Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puszysty lachonek

Jak dobrze wyglądać w rozmiarze 52???

Polecane posty

Gość mimiczka_
Dziewczynki drogie kazdy z nas jest inny. Jedni sa szczupli drudzy są puszyści. Ja też noszę rozmiar 50. Kazdy powinien akceptowac sie takim jakim jest. Szczupłe kobiety są atrakcyjne - ale czy zawsze, to samo jest z puszystymi. Wystarczy zadbac o siebie. Naśmiewanie sie z siebie do niczego nie prowadzi. Niektóre koleżanki często mi powtarzaja, że pomimo tego ze mam " size + " potrafie odpowiednio dobrac składniki ubioru, makijaż, dodatki. Cały czas walcze ze swoja waga, u mnie to poprostu niekompetencja lekarzy, sterydy podane w niewłaściwy sposób robia wiecej szkody niz pożytku tym bardziej jesli sa w rekach niekompetentnej osoby bez uprawnień. Ale sprawa wygrana - ale kg nadal są. Poprostu silna wola, chcęci i kazdy może mieć swoja wymarzona sylwetke. Przed choroba nosiłam rozmiar l/xl ze wzgledu na wielkie cycochy, a teraz ... :(( Wiec M,S,L XL I XXXXXXL - idziemy rano pobiegać. :) pozdrwiam i bładam skończcie tą wojne grube - chude które lepsze dziewczyna chciała porady co do ubioru a nie komentarzy typu "gruba loszka". ;) Wiec "grube loszki" i "chude szkapy" ile ludzi tyle gustów. Każdy z nas jest jedyny, wyjatkowy i niepowtarzalny liczy sie to co soba reprezentujesz a nie jaki masz rozmiar bluzki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie kolekcję Asos, mają dużo ciekawych ubrań w dużej rozmiarówce: http://shushu.pl/marki/asos ogólnie ja uważam, że ogólnie osoby w dużych rozmarach powinny zrezygnować z legginsów (co niestety często się spotyka na ulicach), ale tak samo z workowatych bluzek, sukienek itp. Według mnie to zależy jaką masz figurę - wzrost, nogi, brzuch? Co byś najbardziej chciała podkreślić, a co ukryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatt_A
może skorzystaj z porad osobistej stylistki, mogę Ci polecić Małą Czarną , możesz skorzystać z porad online lub umówić się na spotkanie, stylistka dobierze Ci odpowiednie ciuchy i doradzi jak dobrze wyglądać, co pasuje a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przykro mi... ale w rozmiarze 52 nie da się wyglądać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą jak można się zapaść do rozmiaru 52? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest się ładnie ubranym to nawet w rozmiarze 52 wygląda się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chude i wredne
xs to rozmiar dziewczęcy , nie kobiecy , dlatego się za wami drogie "panie " oglądamy , nie z zazdrości raczej ...z politowaniem. za dużo tv oglądacie i dałyście sobie wmówić , że xl jest zły , ale xs jest o.k. ? Bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chude i wredne
nie da to się otworzyć parasola w ... a resztę - wszystko się da , brakuje rozumu i wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, co ta za dyskusja o rozmiarach? Aż muszę to napisać - nieważne, jaki kto ma rozmiar, bo to się różnie u róznych ludzi rozkłada :O Ja mam 165 cm wzrostu, ani mało, ani dużo, rozmiar XS. Zaręczam, że nie wyglądam jak chłopczyk ani dziewczynka, mam kobiecą figurę, w biuście 90, w pasie 68, więc nie jestm absolutnie chudzielcem i chciałabym mieć te "parę" cm mniej w pasie :O Nogi mam szczupłe, ale wcale nie jestem chuda. Moja koleżanka uchodzi za patyk, a ma 38, jest wyższa ode mnie chyba o 5 cm. Więc tak jak ja mam XS i nie jestem chudzielcem, tak rozmiar 40 tak jak pisaliście, nie musi być totalnym spaślakiem, a nawet większe :O No i jeszcze jest kwestia tego, czy ciało jest "nabite", czy "rozlane", chyba wiecie co mam na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe gościu powyżej. Jak ty się w te xs wbijasz?? Ja mam 162, wymiary 90/65/90 i noszę ubrania 38/M bo nawet S-ki mam w biuście ciasne, a co dopiero XS-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby się w ubraniu dobrze czuć... nawet jak jest rozmiaru XXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie wbijam się, XS leży idealne, a S na mnie wisi. Takie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn np kurtka dżinsowa nie dopina mi się na biuście ale to kwestia materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja sama naleze do osob puszystych, jest teraz nieco więcej sklepów ,które proponuja gotowe stylizację, ostatnio parę ciuszków kupiłam w http://www.gaba-fashion.pl/ i jestem bardzo zadowolona,ze i dla nas znajduja się miejsca z taka odziezą. Generalnie sprobuj poszukac jakis czasopism, w których sa stylizacje nie tylko na kazda okazje ,ale i na kazda sylwetke :)podpatruj, może wyrobisz sobie własny styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę rozmiar 44 (dół) - 48 (góra) i kupuję rzeczy zwykle w C&A i Marks & Spencer. rozmiarówkę mają sporą, więc nie ma większego problemu z dobraniem czegoś. Odradzałabym legginsy, bardzo obcisłe spodnie i spódnice, mini, obcisłe koszulki. Raczej koszulowe bluzki, dłuższe spódnice. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Dziewczyny- chciałabym zaprosić Was do nowego sklepu internetowego joyfashion.pl . Znajdziecie tam piękne kobiece buty w przystępnych cenach . Zapraszamy równiez na nasz profil na Fb . PS: Nie denerwujcie się :) Nie mamy kasy na reklame a buty serio są piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Dziewczyny- chciałabym zaprosić Was do nowego sklepu internetowego joyfashion.pl . Znajdziecie tam piękne kobiece buty w przystępnych cenach . Zapraszamy równiez na nasz profil na Fb . PS: Nie denerwujcie się :) Nie mamy kasy na reklame a buty serio są piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Dziewczyny- chciałabym zaprosić Was do nowego sklepu internetowego joyfashion.pl . Znajdziecie tam piękne kobiece buty w przystępnych cenach . Zapraszamy równiez na nasz profil na Fb . PS: Nie denerwujcie się :) Nie mamy kasy na reklame a buty serio są piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaaaSs
Ja swoją sukienkę plus size kupiłam ze sklepu Lejdi. Sklep szyję sukienki pod wymiar. Wystarczy się dokładnie obmierzyć i do nich napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×