Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

heja:) kurcze ja od 5 nie spie...robie prania bo i co innego mi z rana zostalo?gotowac za wczesnie, w tv nic ciekawego, ksiazki to mi sie nie chce czytac kompa moze z pol godz temu wlaczylam...lezalam i myslalam...nawet to mi dobrze nie szlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak dziecinne to ok. dorosle nie;)nie cierpie prasowac!!!!!!!!!!!!!w ogole nie prasuje, no chyba, ze cos jest eleganckiego to wiadomo, ale np takich koszulek to w ogole -wystarczy dobrze powiesic i jest git;) ale dzicinne, taki maluckie jak najbardziej:) wiec co u Ciebie czeka w kolejce? a wlasnie bede musiala sobie deske do prasowania sprawic-musze dopisac do "wyprawki";);):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja też ograniczam sie do minimom z prasowaniem. tyle ze mam koszule do wyprasowania moje i męża oraz spodnie które bez prasowania ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla maluszka jeszcze nie piorę choć sporo już mam bo dostałam od cioci już rok temu myśle ze we wrześniu sie za to za biorę bo jeszcze pogoda bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tak wrzesien/pazdziernik planuje- bo z Pl troche ciuszkow przywieziemy, posciel wiec pewnie dopoki pogoda bedzie pozwalala bede chciala to poprac -bo na balkonie wyschnie fajnie a w domu sie kisic bedzie...zreszta wypiore, schowam do szafy czy do lozeczka, przykryje kocem i bedzie czekalo, a nie chce zostawiac na koniec bo wiadomo jak jest-moze jeszcze w Pl to mama, siotra zawsze ktos by pomogl-jakbym np trafila do szpitala-puk puk puk -odpukac- a tak tutaj to sami- i mezus sam-wole byc spokojnej mysli, ze jak cos to zrobione:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czyżby znów nie przespana noc ? jeśli chodzi o pomoc to mam na kogo liczyć w ostateczności. ale od teściowej pomocy nie chce a wiem ze bedzie wtykać swój nos tam gdzie jej nie potrzeba bo ja nic o życiu nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat pod tym katem Tesciowa bylaby najlepszym "pomocnikiem" no ale niestety za daleko:( moja Mama odpada bo ona w USA:( no i kicha... jakie plany na weekend? ja mam jutro isc do kolezanki a dzis to chyba mieszkanie ogarne i w sumie relaksik, moze pojade na zakupy-jakas sukienke na wesele kupie...a nie wiem jeszcze, zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczynek na pewno ale w domku zrobić coś trzeba bo cały tydzień praca.a w domu niby tylko nas dwoje i kto to bałagani. w niedziele to bym gdzieś sobie pojechała do lasu ze by tylko pogoda była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka dokladnie-niby 2 ludzi, pracujacych od pon do pt, w domu nas nie ma od 8 do 18 a to na stole pranie, a to w lazience na podlodze jakis ciuch sie zapodzial a to ksiazki kolo lozka....nie wiem kiedy mam czas tak rzeczy porozrzucac:( lubie pozadek ale strasznie ciezko idzie mi go utrzymac;(a tu jeszcze 3 maly rozrabiaka dojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka ;) Taka po tych nockach bylam zmeczona ,ze nie pamietam jak usnelam wczoraj ;) ale dzis od 6 rano szwedam sie po domu;) sniadanie juz o 6:30 jadlam;) teraz szukam po necie co ciekawego dla dzieci oferuja;) U mnie z pomoca tez bedzie ciezko;) choc szczerze przyznam ,ze mam brata ktory jest 14 lat mlodszy I praktycznie sama go wychowalam ...Potem synka brata...pierwszy rok zycia bawilam ;) 10 h dziennie;) I tak jakos sie nie obawiam mimo wszystko.... Mamuska nie przyleci bo swoj sklep prowadzi...no chyba ,ze meza mama ...ale jakos mi sie to nie widzi... Maz dostanie az miesiac wolnego ...to mnie cieszy :) ... Ja mowie tak....oby cesarki nie bylo wtedy dam sobie rade ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha ja jako takiej opieki nad dzieckiem sie nie boje-bo w sumie dosc dlugo opiekowalam sie dziecmi cudzymi i w rodzinie, najmlodsze to moj kuzyn ktory urodzil sie koncen czerwca a wakacje spedzalam u Babci-gdzie oni mieszkali wiec od samego poczatku sie nim zajmowalam-a wiadomo jak na wsi ciocie od poczatku "obowiazki" wzywaly...ja sie boje czegos innego...powiem Wam ale nie smiac sie-ok? no wiec jak sie boje,z e bede glodna:D:D: a chodzi o to, ze np mezula w pracy, maly ssak przy cycku a ja nawet nie bede miala jak ugotowac czegos dobrego, czy ba nawet sobie odgrzac i strace pokarm bo nie bede jesc tak jak powinnam...no tego sie sie obawiam....:O chociaz kolki Kryszyny tez mnie przyprawiaja o dreszcze bo niby wiem co i jak ale boje sie tej bezsilnosci- bo niby tych kropelek na rynku mnostwo ale kazda mama wie, ze jak juz sie te kolki pojawia to tak naprawde nic dobrze nie pomaga...trzeba jakos to "przetrzymac" a jest ciezko ja sie patrzy na taka kruszynke jak sie meczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja byłam juz na 3 weselach w ciązy. idę na jescze jedno niedługo. Ja na szcęście nie mam problemu z butami. Jeszcze mogę chodzić w swoich. Tylko zakładam niższe szpilki teraz:) Ja się ogólnie czuję fantastycznie, w moim wyglądzie przeszkadza mi tylko troszkę to, że poza brzuchem przybrałam jescze tam i tu:P ale ogólnie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik to Twoja corcia tancerka bedzie jak sie tak na wesleach juz teraz wytanczy;) my dzis z mezula na zakupach kupilismy(bo promocja byla) 3 opakowania chusteczek nawilzonych:) postanowilismy tak powili to czego bedzie szlo duzo kupowac po trochu-jak np bedzie jakas promocja na pampersy itd...bo niby nie drogie patrzac na cene 1 szt ale wiadomo takich pampersow idzie multum a potem i inne wydatki-takie rzeczy "jesc nie wolaja" moga czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm..... ANDZIA nie zamartwiajmy sie az tak na przyszlosc ;) napewno jestes obrotna dziewczyna I z glodu nie umrzesz ;) damy rade zobaczysz ;) a kolki...jeszcze nie wiemy czy nasze dzieciatka beda mialy;) a jak juz tak bedzie...wtedy bedziemy sie martwic... Dzis ugotowalam krupniczek...gesciutki na kuraczku;) kotleciki ;) mizeria I fasolka ;) albo ziemniaczki do wyboru ;) mniam mniam.....teraz odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Sylwus ja tu o glodzie po porodzie pisze:D:D:D a jak zaraz nie pojde do kuchni i czegos na obiad nie zrobie to oboje z mezula jeszcze przed porodem z glodu padniemy;);) wiec sie zegnam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........22(M).... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............22... .......02-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......22( M)......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........23 M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........23 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........22 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............21( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................21(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....19... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............20......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............19.. ........31.1 2.2011 Jestem po badaniu 4D i na 100% dziewczynka wiec dopisuje się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. U mnie pogoda się troche skiepscila ale nie pada wiec wybieramy się na spacerek na miasto i na jakas kawusie i ciacho:) milego dnia mamuskia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo.... Jest tam kto ? Ja juz nie spie ok 2 godzinki;) Zjadlam pomidory z taka iloscia cebuli ,ze teraz zione jak smoczyca ););)() Buzka dla wszystkich kobietek I malutkow w brzusiach milej niedzieli !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto dzisiaj. Ja wlasnie wrocilam z miasta. Pogoda swietna nie grzeje za mocno wiec super się spaceruje. Wiec trzeba korzystac poki nie pada. Ja po obiedzie dalej w plener do ogrodu botanicznego:) a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej dziewczyny U mnie taka duchota że myślałam że zaraz się rozpłynę jak poszłam na spacerek. Teraz siedzę w domku przy wiatraczku i chyba nigdzie już się nie ruszę. Mały też jakiś ospały dzisjaj tylko pare kopniaków. Jutro idę na wizytę do gina więc już będę mniej się martwić i posłucham serducha mojego maluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Aktualizuję się tydzień do przodu. Natalia261985..............26......Wojnicz.........22(M).... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............22... .......02-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......22( M)......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........23 M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........23 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........22 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................21(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....19... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............20......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............19.. ........31.1 2.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jest duszno, praca się nie chce napisać, chce mi się coś słodkiego, ale nie wiem co....no i bolą mnie kościury. W nocy spać nie mogą, sikam i nie mogę znaleźć pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny słoneczko pięknie świeci i jest gorąco tak nam było duszno ze w południe zrobiłam sobie drzemkę długą obudził mnie mój na obiadek. Teraz jestem sama bo mój pojechał do tego lasu na grzyby ale ja taka rozespana nie miałam ochoty. idę zrobić sałatkę i ptasie mleczko bo kupiłam w sobote składniki i nie zrobiłam bo moj zabrał mnie do znajomych. ciekawe czy Ewcia poszła na to wesele nie ma jej na forum to chyba tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×