Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viola na fioła na 69

hej.. jak myślicie panowie?

Polecane posty

Gość viola na fioła na 69
my byśmy chciały tak.. http://www.redtube.com/16412 ja mam ją na telefonie w tej chwili.. rozmaiwamy.. ona każe Cię pozdrowić i ucałować possać raz mocniej od niej.. właśnie mi mówi, że sięzabawia.. mam tel na szafce i mam właśnię gosię na głośniku... lubimy tak sobie pogadać przy masowaiu.. powiedziałam jej, że z Tobą piszę.. jej też chce się pieprzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
podzialam jeszcze na Twoja wyobraznie mam 2 metry wrostu ;] czula bys sie malutka pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
ja mam metr 65...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
powiedziałam gosi, że jesteś taki wysoki.. podnieca ją to.... nie wiem w sumie czy jej nie zaproponować, żeby nie przyszła jeszcze do mnie.. ale mówi, że już jest rozebrana do naga to pewnie nie wpadnie.. senny czuję twojego giganta w mojej małej myszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
to tak przyzwoicie masz :) w sam raz zeby Cie dosiasc od tylu i sie rozkosowac. Ale bym chcial zobaczyc czasec wypiete tyleczki :) Dzieki za pozdrowienia ja juz ostro sobie jade na recznym tak po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
mój gigant jest zakrecony troche wiec by Cie jeszcze dodatkowo tam rozpieral przy rznieciu ;] moze by pobudzil to i owo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
bym was tak przerznal od tylu zeby bylo slychac uderzanie biodrami o tylek, lubicie ten dzwiek? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
nie jedź.. zamknij oczy.. pomasuj go... czujesz? klękam przed tobą i liżę go języczkiem.. biorę w rękę... zaczynam walić delikatnie i obejmować go ustami.. ssam z całej siły... aż po same jajeczka.. mmm mmm ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
ja lubię.. czuję go w mojej małej... rżniesz i słychać jak sie jajka obijają o pipę.. a gośka będzie za 5 minut.. namówiłam ją.. zaraz popisze ze mną do Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
jest szybsza niż myślałam.. już domofon dzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
lubie tez tak z zamknietymi oczami, czekac i zobaczyc co kobieta wymysli ;] a raczej czuc ;D tą wilgoc i cieplo przesuwajace sie po dragu. Mysle kotku ze bys musiala sie z nim chwile oswoic bo ma wiekszy obwód niz standardowe ;] Bedziecie dwie razem i napalone ;] ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
a bo ona mieszka w bloku obok? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
jestem już u violki.. no hej senny.. to ja gośka.. popiszemy teraz razem.. mm to mówisz, że w obwodzie taki gigant.. Aj.. possałabym.. violka już nie daje rady.. aż piszczy w tym łóżku.. ja jestem tak samo napalona.. rozchylam Ci swoje nóżki i czekam na twojego olbrzyma.. czuję jak mnie dosiadasz i trzymasz mnie za łydki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
Ten sam blok inna klatka :P ale pipeczka tak samo gorąca.. i czujęjak ją rąbiesz od tyłu... A Twoja Gosia piszczy i ci ulega.. cała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
a kolega się zawstydził :) a Violka przez tel mówiła, że tak ją rozpalasz, że nie wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
hej. juz piszczy ;] a co ona tam ciekawego robi? ;D za lydki mowisz hyhy bym Cie wzil od tylu, posuwajac raz za razem szeptajac co bede zaraz zobic violce ;] podoba Ci sie to? i przy kazdym jęczeniu klaps ;] A no jest szerszy, jak by wszedl po same jajka to u podstawy ma ok. 15cm, przy wejsciu bys go napewno dobrze poczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
mmm, ktora z was kocice jest bardziej ulegla? goska? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
to ja teraz piszę.. GOSIA. Violka już nie może... jęczy.. ja siedzę z laptopem przy stoliku a ona szaleje na łóżku.. ja teżjużschodzę rączkąniżej.. może i ja jestem bardziej uległa.. lubię jak mnie facet bierzę na ostro najlepiej od tyłu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
a np. jak bym Cie bral od tylu wpychal palce do buzi a potem kazal policac reke jak grzeczna suczka, podniecilo by Cie takie cos? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
a jak Ci sięwypniemy obie na podłodzę i wystawimy tyłeczki.. to najpierw będziesz posówał mnie od tyłu a jej wsadzał palce. .a potem się zmienimy i powjeżdżasz w nią a mi paluszki.. tyle, że mi w tyłeczek.. Miśku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
ja sobie masuje raz ostrzej raz mocniej chwilami czuje ze jest juz blisko i znow daje mu odpoczac, narazie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
ależ bym go ssała.. a potem calutki w dupeczkę.. już go czuje... mam rączkę pod majteczkami wiesz.. violka miała rację.. podkręcasz misiaku.. jestem mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
marze o takiej scenerii :) lubisz w tyleczek? bym Ci z chęcia powiercil paluszkami i ponapieral na boki kotku. Chciala bys mi mowic jak mam rznac violke i potem patrzec jak odplywa na moim drągu? ;] a jako nagrode bym Ci wpychal paluszek w tyleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
chciabym zebys szeptala "nie" za kazdym razem kiedy cos biore :) np. jak bym sie zabieral za Twoj tyleczek to by mnie tylko podkrecalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
a jakie masz na sobie figi czy stringi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
jebiesz ją od tyłu.. w pipkę.. a ręką masujesz mój tyłek i po chwili wsadzasz w niego wilgotnego palca.. potem dwa.. i dochodzi do trzech... pipka i dupeczka mi płoną ... rozchylam Ci się jak chcesz... bo pragnę tylko go w sobie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
zawsze stringi.. teraz mam białe.. ale już leżą pod stołem.. Violka dalej się ostro masturbuje.. ona lubi długo.. a ja też już mam paluszek na wargach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
bym Ci kazal klęknąc na krzesle, wypiac swój tyleczek i mi go ofiarowac. Nie przestalbym dopoki bym sie nie wyzyl i nie zspokoil. Podoba Ci sie taka opcja? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola na fioła na 69
spuścił byś mi się do tyłka... robie sobie palcówkę wiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senny123
ja tez lubie dlugo ;] przesun paluszki po wargach w dol przejedz nad wejsciem do szpary, ale sie tam nie zatrzymuj , zjedz nizej, ale zanim dotrzesz zatrzymaj palce w tym miejscu ktore dzieli szpare i wejscie do Twojego tyleczka ;] pouciskaj tam chwile i napisz co czujesz Moj maly jest juz blisko, chce juz dojsc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×