Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość uzywane bmw to szroty

nie rozumiem jak mozna sie pasjonowac uzywanymi bmw '90 albo golfami III

Polecane posty

Gość uzywane bmw to szroty

stare bmw to po prostu szrot jak kazdy inny. 20 letnie auto to 20 letnie auto. moze 20 letnie ferrari czy bentley to rarytasy, ale nawet mercedes to szrot. w ogole nie rozumiem jak mozna pasjonowac sie uzywanymi autami. to tylko substytuty, dla kogos kto nie ma pieniedzy na auto nowe. to tak jak ktos nosi gruby srebrny lancuch na klacie, bo nie stac go na zloty. ja rozumiem, ze ktos przedmiotem pasji moze byc uzywane auto zabytkowe albo jakis rarytas, ale dobite 15 letnie bmw czy vw passat albo golf III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toksyczna krowa
a zasadził ktoś kiedyś ci kopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywane bmw to szroty
dla mnie faceci co jaraja sie golfami III to wiesniaki. mnie tez nie stac na nowe auto, ale uzywane traktuje jak smutna koniecznosc i rupiec, nie przywiazuje do niego zadnej wagi i sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdses
wiesz, nie każdy jest pasjonatem motoryzacji i nie zalezy mu na samochodzie .. Musisz wiedziec ze ludzie maja rozne zainteresowania . Ja nigdy bym nie kupił nowego samochodu nawet jesli miałbym na to kase . Zwyczajnie nie jestem fanem motoryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma nowe BMW a ostatnio kupił sobie starego Garbusa i z kolegą remontują go w wolnym czasie :) podobno w wakacje mamy nim jechać na jakiś zlot w Bawarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywane bmw to szroty
smiesza mnie fajni motoryzacji co jaraja sie bmw z lat 90tych. przeciez to zlomy i szroty. a na nowe auto nie kazdego stac. uzywane trzeba nazywac po imieniu - zlom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywane bmw to szroty
garbus to co innego. to samochod kultowy. bmw z lat 90tych to zaden przedmiot kultu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdses
samochod uzywany nie musi byc złomem . Dla mnie złom to samochod ktory sie zepsuje na drodze i musi byc holowany .To zalezy co rozumiemy pod pojeciem złomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdses
jesli samochod psuje sie czesto na drodze to złom , ale jesli jezdzi i nie jest holowany to nie nazwałbym tego złomem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Samochód jak samochód aby sprawny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywane bmw to szroty
a ja daze do tego by kupic sobie nowe bmw 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelgaFelga
To racja. Ja sprzedalam moja 18-letnia BMW za symboliczne 100e , bo nikt w niemczech nie chcial jej wziasc. Komisy odmawialy. (Byla w zupelnie dobram stanie technicznym i z wygladu tez ok) Po prostu stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfhr6uy
Ja mam Golfa III rocznik 1996r, benzyna 1,6.Chodzi świetnie, mało pali i nie było z nim nigdy żadnych problemów.Wcześniej miałem Golfa II z full opcją, elektr.lusterka,podgrzewane fotele i tak dalej.VW Golf to świetny samochód i nie do zajechania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdses
samochod jest złomem jesli był holowany wiecej niz jeden raz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
full opcja bo miał el.szyby...no rzeczywiści fuuulllll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Jak jest okazja, to pochwalę się, że kupiłam sobie ostatnio swoje pierwsze auto - Hyundai i30 z 2017 w szarym kolorze z Master1.pl. Ma tylko 35 tys. przebiegu, a w środku wygląda i nadal pachnie jak nowe. Mój narzeczony mi wybrał. Mówił, że to auto po kontrakcie, dlatego jest takie zadbane, bo przez te 2 lata opiekowała się nim firma leasingowa. I co najważniejsze, ma pewny przebieg, bo firmie nie zależało, aby w nim gmerać. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htyjty

A co tu jest do rozumienia , o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszczędny

Wiele osób przy zakupie auta patrzy tylko na cenę, a przecież trzeba uwzględnić jeszcze ubezpieczenie, serwis, ewentualne naprawy, itp. Tutaj czasami dopiero rozwiązuje się worek z kosztami. Jak ktoś boi się, że jego samochód marzeń pochłonie potem jego oszczędności, to powinien rozważyć abonament. Płaci miesięczny czynsz i potem nic już go nie interesuje. Ani ubezpieczenie, ani żadne naprawy. Tym bardziej, że od niedawna można brać również używane auto w abonamencie, np. Master1.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

stare dobre piano lub wino zawsze jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię kilkunastoletnie, a nawet kilkudziesięcioletnie, lecz pod warunkiem, że są w świetnym stanie. I nie uważam za wieśniackie jeżdżenia wieloletnim Audi czy Volkswagenem. Dość bredni bananowych dzieci, że stare auta są dla wieśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 17:29, Gość uzywane bmw to szroty napisał:

dla mnie faceci co jaraja sie golfami III to wiesniaki. mnie tez nie stac na nowe auto, ale uzywane traktuje jak smutna koniecznosc i rupiec, nie przywiazuje do niego zadnej wagi i sentymentu

Pewnie jesteś kimś na wzór Lorda Kruszwila, takiego skrajnie rozpieszczonego YouTubera, bo gardzisz dawnymi autami.

Edytowano przez Prawdomówny
Nowe info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×