ile Twoj wacek ma cm?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytania bezsensowne nie da sie udzielic sensownej odpowiedzi wiec nie ma sensu udzielanie odpowiedzi. No tak , nie udalo Ci sie wyrwac d**y na poprzednim temacie , to probujesz szczescia tutaj , zalosne.... Nie mam na celu "wyrwania" dupy jak to okreslilas. Chyba w twoje myslenie wkradla sie stagnacja i nie potrafisz pomyslec inaczej niz stereotypowo. Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia_staro_baba
czy naprawdę młodziak może marzyć o babce prawie 40-ej, kiedy ma na codzień śliczną, młodziutką laseczkę ?? mam lekką nadwagę, baba po dwóch porodach itd. - a od kilku miesięcy słyszę "Marzę o Tobie" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgjg
"Poznam 20 latke z Katowic" - ta pewnie w celu przeanalizowania platkow sniego tegorocznej xzimy , zaklamany zboku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgjg
sniegu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaTTherine
Ile cipek już zaliczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca pipka
chyba pupek, bo on lubi panow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poznam 20 latke z Katowic" - ta pewnie w celu przeanalizowania platkow sniego tegorocznej xzimy , zaklamany zboku.... Trzeba nauczyc czytac sie ze zrozumieniem. Podstawowka robi ku temu pierwsze kroki. Pozdrawiam Zalicza sie egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O preferencjach decyduje podmiot, a nie przedmiot (ty) wiec to ja moge mowic co preferuje , a co nie- co nie zmienia faktu, ze sie mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poznam 20 latke z Katowic" - ta pewnie w celu przeanalizowania platkow sniego tegorocznej xzimy , zaklamany zboku.... Tak dodatkowo, jesli myslisz, ze znajomosc z osoba plci przeciwnej ma tylko jeden cel to niezmiernie mi Ciebie żal, w tym twojego zycia i wszystkiego co z nim zwiazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy naprawdę młodziak może marzyć o babce prawie 40-ej, kiedy ma na codzień śliczną, młodziutką laseczkę ?? mam lekką nadwagę, baba po dwóch porodach itd. - a od kilku miesięcy słyszę "Marzę o Tobie" itd. Zalezy od niego, jesli cos z nim nie tak to jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgjg
Nie udawaj teraz porzadnego chloptasie , pewnie marszczysz freda kiedy tylko jakas mloda cizia zagada do Ciebie , tki madry jestes to poznaj w realu kogos z CIebie taki Wojownik jak ze mnie zakonnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaTTherine
Pojebany jestes i tyle ci powiem. Myslalam ze zadam ci kilka pytan dla brechy i tez takie pytania otrzymam, aaa jedyna brechna odpowiedz napisales, ze twoje malenstwo ma 17 cm, haha.. pewnie masz tam gora 7cm schowane w gestym buszu. Widze, ze niepotrzebnie tu wchodzilam. Zal.pl Elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgjg
I co z tego ze jest po dwoch porodach i ma nadwage , to musi byc z nim cos nie tak zeby ona sie mu podobala ? Jestes pusty i ograniczony cienias 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poznaje ludzi w sieci sklepow Real, moje mozliwosci percepcyjne wykraczaja poza te przestrzen. Elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes ograniczona, proponuje rozszerzyc swoje horyzonty i po pierwsze nie obracac kota ogonem. To, ze mlodemu sie podoba starsza nie jest nienormalne, ale ze o niej marzy to juz mozna sie klocic i miec swoje zdanie, tyle w tym temacie. Poczytaj troche czym takie preferencje sa uwarunkowane to wtedy zakwestionujesz wiarygodnosc owego marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgjg
Ales zablysnal omg , niebywaly jestes a Twe poczucie humoru powalajace , zastrzel sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zastrzel sie" jeszcze bardziej wyrafinowana odpowiedz, reakcja na poziomie 5-10 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia_staro_baba
Dzięki, też mi się tak zdawało ;) Zwłaszcza jak napisał, że bzykając się ze swoją laską - wyobraża sobie mnie :D Choć na oko nic mu nie brakuje ... powiedzialabym nawet, że gdybym miała zgrzeszyc z kimś na boku - to tylko z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×