Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truddy

Do mam, które mają lub miały WÓZKI PARASOLKI

Polecane posty

Gość artimama
Ja miałam ten wózek, niestety ciężko go dostać, często jest niedostępny u dystrybutora, ale warto poczekać, piękny, zwraca uwagę: www.babymama.pl/wozek-stockholm-stroller-graphic-grace-elodie-details-p4051.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na targach w Kielcach i widziałam stoisko Baby Merc gdzie wystawiali takie wózki. Z tego co pamiętam to miały jakąś dodatkową technologię usprawniającą składanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam dla corci easygo nitro. Jest bardzo wygodny, z szerokim siedziskiem, łatwo sie sklada i bez problemu wchodzi do naszego samochodu. Nic wiecej mi nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam sie na spacerówke jednak Graco Blox, lepszy niż parasolka a tez wygoda w używaniu bo leciutki i mały po złożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam parasolkę X-landera, ponoc najlzejsza na rynku (pare lat temu, nie wiem jak teraz). Bardzo sobie chwalę. Czy to do lekarza, czy na zakupy, wyładowuję z bagaznika i momentalnie rozkładam, leciutka, zgrabna. No ale jeden minus: nie nadaje się na wertepy, więc jak ktoś mieszka w mieście, to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem parasolka to najlepszy wózek jaki ktoś kiedykolwiek wymyślił. Typowe spacerówki są bardzo niepraktyczne w użytkowaniu jeżeli mamy w planach częste podróżowanie z naszym maluszkiem samochodem. Przede wszystkim są bardzo ciężkie i nawet po oddzieleniu budki od naszych kół są bardzo ciężki. Szczególnie utrudnia to sprawę jeżeli wybieramy się z małym dzieckiem na spacer i musimy znosić wózek np. z drugiego piętra. Czekają nas wówczas aż trzy kursy. A co wtedy z naszym maluszkiem?? No właśnie. Największą zaletą spacerówki jest to że bez problemu można go włożyć do samochodu nawet z nie dużym bagażnikiem. Również gdy ją składamy zajmuj***ardzo niewiele miejsca w domu. Ponadto jest bardzo lekka i łatwo można trzymać w jednej ręce dziecko a w drugiej spacerówkę – sprawdzone kilkanaście razy. Tak tak, taką spacerówkę jestem wstanie złożyć i wsadzić do samochodu trzymając dziecko na rękach. Szczególnie polecam tą spacerówkę http://www.cozacena.pl/wozek-spacerowy-meteor-czerwony-b1,25331. Mam ją od jakiegoś czasu i jestem z niej bardzo a to bardzo zadowolona. Jest naprawdę bezawaryjna, wygodnie się prowadzi a ponadto jest bardzo estetycznie wykonana. Zamawiałam ze strony www.cozacena.pl. Szczerze polecam ten model a każda mama z pewnością będzie zadowolona. Ponadto znajduje się koszyk na dole i można tam trzymać jakieś przekąski dla naszego dziecka, pieluszki lub buteleczkę z piciem. Idąc na spacer nie będziemy musieli brać dużej torby. Wiadomo że na spacerze szczególnie dalekim lepiej skupić się na pchaniu wózku i zabawianiu rozmową naszej pociechy a nie dźwiganiu torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie jak Truddy
Gdybym miała mieć teraz kolejne dziecko nie kupowalabym wózka 3 w 1 tylko wygodną gondolę oraz spacerówkę. Moje typy- maclaren Xt albo xlr. Mam Xt od 4,5 roku, jeździły w nim obie córki. Starsza od kiedy skończyła pol roku, młodsza tez, choć od 3 miesiąca tez sie sporadczycznie zdarzało. Wozek jest super:rozkładany, swietnie sie prowadzi, niezniszczalny, wygodny. Jedyne co mi przeszkadzało to niewygodne prowadzenie po doczepieniu dostawki dla starszego dziecka, ale idzie przeżyć. Matki mie kupujcie klunkrów 3 w 1, nie mówiąc juz o fotelikach z takich zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam, aż będzie dostawa tego wózka i od razu kupuję: www.babymama.pl/wozek-stockholm-stroller-dot-elodie-details-p2902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszym dziecku szybko przeszlam na wózek typu parasolka i bardzo tego żałowałam. Teraz moj drugi syn jeździ w wózku wielofunkcyjnym Anex Sport i myślę ze bedzie w nim jeździć do końca tz. gdzieś do 3 roku. Wózek świetnie sie prowadzi a przy tym jest mały po złożeniu . Bardzo wygodny dla mnie i dla mojego dziecka. A jeśli jest dobry to po co zamieniać na coś gorszego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia115
O tej porze roku to zatrzęsienie spacerówek jest. Łatwo się dać nabrać i kupić jakieś badziewie w markecie, które po miesiącu lub pierwszym solidnym deszczu zaczyna np. korodować (koła). Akurat mam Euro-Cart Volt więc nie mam tych problemów, bo to solidna marka), ale znajomi właśnie takie „super” tanie wózki kupili i teraz klną. A lipiec jak najbardziej deszczowy jest ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaWwwa
Kisia115 też popieram właśnie takie działanie, aby nie kupować najtańszych marketowych rozwiązań. Po miesiącu, dwóch są problemu. Koła rdzewieją, albo ciężko chodzą, trudno doprać materiał. To dernewujące. Właśnie mam taki wózek i zastanawiam się nad zakupem nowego. Podoba ci się ten euro-cart Volt??? Powiedz coś więcej o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaPoli
Ja kupilam spacerowke typu parasolka euro cart ezzo.testujemy dopiero drugi dzien ale jestem zachwycona.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz szukam nowego wózka ale póki co ceny nie urywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamk
Mam spacerówkę Crossline z Euro-Cart. I polecam, zwłaszcza tym rodzicom, którzy chcą by wózek dluzej im posłuzył. Moj trzyletni Tomuś rośnie jak na drożdżach, a nadal bez problemu mieści się w siedzisku. Spacerowka jest bardzo nowoczesna, ma sporo przydatnych funkcji np. regulacjaoparcia/budki czy podnóżka, wygodne rączki. Budka jest spora i dobrze chroni przed sloncem, wiec wlasciwie nie mamy potrzeby korzystania z parasolki przeciwslonecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my posiadamy wózek Easygo Nitro i też jesteśmy zadowoleni. Jest to właśnie wózek typu parasolka który łatwo się składa po złożeniu zajmuje mało miejsca a do tego posiada uchwyt do przenoszenia. Posiada regulowane oparcie , pojemny koszyk, uchwyt na butelkę , dobrze się go prowadzi, jest zwinny i stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja wzięłam niedawno spacerówkę od firmy Larktale. Jest mega lekka, a przy tym czuć że jest solidna. Bardzo przyjemnie się ja prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenieczka

Ja kupiłam na podróże Anexa x air i super się sprawdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polusiaaaa

u nas sprawdził się anex air x - bo jest lekki, łatwo się prowadzi, szybko składa a co najważniejsze - moje dziecko uwielbia w nim jezdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×