Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange_Bud

SUKIENKA NA WESELE

Polecane posty

IDĘ za tydzień z chłopakiem na wesele jego siostry., a dopiero wczoraj kupiłam sukienkę po tygodniach poszukiwań. miałam ogromny problem z kupnem sukienki ponieważ sukienki weselne z założenia wydają mi się tandetne,przesadziste-sukienka weselna to taka,która ma więcej ozdobników niz przeciętna (koroden,falbanek,marszczeń,kokard) ponadto są z tej okropnej satyny,świecącego materiału i kolory też pozostawiają wiele do życzenia....jak szukałam w różnych sklepach sukienki bardziej klasycznej,eleganckiej,mniej 'weselnej' wszyscy szcerze mi odradzali, że będę wyglądać jak brzydkie kaczątko bo dziewczyny będą odstawione na weselu a ja będę wyglądać zbyt skromnie. kupilam wczoraj sukienke z ktorej nie jestem zadowolona bo jest typową sukienką weselną, jest bardzo ładna ale nie w moim stylu. zaplacilam za nią 210zł i dokladnie z takiej cenie zamierzam ją sprzedac zaraz po weselu.....któras chętna? to wyślę zdjęcie. a wątek zaczęłam żeby zapytać Was, dziewczyny, jak na przyszłość można się ubrać na wesele żeby wyglądać oszałamiająco ale podobać się sobie samemu-wyjść z kanonu tandetnych sukienek 'na wesele' z satyny,z cyrkoniami i kokardami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqq
ostatnio byłam na wielu weselach i to nieprawda, że wszystkie dziewczyny zakładają świecące satynowe sukienki z ozdobami. owszem, zdarzają się i takie ale mi się one nie podobają i wole już być brzydkim kaczątkiem niż kolejną dziewczyną w takiej samej sukience. ja mam jedną z satyny ale nie ma żadnych ozdób, ołówkowa przed kolano na szerokich ramiączkach, kolejna to czarna prosta do pół uda z cekinami na cyckach i falbankami, w sumie jakby pliskami bardziej. jeszcze inna to szara prosta sukienka z takim wykładanym kołnierzem. zakładam je na wesela i jakoś nie zauważyłam, zebym odstawała od reszty dziewczyn. już nie te czasy, że każdy się stroił. zauważyłam, że dziewczyny chodzą teraz w sukienkach, które potem można spokojnie założyć na inne okazje, np. na komunię czy chrzciny. a takiej satynowej z błyskotkami już raczej nie założysz. moim zdaniem nie ma co patrzec na innych tylko kupić taka,żebyś się dobrze czuła i ładnie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
W sukience ty masz się czuć komfortowo,tobie się ma podobać i tyle. Ja na wesele (byłam świadkową) włożyłam prostą,długą,rozkloszowaną satynową spódnicę ecru (bez żadnych halek,ozdobników itp.),bolerko z tego samego materiału, do tego elegancki,brązowy,koronkowy top. Upięłam wysoko włosy i wszyscy twierdzili zgodnie,że wyglądam wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Sorki-właśnie dotarło do mnie, że satyna jest świecąca, a spódnica i bolerko były matowa.Kurcze nie wiem jak się nazywa ten materiał. W każdym razie można ubrac się "skromnie,prosto" i wcale nieprzypominać brzydkiego kaczątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange bud pokaz zdjecie sukienki, którą kupiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilas sukienke za 210 zl i uzywana chcesz ja sprzedac w tej samej cenie?? powinnas troche opuscic jesli faktycznie chcesz sprezdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubię tych
tandetnych satynowych sukienek na wesele :o Ostatnio byłam na weselu i miałam sukienkę na jedno ramię, śliczna jest i jestem zadowolona z zakupu a zapłaciłam za nią w outlecie 100zł! :D Po dwóch tygodniach poszukiwań w końcu udało mi się znaleźć śliczną sukienkę zamiast satynowej tandety z kokardami :o i bardzo dobrze sie w niej czułam a nawet goście pytali skąd wytrzasnęłam taką ładną kiecę :) za żadne skarby nie założyłabym takiej oklepanej satynowej z tandetnymi ozdobami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panny młode
A mi się wydaje, że ta moda na typowo weselne sukienki, świecące satynowe tandetne już mija. Teraz częściej dziewczyny chcą wyglądać skromniej i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie pokaże, wstydze sie ;) nie no zartuje, nie pokaze bo nie mam zdjecia tej sukienki ale tak naprawde nie musze jej sprzedawac po tej samej cenie, pewnie sprzedam ja za 100zł czy cos kolo tego. nie mialam po prostu za duzo czasu na chodzenie po sklepach a gdybym wczesbiej odkryla to forum to na pewno bym Was podpytala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/sukienka-koralowa-bombka-studniowka-wesele-duza-i2908566004.html http://allegro.pl/sukienka-asos-cekiny-nowa-pudrowy-roz-na-juz-i2901124801.html 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 15.07.2012r- 51,8kg - III FAZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziołak
Jak słyszę ze satyna kojarzy się z tandeta to mnie skręca ... Satyna satynie nie równa, bo to rodzaj tkaniny - wykonanej splotem satynowym z różnego rodzaju włókien. Dlatego może być satyna poliestrowa, bawełniana, jedwabna... To info dla tych, którzy poza tanią satyną poliestrową nie widzieli innej i z tego powodu źle im się ona kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka K267 jest w kolorze potocznie mówiąc brudnej bieli. Ma pofalowany dół, długie rękawy i piękne dwa złote guziki na biodrach. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wychodzę z założenia że każdy nosi to co lubi i w czym się dobrze czuje :) ja sobie ładną kremową sukienke na wesele kuzynki zamówiłam ostatnio tutaj https://quiosque.pl/sukienki/sukienki-na-wesele.html długa, zwiewna, idealnie na lato bo to w lipcu wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×