Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko mam..

Gdzie pojechać na wycieczkę z dziećmi? Proszę o propozycję!

Polecane posty

Gość Elka893
Z takimi dziećmi to można do jakiegoś parku rozrywki się przejechać, na pewno są niedaleko parki z dinozaurami, teraz jest tyle świetnych miejsc w które warto się wybrać, że aż ciężko wybrać :) Jeśli ktoś ma małe dziecko (tak jak ja) to nie musi rezygnować z pieszych wycieczek z powodu ciągnięcia za sobą wózka, ponieważ ostatnio odkryłam bardzo fajne nosidełko które nadaje się idealnie na takie wojaże http://polskibastion.pl/przygotowac-sie-wycieczki-turystyczne-dzieckiem/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam sobie sprawdzić np. Rabkoland. Idealne miejsce na cały dzień! Byliśmy tydzień temu - dzieci zachwycone. To chyba jest najlepsza rekomendacja? :D Do tego ceny są naprawę bardzo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zapoznać się z ofertą ośrodka www.uborowego.pl s Białym Dunajcu. W zeszłym roku byliśmy tu na wakacjach z dziećmi i bardzo nam się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parki rozrywki polecam sprawdzić! Naprawdę w Polsce mamy w czym wybierać! Kilka odwiedziliśmy, lubimy z dziećmi jeździć w takich miejscach. Od siebie polecam zwłaszcza rabkoland - naszym zdaniem - zdecydowanie nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_11
My byliśmy w Rabkolandzie w tamtym tygodniu i nie pamiętam kiedy ostatni raz tak szalałam z moimi dziećmi, zwłaszcza na karuzelach ja sama czułam się jak nastolatka!! Dużo atrakcji, jest jak spędzić dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o atrakcje np. na jeden dzień, to rabkoland jak najbardziej. Byliśmy w czerwcu, było naprawdę świetnie, jeszcze lepiej niż rok temu (bo rok temu tez byliśmy) - sporo się zmieniło, wiele nowych atrakcji. Do tego naprawdę mają tam fajne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w rabkolandzie w tamtym roku i było fenomenalnie. Ale jak nam znajoma powiedziała, ze teraz wiele się tam zmieniło, nowe atrakcje i wgl, to teraz też chcemy skoczyć :D w tamtym roku jeden intensywny dzień nam wystarczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marletaa
Mikrokosmos w Ujeździe to fajny park edukacyjny z wieloma atrakcjami dla dzieciaków. Po ekspozycji z córką poszliśmy na zjazd liniowy bezpłatny, na jedzenie, a na końcu na sztuczną plażę. Masz tam sztuczne eksponaty owadów i żywe zwierzęta, porządnie zorganizowany ogród. Można piknik rodzinny spokojnie zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kosciola !!! ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło wspominam pobyt z dzieciakami w Mikrokosmosie. Chyba jedyny park tematyczny o owadach w Polsce, a akurat syn ma takiego konika ;) Dziadek kolekcjonował owady swojego czasu i syn podłapał zajawkę. Ostatnio byłem niecały miesiąc temu. Ekspozycja się powiększa, dużo ludzi, jedzenie całkiem niezłe. Na placu zabaw zostajemy dość długo. Kilka ciekawych osób poznałem. Jest sporo rzeczy do zobaczenia. Rzeźby owadów, ptaki, mikroorganizmy powiększone robią pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziemy na Festiwal Pasji na pewno! Już dzieciom obiecałem że zobaczą walki robotów także muszę dotrzymać słowa. Info o dokładnym programie i atrakcjach jakie będą na miejscu w MDK jest na www.facebook.com/FestiwalPasji . Fajnie że wszystko jest za darmo, nie trzeba żadnych biletów kupować, tylko z tego co widzę chyba trzeba się wcześniej zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1235
Ja zdecydowałabym się na Wrocław. Można wynająć tam fajne apartamenty, w super cenie, w centrum miasta. Bardzo często się tam pojawiamy, bo mamy blisko, więc to świetna opcja na szybki wypad w weekend z dzieciakami. Jeśli ktoś się zastanawia, to sprawdźcie noclegi tutaj http://www.kingsapartments.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pokrzywnej jest świetny edukacyjny park rozrywki, nazywa się Zaginione Miasto Rosenau- świetny! Warto odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka998
My byliśmy w Agropomysku w Pomysku Małym. Lubimy odkrywac uroki takich małych miejscowości - kiedyś z męzem dużo podróżowaliśmy zagranicę, a od kiedy dzieciaki sie pojawily, to raczej Polska i małe, kameralne miejsca. A tam było pięknie, w galerii na ich stronie jest kilka zdjęć, ale nie oddają uroku miejsca - http://www.agropomysk.pl/galeria. W pobliskiej Kościerzynie i Bytowie można spędzić kilka ciekawych dni, choćby zwiedzając muzea (moje dzieciaki mają po 8 i 12 lat, także były zainteresowane). Blisko konie i kajaki. Super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałtów, Zator, Leszno - tam jest tunel aerodynamiczny, dzieci powyżej 5 roku życia spokojnie mogą latać. Jak y byliśmy to i mąż duże dziecko się skusił na latanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie próbowaliśmy lotów w tunelu aerodynamicznym. Szczerze powiedziawszy to pierwszy raz słyszę o czymś takim. Ale widze,że fajna zabawa. Ze swoejj strony proponowałabym zabrać dzieci do.... Disneylandu: https://zwiedzamyparyz.pl/wycieczki-poza-paryz/disneyland Ale nie z wycieczka ale zaplanować sobie to samodzielnie. Loty do Paryża drogie nie sa, poza tym mozna przy okazji zobaczyć sam Paryż, który jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromne eksponaty owadów mają w parku Mikrokosmos (mikrokosmos.edu.pl). polecam! Rzeźby owadów bakterii i wirusów są nawet w wielo milionowym powiększeniu, więc można się przyjrzeć takim małym żyjątkom bardzo dokładnie, sprawdzić ich budowę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że wartym uwagi pomysłem byłaby szkolna wycieczka do parku Mikrokosmos w Ujeździe. Uczą bawiąc, bawią ucząc – uniwersalna i zawsze skuteczna metoda dydaktyczna moim zdaniem. Cały ogród, cały obiekt jest dobrze rozplanowany, duży, także nawet przy większej grupie osób nie czuję się tutaj ciasnoty czy jakiegoś tłoku podczas oprowadzania przez przewodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My często sobie jeździmy do kazimierza dolnego tam naprawdę jest co robić i można odpocząć http://www.aktywnywypoczynek.com.pl/ - kupiłam ostatnio bagażnik dachowy żeby można było też ruszać się na dłużej i przyczepki rowerowe co by jakieś fajne wycieczki robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super było w parku Mikrokosmos w Ujeździe niedaleko nas, bo my z Rawy jechaliśmy. Niby blisko taki obiekt, a człowiek w sumie wcześniej nie słyszał, że coś takiego istnieje, dopiero przypadkiem córka w internecie wypatrzyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła tę wioskę westernową w Zatorze. Na stronie https://westerncamp.pl/ jest ich prezentacja i namiary. Obsługa super pomocna, w domku czysto, podobało mi się jak zaaranżowali te wozy – przyczepki. Niby metraż mały ale w zasadzie było w środku wszystko co potrzebne, wygodnie zrobione wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Wrocław, mieszkam tutaj od 10 lat i sama mam dwójkę dzieci troszkę starszych. Wrocław ma fajną historię i jest wiele miejsc, które można zwiedzić. Noclegi też nie są drogie. Można skorzystać np z airbnb i znaleźć coś atrakcyjnego. Dodatkowo poza klasycznym zwiedzaniem polecam liczne atrakcje jak np. exit roomy. Ostatnio byłam z dzieciakami na locie w tunelu aerodynamicznym speedfly w Mirosławicach. Mega przeżycie, dzieciaki żałowały że tak krótko i cały czas chcą tam wrócić. Naprawdę fajnie można zorganizowac wypad dla dzieciaków trzeba tylko to dobrze zaplanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwie podchodzą do swojej pracy w biurze Gryf. Jeździmy z nimi jako firma na wycieczki weekendowe już długo i jeszcze wtopy nie zaliczyli. Ostatnio głównie obieramy kierunek Węgry (gryftravel.pl/budapeszt – są tutaj przykładowe opcje zwiedzania Budapesztu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wiedniu byliśmy w ramach podróży na rocznicę ślubu z biurem Gryf. Podobało się ;) Dobra organizacja, udało się rzeczywiście zwiedzić miasto, a miejsc wartych zobaczenia to akurat tutaj nie brakuje...Programy wycieczek są na gryftravel.pl/wieden do przejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zaproponował Mikrokosmos w Ujeździe, można z dziećmi fajnie spędzić czas a przy okazji jeszcze się czegoś na temat świata przyrody dowiedzieć. Pomysłowo zrobiony park edukacyjny, dużo miejsca, nie czuć tłoku mimo że jednak często są tutaj wycieczki szkolne na wyjazdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny ośrodek masz na https://westerncamp.pl/. Byliśmy tutaj raz niedawno w zasadzie chwilę po otwarciu bo wszystko powstało niedawno i naprawdę fajnie to wygląda. Mimo że ośrodek jest duży, tych miejsc noclegowych mają setki to nie czuć tłoku, obsługa dobrze zorientowana, nie było problemu żeby choćby takie rzeczy jak żelazko czy deska do prasowania zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę na pewno biuro Gryf, jeżdżę z nimi od lat. Najbardziej aktualny wyjazd to weekendowy Budapeszt (tutaj więcej info jest o takich wycieczkach:gryftravel.pl/budapeszt). Miasto jest piękniejsze niż to sobie wyobrażałam, a sama organizacja wycieczki bez uwag z mojej strony. Jak zwykle ładny hotelik, smaczne jedzenie, sprawny transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drahme23

A może warto puścić dzieci na obóz sportowy po prostu ? I to np na płw helski? jest taki organizator obozów sportów wodnych największy w Polsce borsuk Camps. Zapewniona jest świetna opieka nad dziećmi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×