Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak szczerze!

Wiecie dlaczego tak wiele związków się rozpada?

Polecane posty

Gość Tak szczerze!

Ponieważ, tak jak tu często piszecie nie patrzycie na swoich partnerów w kategoriach przyszłej żony/przyszłego męża! Oczywiście nie oznacza, to że musimy brać ślub z pierwszą miłością, ale zaczynając z kimś chodzić należy wziąć to pod uwagę. Nie należy patrzeć na partnera/partnerkę jak na ''chwilowego'' partnera, bo w takim razie człowiek nigdy nie nauczy się co to znaczy być z kimś w związku, a co dopiero być małżonkiem i mieć rodzinę. Poznając drugą osobę nie zakładajcie oczywiście tego po pierwszym spotkaniu, ale gdy znacie się już lepiej i chodzicie ze sobą, to musicie wziąć to pod uwagę! Nikt nie mówi, że ta pierwsza będzie tą jedyną, ale co w przypadku, gdy w ogóle nie będziemy szukać właśnie tej jedynej? Nie można chodzić z kimś wyłącznie dla seksu, bo każdy się kiedy zestarzeje i zrobi brzydki i co wtedy? Z długim fiutem i fajnymi cyckami w łóżku fajnie, ale ani z samym fiutem, ani z samymi cyckami o wychowaniu dzieci i codziennych problemach nie pogadasz! Musi łączyć coś więcej. Bezsensem jest spotykać się z kimś z nudów, wyłącznie dla seksu itp. Potem są tylko zdrady i rozwody. Często piszecie, że partner wam nieodpowiada, ale z kolei jest przystojny, albo bogaty! I po co komu taki związek? To patrzenie tylko na opakowanie. Przy okazji poznania kogoś wartościowszego tamten związek się rozpadnie. Gorzej w małżeństwie, bo wtedy już chodzi o rozwód. Taka moja refleksja wynikająca z moich obserwacji w życiu i na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhgffdfd
a moje obserwacje to, ze wiekszosc kobiet to kurewki i stad te wszystkie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze!
I kobiety i mężczyźni! Dziś to się wszystko nawzajem puszcza i dopuszcza! Dlatego też pisałem, żeby nie patrzeć na same opakowanie i zdolności łóżkowe, bo one z wiekiem będą stawały się mniej ważne. Dopuki ludzi etego nie pojmą bedą w związkach zgrzyty! Fiut i cycki nie zawsze doradzą problemom w związku i małżeństwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srytreytery
idiota, zwiazki sie rozpadaja bo ludzie nie pauja do siebie, po czasie to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big
Nie wiem czy jestescie w zwiazku a moze nie jestescie.Ja osobiscie jestem w zwiazku.Mam dwojke dzieci i tu sie zaczynaja problemy faceci nie sa nauczeni odpowiedzialnosci.Dla nich wazny jest sex i wolnosc.Dlatego rozpadaja sie zwiazki a jeszcze w dodatku okazuje sie,ze nasza sasiadka jest kobietka samotna i do tego zaradna bez dzieci bez obowiazkow sex o kazdej porze dnia i nocy to ich pociaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze!
Do gościa powyżej! Idiota to cię spłodził, bo niby po kim jesteś taki głupi? Właśnie dlatego ludzie do siebie nie pasują, bo gdy się poznają to patrzą na siebie pod złym kątem! Właśnie o tym pisałem! Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze!
To nie do ciebie było Big tylko do srytreytery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak szczerze!
Big Co prawda to prawda, ale kobiety często też takie są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×