Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarodziejka_Z_Ksiezyca

[Faceci], Po co sexi bielizna...

Polecane posty

Po co chcecie żeby kobieta do seksu ubierała wyzywającą bieliznę, pończochy itd. jeśli macie świadomość że dojdziecie w parę sekund? Po to, żeby się podniecić jeszcze bardziej i spuścić od razu po włożeniu? Nie rozumiem Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
A ty nie lubisz sexi bielizny, nie lubisz jak ci sie facet spuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można akcje powtórzyć,albo nawet i pokusic sie o trzeci raz. A po co bielizna...no dla Was,żebyście piekniejsze były,nas podniecaly same dobrze sie czuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, ale nie lubię jak w parę sekund po włożeniu. I jęczy przed że stringi, ogolić ładnie itd., a po włożeniu spust. To trwa parę sekund i nie wiem po co to całe zamieszanie. /Oczywiście nie wszyscy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezcyzni to wzrokowscy i lubia dodatkowe bodzce moj maz tez to bardzo lubi i jak sie ubiore w te fatalaszki to gra wstepna jest duzo dluzsza - mowi, ze musi sie mna nacieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ja tam nie jecze. Lubie rozpakowac babke z ladnej bielzny. Podnieca mnie oczywiscie bardziej babka w bieliznie jak od razu gola. Ogolona musi byc - to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka4568
Masz 100% rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Kobitka4568, widze ze wiesz co faceci lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrwww
księzycowa - mówię za siebie : jest taki moment, kiedy przed stosunkiem dziewczyna leży w tej bieliźnie, a ja toczę wewnętrzną walkę, bo z jednej strony chcę sycic wzrok, a drugiej od razu się na nią rzucic. i ten moment jest bardzo ekscytujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po to, że facet tej (damskiej sexi ) na siebie nie założy, a lubi na nią patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty lubisz ledwo co sie
podniecic i meczyc sie zeby dojsc do ledwo wyczuwalnego orgazmu? czy wolalabys mocne podniecenie i zwalajacy z nog orgazm? dziwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×