Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojownik

Mlody 20 latek odpowie na wszystkie pytania.

Polecane posty

Gość hjhgjg
O Boze psycholog sie znalazl od siedmiu bolesci , a sam siedzi na forum i szuka jak by tu tylko jakas laske wyrwac , bo w RZECZYWISTOSCI jestes krotki Jasiou strasznie , tu zreszta tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze psycholog sie znalazl od siedmiu bolesci , a sam siedzi na forum i szuka jak by tu tylko jakas laske wyrwac , bo w RZECZYWISTOSCI jestes krotki Jasiou strasznie , tu zreszta tez.... Pudło, nie szukam laski. Drugiej czesci wypowiedzi w ogole nie zrozumialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia_staro_baba
Ale jeden z psychologicznych aspektów fascynacji starszymi paniami chyba odpada tj. szukanie matki ;) Matkę ma, 20 lat starszą ode mnie i 50 kg cieższą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia_staro_baba
hmm ... no jeśli matka w jego podświadomości to dziewczynka 13-letnia, bo taka jest miedzy nami różnica .. proszę kontynuuj dalej ... co z nim może być jeszcze nie tak :D chcę się do gościa bardzo zrazić ;), żeby mi jeszcze nie odbiło na "stare lata" i po jakiś motelach się z nim umawiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np po to aby zabić trochę wolnego czasu;pośmiać sie z wypowiedzi nie których'czasem o czymś pogadać.Tak o poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×