Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna zakochana koko szanel

Wolę masturbację od seksu z ukochanym... - jak przestać się masturbować?

Polecane posty

Gość smutna zakochana koko szanel

Masturbuję się od 14 roku życia (teraz mam 20). Zawsze myślałam, że nic w tym złego, ale ostatnio zaczęłam współżycie z moim pierwszym chłopakiem. Na początku nie było jakoś super, trochę bolało, ale czytałam, że początki zawsze są trudne. Nie wiem, może jestem wyjątkiem, ale od naszego pierwszego razu minęło już 5 miesięcy i dalej jest słabo ;( Tzn. cieszę się bliskością z nim, ale nie mam przyjemności po prostu, nie mówiąc o orgazmie. A gdy jestem sama, dochodzę w minutę, wiem dokładnie gdzie się dotknąć, taaak... Robię to codziennie, chyba jestem uzależniona bo nie wystarczy mi jeden orgazm tylko muszę to zrobić 3-4 razy. Może gdybym przestała się masturbować byłoby łatwiej mieć orgazm z nim, ale obiecuję sobie to codziennie i potem nie mogę wytrzymać, wiem że minuta stymulacji i zaleje mnie to cudowne uczucie... :( Zwłaszcza jak jestem zestresowana to po prostu muszę, muszę to zrobić. Czy ktoś miał taki problem jak ja? Pomóżcie, ja zerwać z masturbacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hundertag
Spędzaj czas poza domem , w miejscach publicznych raczej nie bedziesz sie masturbowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie zrobisz tego przy nim? Chyba każdego chłopaka podnieci i ucieszy masturbacja jego dziewczyny. Najpierw dojdziesz ty, a potem on cię weźmie, np. - i już macie fajną zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zakochana koko szanel
hudegtag - zazwyczaj robię to przed snem, mądralo :P instruktor rozkoszy - no tak, tylko widzisz chcialałbym kiedyś poczuć orgazm od jego dotyku. A mam wrażenie, że już "uwarunkowałam" się tylko na jeden rodzaj przyjemności, pod jednym konkretnym dotykiem, o jednej konkretnej sile i w jednym konkretnym miejscu. Chciałabym... no poczuć więcej, inne przyjemności. Seks ma na pewno więcej do zaoferowania niż przyjemność z masturbacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zakochana koko szanel
Trochę wstyd przyznać,ale ostatnio położyłam sobie orzeszki na cipeczce i wypuściłam papuga.Doszłam w 30 sekund,kiedy pan papug mnie dziobał,a z chłopakiem w sumie nie mam żadnej przyjemności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zakochana koko szanel
bardzo zabawne, teraz podszywy będą miały zabawę, jak to na kafe. ;P Ja już nic więcej nie piszę, problem swój przedstawiłam, więc za wszelkie opinie i porady będę wdzięczna! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ma związku. Masturbacja nie przeszkadza w osiąganiu orgazmu podczas seksu. Po prostu orgazm podczas stosunku jest mniej typowy - niektóre kobiety osiągają go łatwo, inne muszą czekać latami. Tak więc masturbuj się na zdrowie, a co do orgazmu podczas stosunku - uzbrój się w cierpliwość i przewertuj jakiś podręcznik o seksie w celu lepszego zrozumienia tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zakochana koko szanel
Nie bo kiedyś założył metalową obejmę od kluczy i potem musiał iść do lekarza ją zdejmować.Teraz nie chce o tym słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JozinH@WD
szannel napisz na maila owned665@wp.pl albo gg.20720473. pogadamy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napisze , nie ma to jak zrobisz sobie sama dobrze przy swoim facecie , a on jest tak zmotywowany ,że nawet nie da ci odetchnąć i zaraz cie bierze sam , nienawidze go za to ,ale i uwielbiam:P :D😘kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byhyhyhy
eeeee what? Jankesa coś ci sie pojebalo chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×