Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko mam..

Gdzie pojechać na wycieczkę z dziećmi? Proszę o propozycję!

Polecane posty

Gość gość
Ja mieszkam w Poznaniu i tu też staram się zagospodarować swoim dzieciom czas. Tanio i w bardzo fajnej atmosferze utrzymany jest park rozrywki www.parkrodzinka.pl do którego lubimy wracać przynajmniej raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Latem proponuję pobyt w Leśnej. Mieszkam w okolicy. Jak się zrobi cieplej to przesiadujemy z dzieciakami w restauracji Zielony Piec. Świetnie mają zorganizowane patio. Obiad jest przygotowywany od absolutnych podstaw, z umiarkowanym czasem oczekiwania. Pstrąg obowiązkowo. Potrawy wyglądają przepięknie, a smakują jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największa frajda dla dziecka to jakiś park rozrywki np. Legoland. Ja o tym myślę od dłuższego czasu i trafiłam ostatnio na takim portalu Dziecko w Podróży na akcję, gdzie rozdają bilety do Legolandu w Billund za zapisanie do newslettera jakiegoś magazynu dla aktywnych rodziców. http://www.dzieckowpodrozy.pl/bezplatny-magazyn-wakacje-z-dzieckiem/ Jeszcze aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wycieczka do jakiegoś ciekawego miasta? Dwa lata temu dzieci zabraliśmy do Puław, cały wyjazd na weekend bardzo tanio nas kosztował, nocowaliśmy w hotelu Izabella, w tym roku zamierzam wyjechac do Krakowa tez na weekend i nad morze, dopiero szukamy fajnych ofert;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na Mazury? Ostatnio zafundowałem mojej rodzince taki wyjazd do Zalesia Mazury. My z żoną napaleni byliśmy bardzo na Spa i masaże różnego typu bo tak na co dzień nie ma na to czasu. Hotel za to organizuje różne atrakcje dla dzieci, zajęcia z animatorami, basen ze zjeżdżalniami dla najmłodszych, jest spora sala zabaw wiem, że poniżej 3 lat dzieci maja pobyt za darmo, a nasze jeszcze nie ukończyły 10 r.ż więc miały za połowę ceny. W dodatku 6 posilkow dziennie mielismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrainaGrzybów
Wszystko zależy od tego jaki region Polski Cię interesuje. Najłatwiej będzie, jak skorzystasz z internetowych serwisów, na których tworzone są listy ciekawych miejsc z danych regionów. Osobiście polecam woj. Zachodniopomorskie (o ile nie jest to dla Was za daleko). Możecie wybrać się na spotkanie z żubrami w Wolińskim Parku Narodowym. Polecam wizytę w średniowiecznej osadzie Wikingów w Wolinie. Dzieci będą zachwycone. Możecie zdecydować się na podróż zabytkową kolejką z Gryfic do Pogorzelicy, która robi przystanki się w popularnych miejscowościach. Atrakcji jest sporo. Na http://www.polskaatrakcyjna.pl/atrakcje/wszystkie/zachodniopomorskie znajdziecie spis atrakcji. To powinno ułatwić wybór. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Jura Krakowsko-Częstochowska, jest tu naprawdę dużo atrakcji. Masz Kraków ze smokiem wawelskim, Ojcowski Park Narodowy, który możesz zwiedzać na rowerze czy Ogrodzieniec www.park-ogrodzieniec.pl ze znakomitym parkiem rozrywki, gdzie dzieci na pewno nie będą się nudzić. Naprawdę jest w czym wybierać w tym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magiczne ogrody to fajny ciekawy pomysl… szukam jakichs inspiracji na wyjazd z dziecmi i to mi się najbardziej podoba… jaki koszt noclegu w izabelli? W ogole plugawy jakims drogim miastem nie sa z tego co słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Bielsko Biała? Ładne miejsce, zwiedzicie trochę - byłam tam z dziećmi we wakacje, po drodze do celu naszej wycieczki. A nocowaliśmy w hotelu Orzeł Biały, kawałek dalej ale już sprawdzone miejsce na wyjazd z dziećmi. Czyste pokoje, ładne miejsce, duzo przestrzeni dla dzieci, smaczne jedzenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzić Jurapark z dziećmi, to naprawdę przyjemna rozrywka, a dla dzieci niezapomniana przygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJot
Ale który Jurapark polecacie, bo jest chyba kilka w Polsce :D ? serio myślę nad zabraniem dzieci do takiego miejsca, kiedyś przejeżdżaliśmy obok jakiegoś parku z figurami dinozaurów i dzieciaki były strasznie ciekawe, chciały zobaczyć je z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zachęcam do wizyty w parku w Krasiejowie, bo tam byłam i było super, ale najlepiej przekonać się samemu gdzie jest najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurapark w Baltowie jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest Krasiejów, to tam pod Opolem, bo moja znajoma była pod Opolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolaKokaKoala
Tak, Krasiejów jest 25 kilometrów na południowy wschód od Opola, rzut beretem dla mieszkańców Opola, zresztą organizowanych jest dużo wycieczek szkolnych z opolskich szkół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Auschwitz Birkenau je zawieź niech je spalą w piecu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Bałtowie też jest spoko, tylko trochę dalej, choć w Krasiejowie jest więcej atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniq4829
Ja, gdy tylko otworzą ten park rozrywki, planuję swoje dzieci zabrać do http://ceramilandia.pl/. Mają tam prowadzić warsztaty z tworzenia ceramiki. Myślę, że będzie to fajna opcja na kreatywną, rozwijającą zabawę i fajne spędzenie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj znajdziesz dużo ciekawych wycieczek, z pewnością znajdziesz coś, co będzie w sam raz dla Twojego portfela i dla radochy Twoich dzieci ;) - http://www.sigma-travel.com.pl/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńkaaaaa
Cześć, ja osobiście bardzo polecam Ośrodek Wypoczynkowy NATURA PARK w Bieszczadach. Byliśmy tam w zeszłym roku ze znajomymi i mogę go serdecznie polecić. Ośrodek jest bardzo duży, jeśli chodzi o noclegi są tam dwa hotele i domki drewniane, które bardzo polecam. Sami mieszkaliśmy w takim domku ośmioosobowym i miał bardzo klimatyczny wystrój w stylu myśliwskim, na dworze grill. Ośrodek odpowiedni jest dla miłośników przyrody, znajduje się tam wiele szlaków turystycznych, gdzie można godzinami spacerować na łonie natury. Na terenie ośrodka znajduje się stajnia – coś dla miłośników jazdy konnej, Park linowy dla dzieciaków, basen odkryty, sauny – banie ruskie, można jechać na wycieczkę quad’ami oraz przyjechać własnym autem terenowym i zwiedzić szlaki off road’owe, których jest tam sporo. Znajduje się tam również restauracja i bar z przepysznym jedzonkiem, a także pizzeria. Podczas pobytu tygodniowego mieliśmy tam mnóstwo atrakcji między innymi: Centrum Szkła w Krośnie, Park Miniatur budownictwa sakralnego regionu, degustacja piwa w browarze bieszczadzkim, rejs statkiem po Solinie, kolejka bieszczadzka, degustacja najlepszych pstrągów chyba na świecie, degustacja potraw bojkowsko-łemkowskich, spotkanie z prawdziwym zakapiorem, zabawa ,ognisko z pieczeniem kiełbasek. Ceny są przystępne, a miejsce cudowne. Podaję adres strony : http://naturapark.eu/ oraz numer telefonu i maila do przemiłej pani, którą można o wszystko zapytać: 506 323 488 marketing@naturapark.eu. Ponad to dowiedziałam się, że prowadzą oni również biuro turystyczne i mają do zaoferowania kilka innych miejsc, mam nadzieję, że tak samo wspaniałych jak Natura Park! Dzwonię tam niedługo i zamawiam jakiś wyjazd na ferie, bo wiem, że to sprawdzone miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba juz ktos wyzej pisal...... krasiejow i tamtejszy park nauki i rozrywki kolo opola. edukacja i rozrywka w jednym, moje dzieci byly zachwycone i jeszcze pojechaly potem z klasa tam..... mieli jakies warsztaty, cuda. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czs
My często jeździmy za pośrednictwem Ela-Travel, mają często jakieś fajne promocje, i nie są drogim biurem. Tutaj jest ich strona www.ela-travel.pl . Teraz przecież każdy patrzy gdzie taniej. Ogólnie to na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góry, góry, góry! Super przygoda, piękne widoki i sporo ruchu! Ja również poszukiwałam fajnych pomysłów i ofert i ostatecznie wybrałam wyjazd do Zakopanego! Wykorzystałam kod promocyjny ze strony http://kodyrabatowe.gg.pl/ i dzięki temu zaoszczędziłam dużo gotówki! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z Szekli
Na Mazury :) ! Pracuję w Szkole Żeglarstwa Szekla i od paru lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Jest kapitan, ładny jacht, w portach animatorzy którzy dają wytchnąć rodzicom a dla chętnych wykłady o żeglarstwie i bezpieczeństwie. Pozdrawiam Paweł z Szekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keronika
wiesz co zawsze warto sprawdzać w jakich okolicach można spodziewać się jakiś atrakcji dla dzieci tak aby i one się nie nudziły. Ja sprawdzałam przed swoim wyjazdem na www.atrakcjedzieciece.pl bardzo pomogły mi zorganizować czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulika
Hej Keronika, ta stronka atrakcjedzieciece.pl jest naprawdę ciekawa. Teraz jak jest taka pogoda to pewnie mniej się dzieje ale widziałam wcześniejsze atrakcje. Aż zapisałam sobie do ulubionych. Dzięki za jej podsunięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keronika
Nie ma sprawy, przede wszystkim pogoda nie zawsze ma znaczenie, bo jest przecież wiele atrakcji "pod daszkiem". Czas z dziećmi naprawdę można spędzać na różne sposoby, al e wiem z doświadczenia, że pomysłów czasem brakuje, więc warto się posiłkować takimi stronami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam w te wakacje z rodziną na Mazurach i szczerze mówiąc wypoczęłam tam bardziej niż jak rok temu byliśmy za granica. Wole jednak kontakt z naturą niż stanie w kolejkach do różnych atrakcji. Zatrzymaliśmy się w ośrodku Gawra koło Nidzicy http://www.osrodekgawra.pl/oferta/rekreacja, bo mają nie tylko ładne pokoje, ale tez salę i placyk zabaw dla dzieci, a okolica jest przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×