Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko mam..

Gdzie pojechać na wycieczkę z dziećmi? Proszę o propozycję!

Polecane posty

Gość gość
Do Warszawy Przejadą się metrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO DISNEYLANDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można pojechać do Parku Dinozaurów pod Gorzowem http://www.park-dinozaurow.pl/ U mnie w domu na wieść o tym, że może pojedziemy jest już pełne szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz sprawić frajdę dzieciakom zabierz je do Wielkopolski, a dokładnie do Leszna. Mają tam naprawdę fajną atrakcję, która spodoba się dzieciakom (wiem to po swoich brzdącach). Mam tu na myśli tunel aerodynamiczny. Jestem pewna, że dzieci będą zachwycone lataniem. A najważniejsze latać można od 5 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest spory wybór miejsc gdzie można pojechać, byle znaleźć czas, pieniądze i aparat, by zachować wspaniałe wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci mają i tak fajnie, bo mogę pojechać na wycieczkę z całą klasą, wówczas ceny biletów są tańsze, rodzice powinni namawiać wychowawców na organizację takich wyjazdów, oczywiście bezpiecznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeździłam na wszystkie wycieczki szkolne, wspominam z radością:) szkoda tylko że nie było wtedy jeszcze juraparków;) to był raczej okres, gdy powstawały aquaparki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiabdg
ja bardzo przywiązuję się do miejsc, które mi się spodobają. Kiedyś było tak, że 6 lat jeździłam w jedno miejsce na mazurach (kocham jeziora!), ale po urodzeniu dziecka zaczęliśmy wyjeżdżać trochę bliżej domu. Teraz 3 raz z rzędu jedziemy do hotelu Piramida w Tychach - też nad jeziorem. Co prawda nei są to mazury, ale też bardzo lubię to miejsce. Dzieci też lubią tam jeździć - wkoło jest fajny teren, więc wszystkim pasuje ta opcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ciekawe miejsca i pomysły na ciekawe spędzanie wolnego czasu na rodzinnych wyjazdach na tej stronie: wyprawypiesze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Byłam ostatnio przejazdem w Kępnie u rodziny i zatrzymałam się przy Warszawskiej 26 we wspaniałym apartamencie. Wyszło mi taniej niż wynajem pokoju w standardowym hotelu. Ze względu na dużą jakość odpoczynku postanowiłam przedłużyć pobyt o kolejny tydzień i przyznam, że dostałam nawet przyjemną zniżkę. Według mnie każdy obiekt noclegowy powinien właśnie w taki sposób funkcjonować. Pozdrawiam i polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób z okolic Poznania doskonałą miejscówką na spędzenie fajnego dnia z dziećmi jest Park Rodzinka http://www.parkrodzinka.pl/o-parku.html Mnóstwo rozrywek - ścianka wspinaczkowa, trampoliny czy małpi gaj a do tego restauracja z dobrym jedzonkiem. Nasze dzieciaki były w amoku, wyszalały się za wszystkie czasy a my mieliśmy kilkudniowy spokój ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolancia66
Z polskich miast na uwagę zasługuje też Malbork, w tym roku byłem już raz, teraz na majówkę jadę na weekend :) Jak ktoś się wybiera to zamiast iść do Macdonalda idźcie do Karczmy Zamczysko, mają bardzo smaczne jedzenie, prawdziwy, pełnowartościowy obiad w solidnej porcji :) Mają dużo atrakcji dla dzieci więc nie będziecie się nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordian44
Cześć, w zeszłym tygodniu byliśmy całą rodziną w Malborku, nigdy wcześniej tam nie byłem i zamek zrobił na mnie genialne wrażenie, słuchałem przewodnika bardzo dokładnie i z zaciekawieniem :) Po zwiedzaniu poszliśmy na obiad do Karczmy Zamczysko, żeberka w miodzie palce lizać, nawet mi tak dobre nie wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto zobaczyć dinozaury? :) My z dzieciakami chcemy zobaczyć Park Dinozaurów http://www.park-dinozaurow.pl/ Podobno tak fajnie, że nie chce się stamtąd wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że jest sporo różnych ciekawych miejsc, gdzie spokojnie się można wybrać z dziećmi. My byliśmy ostatnio w Krakowie, moim zdaniem super miasto i fajny pomysł na spędzenie rodzinnego czasu. Mieszkaliśmy w hotelu Best Western Old Town, bardzo ładny hotel, pojechaliśmy do zoo, odwiedziliśmy sporo ciekawych miejsc, a najważniejsze, że dzieciom się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest fajnych miejsc, gdzie można jechać. Np.: 1. Par rozrywki w Zatorze 2. Tunel aerodynamiczny w Lesznie 3. Park dinozaurów, zoo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super hotel w Pokrzywnej Gorzelanny i sąsiadujący z nim park rozrywki Rosenau. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Fajny i tani nocleg masz zapewniony w http://valentina-apartamenty.pl. Prosty panel rezerwacji online, natychmiast odpisują, na FB nie widziałem ani jednej negatywnej opinii przed zamówieniem pierwszego noclegu. W Kępnie zdecydowanie brakuje takich noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat już stary ale na kilkudniowy wyjazd z dziećmi w wieku przedszkolnym i trochę starszymi polecam gospodarstwo agroturystyczne z mnóstwem różnych zwierząt w dużym minizoo należącym do gospodarzy. Gospodarstwo położone jest w Izabelinie koło Konina. www.aniafilip.net .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno byłam z dzieciakami w Pokrzywnej w hotelu Gorzelanny. Świetne miejsce na wakacje z dziećmi. Blisko jest wielki park rozrywki Rosenau, poza tym w hotelu jest fajne zaplecze dla dzieci. Okolica zielona, są lasy, można popływać w jeziorze. Wypoczęliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci w tym roku były na obozie letnim od family-life. Obóz dzieciakom udał się bardzo, polecam każdemu zimowy obóz sportowy przez nich organizowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka844
Trójmiasto oferuje sporo atrakcji, oprócz plaży można znaleźć oceanarium czy zoo. Z drugiej strony jaka wycieczka w góry, ale nie wiem jest ona odpowiednia bo tam niestety będzie dużo chodzenia pieszo. Polecam również zapoznać się z artykułami na tej stronie: http://eszron.pl/ . Ewentualnie jakiś Poznań, też jest całkiem sporo rzeczy do zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszły weekend pojechalismy całą rodziną w góry Opawskie do hotelu gorzelanny. Przy okazji odwiedziliśmy park rozrywki Rosenau. Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Park jest super, mnóstwo atrakcji dla dzieciaków, a hotel też ok, przyjazny rodzinom, oferuje sporo atrakcji dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulkalol
Ja wam proponuję nie jechać w jedno miejsce, tylko zobaczyć kilka :-) My zrobiliśmy sobie w lipcu wycieczką objazdową, najpierw pojechaliśmy do zoo safari w borysewie (interesujące miejsce z otwartymi zagrodami gdzie można pogłaskać zwierzęta, kino, plac zabaw, kucyki) potem do Torunia, a z Torunia do Bydgoszczy i stamtąd do domu :-) Dzieci wróciły zmeczone, ale szczęśliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może odwiedzić zamki krzyżackie? Chyba akurat zamki to takie miejsca, które rozbudzają wyobraźnię dzieciaków, więc nie powinny się nudzić. Nie wiem, czy dzieci w takim wieku dadzą radę na wycieczkę z przewodnikiem, ale na szczęście teraz coraz więcej miejsc, gdzie się zwiedza, jest wyposażonych w audioprzewodniki (to np takie urządzenia http://www.systemtourguide.pl/systemy-audioguide/okayo-at-100 ) Jest to bardzo fajne, wygodne rozwiązanie. Wypożyczasz taki audioprzewodnik, ale sama ustalasz trasę wycieczki i jej intensywność - dzieci się nie nudzą, w każdej chwili możecie zrobić przerwę, a i ty korzystasz ze zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne programy wycieczek znajdziecie tutaj: http://www.alpina.turystyka.pl/ Coś dla dużych i małych, krótkie i długie szlaki. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam górski park wodny i termy na Słowacji. W sam raz wycieczka 3-dniowa i nie mała atrakcja dla dzieci. Przy okazji można zwiedzić fajne miejsca i miasteczka po drodze. Na pewno nie będziecie się nudzić. Przejrzyj sobie http://www.piotr-wasilij.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×