Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pobawmy się

pobawmy się.. odpowiedz na moje wszystkie pytania

Polecane posty

pobawmy się, oczywiście wyprawa z przyjaciółmi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja może zapytammmm kaloryferek na brzuchu czy okrąglejszy brzusio ( u mężczyzny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkowa- katarrrr pobawmy się - Paryż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej żeby za bardzo nie odstawał czyli żeby to nie był taki za duży mięsień piwny, bo taki duży bojler juz nie wyglada tak estetycznie:P lepszy chyba ten mniejszy kaloryfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beliar puścić bąka na 1 randce czy wdepnąć w kupkę? :) xxx tleniony blond czy rasowa solarka ? ;> rivija zgubić stanik czy złamać obcas ? ;> fiku miku Mysz czy szczur? :) podoba mi sie? maz czy kochanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maarchewkowa- zgubić :D heehhe boli wątroba czy boli żołądek :P Coca-cola czy Pepsi RMF czy Zetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdepnąć w kupkę. Marchewkowa, wpaść pod autobus czy wpaść do szamba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątroba ma wogóle nerwy? Poza tym coca cola i zetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skwar kochanek fiku mikuuu wysoki i szczupły,niski i dobrze zbudowany? maarchewkowa seks grupowy czy kompletny brak seksu ? ravija sól czy pieprz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety wolałą bym wpasc do szmba bo bym była przynajmniej sprawna juz wole żyć i troche sobie posmierdzieć:) niż być zadbana niepełnosprawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jakie pytanie:) no jak bym miałą już tak wielką chętke to bym jednak spróbowała tego grupowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, edukacja na kafe ;). Fajnie wam idzie to pisanie, poczytam sobie od czasu do czasu 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobawimy sie bez netu czy bez telefonu? ravija wakacje bez słońca, śnieżna zima ? :P fiku miku niemowlak czy przeczkolak beliar ładna gruba czy brzydka chuda :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maarchewkowa radio w pokoju. Przynajmniej mogę pofałszować:D Co Cie bardziej kręci, facet w okularach, czy wolałabyś, żeby nosisz soczewki? Beliar Miłość i bieda. Jak pisałem - jestem minimalistą. nie mogę się połapać Ad1. odwaga. Ad2. Zdecydowanie nie jestem pantoflarzem, ale do macho nie należę. Jestem ot normalnym facetem, który ma własne zdanie, ale jest skory do dyskusji i negocjacji, o ile druga strona potrafi rozmawiać. Kino akcji czy komedia romantyczna? maarchewkowa tleniony blond - to zniosę i nawet niektórym pasuje. Solarium nadmierne odpada bez zastanowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija rozstępy czy cellulit ? podoba mi sie rozowa kurtka czy biale kozaczki? fiku miku ubrac skarpetki do sandałów czy do japonek :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×