Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 09876

Co w prezencie na bierzmowanie od świadka?

Polecane posty

Gość 09876

Co można kupić nastolatce (16 lat) na bierzmowanie jeśli idę tam w roli świadka? Pomóżcie bo ja nie mam pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Po prostu przezabawne! Że też tacy mało inteligentni ludzie się wypowiadają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minii
nie no na bierzmowanie tez sie daje prezenty?????? ja mialam i nic nie dostalam, sama swiadkowalam 3 lata temu i nic nie dawalam. Ale wiesz skoro na komunie daje sie quady i laptopy to na bierzmowanie moze jakis skuter, albo lepiej samochod?? haha nie no zartuje nic nie kupuj na bierzmowanie sie nic nie kupuje;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja luuubie
ja tam nie wiem, ale kiedyś na bierzmowanie nie dostawało się prezentów, około 15 lat temu, i 10 lat temu też u siory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Bylam dwa razy świadkiem - za pierwszym razem kupiłam ładny,choć niedrogi zegarek, za drugim - pierścionek z duuużą cyrkonią (bo takie lubi). Myślę,że najlepiej zrobić prezent symboliczny,ale trwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Z tego co wiem nie ma obowiązku dawania prezentu.Obie osoby,u których świadkowałam,dostały coś tylko od rodziców i ode mnie. Ale też nie traktowałam tego megapoważnie - tylko jak wspomniałam symbolicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Czy wypada jej kupić pluszowego misia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Ja też nic nie dostałam ale słyszałam, że jedna koleżanka złoty łańcuszek dała inna kase i nie chcem wyjść na sknere nie chce wydawać dużo kasy ale coś symbolicznego i właśnie nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
A czy wypada się podszywać inteligentny pluszowy misiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Jeżeli chcesz coś podarować to niech to będzie zgodne z gustem tej osoby i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
to może kupie jej stringi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rap.per.per
hmmm ja dostalem od swiadka 100zl w kopercie. W sumie nie spodziewalem sie zadnych prezentow ,mysle ze gdybys 100 lub 200zl dala w kopercie to 16latka by się nie obraziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
ale ona jest córką dyrektorki szkoły do której chodzi moja córka,więc musze coś dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
pomagajcie dobrzy ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
200 zł ? chyba 20 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona _puszka
A ja w zeszłym roku kupiłam takie słuchawki do słuchania muzyki za ok 450 czy 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiedziałąm, że
się dostaje prezenty- ale od swojego świadka dostałąm srebrny łańcuszek :P co mnie wielce zdziwiło- tzn., że czemu niby mi coś daje :D jak ja świadkowałam- to też dałam srebrny drobiazg- nie pamiętam co to było, ale też chyba łańcuszek z zawieszką ;-) przyznam, że dla mnie to była miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakas tam...
Ja na bierzmowanie od babci dostałam 200 zł. Gdybym ja była świadkiem to też bym tyle dała. Teraz są inne czasy więc nie wydziwiajcie. To nie aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby-nie-wazne
ja dostałam srebrny łancuszek, wisiorek. Ulubiony kwiat w doniczce :D więcej nie potrzebowałam. Bierzmowanie to nie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojitomaja
ja dostalam srebrne kolczyki wiszace i nic wiecej i wystarczy jak ktos pisal to nie wesele czy komunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj dostaje się medalik, kwiaty i karte pamiatkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 123
Szkoda,że wy młodzi tak lekko podchodzicie do tematu sakramentu bierzmowania. Z pewnością wypada dać osobie bierzmowanej upominek: tomik wierszy Twardowskiego, drobiazg z biżuterii, ikonę lub jeszcze coś, co za kilkanaście lat przypomni tej osobie o przeżytym sakramencie. Z pewnością pluszowy miś nie jest najlepszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bierzmowanie w 1994 i dostałam łańcuszek srebrny pudełeczko od swiadkowej na biżuterię i przepiękny bukiet od chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy w zupełnosci mała bombonierka i pachnąca różyczka . jak komu za mało to niech nie prosi na imprezę.Chyba że chce na tym zarobic i wyciągnąc kasę od znajomych i rodziny ,wtedy się nie korzysta z tego zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam aby na bierzmowanie goście mieli kupować prezenty. Być może chrzestni ale jeśli nawet tak to jakieś drobne taki mały metalowy plakat youpibag.pl. Coś taniego i niezniszczalnego z własnym zdjęciem po bierzmowaniu można dać pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×