Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

klaudyna Ja mam problemy z zasypianiem... po prostu nie chce mi się spać. W ogóle jakoś mniej snu potrzebuję niż przed ciążą. Wstaję wcześniej i bez kwękania. Nie wiem dlaczego to tak, ale mi się pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia.....Pelepecia...;) jeszcze walcze....tylko SIE boje ze mi na zapalenie ucha pojdzie.... KLAUDYNA ;) Ja juz 19 w plusie z czego 15/16 do 5 mca...a teraz ok 2.5 /3 kg Tak sobie mysle ,ze do 25 marzenia o 20 odstawilam do Konta;) tak wiec to Ja bede najwiekszy wielorybek;) za chwile powitam 80 kg;) Po porodzie daje sobie 6 mcy do powrotu normalnej wagi....no chyba ze bedzie cesarka to dodam 3 mca;) Ale na chrzcinach u malej chcialabym juz wygladac normalnie tzn (57/59 kg dla mnie) Coz samo zycie...jak SIE jesc chce to jem..fakt ze w koncowce 5 mca odstawilam sol I cukier ( tylko na tydzien sobie podjadlam cos tam slodkiego) czyli pewnie te rzeczy spowodowaly extra 15 kg w poczatkowych mcach. Ale co SIE stalo to SIE NIE odstanie...teraz moge sobie gdybac.l..po porodzie wezeme SIE w garsc I.....wtedy zobaczymy....w koncu 33 latka bedzie 1 stycznia...przemiana materii juz NIE TA sama()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck A myślisz, ze się da na to "przygotować"? Ja już nawet nie próbuję. "Abstrakcja" to znakomite określenie. Staram się po prostu "płynąć z prądem". Pocieszam się tylko tym, że wiedzieliśmy co robimy, chcieliśmy tego dziecka, mamy wszystko czego nam tylko potrzeba, żeby normalnie fajnie sobie żyć we trójkę. Inni miewają dużo gorsze warunki i sobie szybko radzą z nową sytuacją, to czemu my mamy sobie nie poradzić. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze damy rade, bez przesady - fajne z nas babki to i fajne beda z nas mamy :) Sylwia - dla poprawy humoru jesli chodzi o wage kolezanka rodzila w kwietniu - ok 25 kg na plusie (i to wcale nie od puchniecia, przyznaje sie ze jadla nie za dwoje a za co najmniej 4) 6 miesiecy pozniej zostal jej 1 kg w stosunku do wagi sprzed - zero cwiczen, odchudznia - karmiala piersia , ma lekka diete bo maly jest uczulony na mleko, ale tak to sie nie ogranicza (wiek 30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochraniacze na lozeczko pierzecie w reku? zastanawiam sie czy to sie nie zniszczy - nie bedzie takie sztywne i ladnie przylegac do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARBUCK....tak mi mow....;) to lubie ;) Ja NIE jadlam duzo...I NIE jem tlustego...tylko ,ze Ja ciagle MUSIALAM uwazac na to co jem...wiec w sumie caly czas bylam na jakichs tam dietach...! Tak wiec organizm sobie odbil ;) Jedyne kiedy poszalalam to 3 tyg w Polsce u Mamy na garnuszku....Jadlam co popadlo...7 kg w 3 tyg-/ to jest dopiero rekord! Glupia Ja normalnie by bylo teraz jakies 12 na plusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA ...JA NIE PIORE OCHRANIACZY...bo wlasnie tego SIE obawiam... Wg dalam tylko wszystkie kocyki I powloki od poscieli...( tak sobie mysle ze do 3/4 mca sama SIE NIE zblizy do tych OCHRANIACZY ...ale kto to wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratówka niecałe 2 miesiące po porodzie 2 kg na plusie zostało, a było... sporo oj sporo... :))) Ślicznie wygląda! Karmi piersią i też musi delikatnie jeść, bo Mała ma kolki, jak tylko Mama zgrzeszy jakimś ciężkim żarciem. Nie mam jeszcze pościeli do łóżeczka - w tym tygodniu zamówię na necie albo kupię w Babyfancie, ale ja chcę takie ochraniacze z zamkiem, że się zdejmuje pokrowiec i pierze w pralce, a usztywnienie zostaje. Bodajże firma Aruś takie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.arus.pl/oferta-366-komplet-poscieli-6-elem-haft-3-k.html 5. Wysoki zagłówek - ok 40 cm - zaokrąglony wysoki zagłówek stanowi idealne zabezpieczenie główki Twojej pociechy. Poszycie stanowi połączenie tkanin w różnych kolorach z kolorową wypustką , Po środku zagłówka umieszczony jest duży hafcik. Jako JEDYNI na allegro oferujemy go wykonanego ze sztywnej pianki grubości 2 cm,( nie z cienkie włókniny jak inni). Tylko taka grubość i sztywność stanowi idealną osłonę od uderzeń o szczebelki. Ochraniacz posiada wszyte troczki mocującego do łóżeczka . NOWOŚĆ !!! Zagłówek posiada system EASY WASH zapinany na suwaczek. System ten umożliwia pranie w pralce i prasowanie poszewki ochraniacza bez ryzyka zniszczenia wypełnienia. Wystarczy otworzyć pokrowiec i wyjąć wypełnienie, które nie podlega praniu. Po praniu i prasowaniu pokrowca należy włożyć wypełnienie i zasunąć suwaczek. Taki sposób prania ochraniacza pozwala na zachowanie jego pierwotengo wyglądu przez cały czas. 6. Dwie boczne osłonki wysokie na 30 cm- zabezpieczają malucha przed uderzeniem o boczne szczebelki .Poszycie stanowi połączenie połączenie tkanin w różnych kolorach z kolorową wypustka. Z racji tego że osłonki boczne nie są na stałe połączone z zagłówkiem można je dowolnie montować na bokach łóżeczka. Można zabezpieczyć np. cały jeden długi bok jednocześnie widząc maluszka jeżeli mamy łóżeczko przysunięte do własnego łóżka. NOWOŚĆ !!! Osłonki posiadają system EASY WASH zapinany na suwaczek. System ten umożliwia pranie w pralce i prasowanie poszewki ochraniacza bez ryzyka zniszczenia wypełnienia. Wystarczy otworzyć pokrowiec i wyjąć wypełnienie, które nie podlega praniu. Po praniu i prasowaniu pokrowca należy włożyć wypełnienie i zasunąć suwaczek. Taki sposób prania ochraniacza pozwala na zachowanie jego pierwotnego wyglądu przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tylko białe ciuszki schną a już nie mam miejsca co do ochraniaczy prane w pralce ale już były używane u mnie 5kg na plusie i sie martwię ze to mało bo nie mam apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewa ja biore falvit mama. Ale tak 2-3 razy w tygodniu tylko jak mi sie przypomni ;) a tak poza tym bardzo sie staram urozmaicac sobie diete i jesc duuuzo owoców. No i czuje sie po nim super, wyniki tez sa ok. W poprzedniej ciazy bralam prawie codziennie i tez bylo dobrze. Cisnienie zawsze bardzo niskie. Takze smiało zmieniaj. Kurcze wy juz popakowane, pierzecie prasujecie a ja to jeszcze nic nie mam :P zaczynam sie pomału z tym źle czuć. Chyba musze zacząc sie tez organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka luuuuuzik! Mnie we środę dopiero meble do dużego pokoju przywiozą, a w przyszłym tygodniu tą pier...ą ciepłą wodę podepną. Trzymajcie kciuki, bo są widoki, że się faktycznie do końca października przeprowadzę! A wtedy już faktycznie gaz do dechy i ostatnie przygotowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! widze że wielkie pranie :) u mnie na całe szczeście już po , chociaż znalazłam paczke pieluszek ( tetrowych oczywiśćie ) i to jeszce muszę wstawić Ja nie moge się doczekać czwartku 😍zobacze moje złotko :-D wydaje mi się że już mam wszystko na przyjęcie maleństwa ale spradzam po kilka razy : oj tak nie moge się doczekać !!!!! ach właśnie zapomniałam kupic torbe do wózka :( nie było jej na liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka jak ja Ci zazdroszcze tych owoców :( ja moge tylko ananasa reszta powoduje mega zgage :( to tak jakoś od miesiąca , wcześniej jadłam owoce tonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ubranka bierzecie do szpitala - 3/4 komplety ubranek - ale jakie? - body i pajacyki, czy body, spiochy, kaftaniki ? bo ja mam z rozpinanych po calej dlugosci w rozm 56 to tylko dwa pajacyki i ze dwa 62 (ale te wydaja mi sie za duze na sam poczatek , brzdac mi w nich utonie) nie wiem czy kupic jeszcze jakis maly pajacyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już poprasowane i ulozone w szafce:) Pozostaly tylko pieluszki do kupienia i podklady higieniczne w razie np wyjscia a Mala trzeba przewinac gdzies to taki podklad 60x100 podloze i na zimym i niewiadomo po kim nie bedzie lezec;) Co do ochraniacza na szczebelki ja wypralam, Nowy ale pranie w 40st pol godzinki i nic mu się nie stalo. Pozostalo mi ewentualnie wozek troche odswiezyc (po siostrzencu) no i fotelik samochodowy jeszcze siostra ma podrzucic i bedziemy gotowi. No i zimowa czapeczke kupic. Już w piatek mialam kupic ale mnie mój wybil z tropu, bo czapeczki takie po 29-39zl a my zimowy kombinezon roz.68 kupilismy za 30 zl (nowy!) I wstrzymalam się z ta czapeczka i teraz musze pamietac żeby się nie okazalo że jak przyjdzie pora to my nie mamy czapeczki. Ale mam tak że zawsze na dzial dzieciecy ide wiec moze nie zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabieram 3 body z krotkim rekawkiem i 3 pajacyki rozmiar 58-62. A na wyjscie mam komplecik kaftanik sweterek spioszek i czapeczke:) takie fajniusie zolciutkie. A kombinezon jak już pisalam roz68 duzy, ale wwine nogawki do srodka, a wiem że taki wiekszy wystarczy mi na cala zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a body takie rozpinane na brzuszku? zastanawiam sie jak mi bedzie szlo przebieranie - nigdy nie mialam okazji ubierac niemowlaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja nie mam body z rozpięciem na całej długości. Jeszcze nie wybrałam ubranek do szpitala, ale tak myślę, że wezmę te najmniejsze, więc pewnie i pajacyk i śpiszki+body albo kaftanik. Z jednej strony chciałabym żeby pielęgniarki pomogły przy ubieraniu i coś podpowiedziały, ale pewnie i tak głównie to one będą ubierać maluszka po kąpieli, więc jeśli nie będzie ulewał to nawet może nie być okazji własnoręcznie ubrać maluszka... chyba dopiero na wyjście :) A na wyjście zamierzam ubrać na śpioszki taki polarowy (ale raczej cienki) dresik i jeszcze oczywiście kombinezon... mam nadzieje, że to nie za dużo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja dopiero mam chwilke czasu, rano mialam wizyte u mojej gp-ktora na dzien dobry jak mnie zobaczyla to powiedziala, ze wysyla mnie na badania krwi-no ok, dala skierowanie, po wizycie podeszlam do recepcji a mila pani do mnie- to prosze byc na czczo, badanie w srode za tydzien-26/10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no ludzie bo oszaleje z nimi!!!!!!!!!!!!!! pytalam o usg- jako, ze to polowkowe wyszlo dobrze, w sensie lozysko, szyjka, dzidzius- to juz tyle!!!nie bede miec usg!!!!!!!no to do cholery jasnej co oni wzrokiem oszacuja, ze np dzidziek jest glowka w dol a nie posladkowo?? ze wazy ponad 3 kg a nie 6!!!!!!!no cholera jasna bo mnie rozniesie juz dzisiaj na nich wszytskich po kolei!!!!!😠 musialam sie wykrzyczec😠 ide do domu Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...tak jak Mowilam ...katasrofa...z jednej strony dobrze...bo jest calkowita chroma krocza...a z drugiej jak Sami NIE wiedza jak duza jest glowka to na kij im SIE moze to przydac! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania to miałaś bojowy dzień pewnie sprawdzą ułożenie jak sie zacznie akcja porodowa . troszke nawet dziś wyprasowałam co do wyprawki do szpitala to na pewno pajacyki bo dla mnie początkującej mamuśki bedą najprościej ubrać ja już dawno nie miałam takiego maleństwo na rączkach . czapka kombinezon kocyk i myśle ze wystarczy miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* jutro mam wizytę zobaczę nasz skarb Amelka czeka na zdjęcie :) jutro lub w środę ma przyjść wózek mąż z córeczką wybrali kolor :) na wyjście ze szpitala przygotuję body pajacyk polarowy kombinezon i czapeczkę:) ciuszki jeszcze nie poprasowane ale za tydzień kończymy pokój więc wezmę się za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakoś nie mogę dzisiaj dospać! Już po śniadaniu. Właśnie robię sobie herbatkę i się zastanawiam, co dzisiaj mogę pogonić do przodu - w kwestii drobiazgów do nowego mieszkania, zakupów dla Dzidziucha i dla mnie, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-)) dziewczyny wiecie co??ja glupia latalam szukalam koszuli do szpitala a tu co sie okazuje-moge miec pizamke:Dtylko, ze jak chce karmic piersia to koszulka rozpinana na piersiach--juz widzialam taka ladna wiec sobie zakupie:Dniby taka PIERDOLA a jednak humor poprawila(ale czemu nie wiem..:O)) wtorek!a mam wrazenie jakby juz koniec tygodnia byl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anka! Już nic wczoraj nie pisałam o tej Twojej wizycie, bo faktycznie mnie przymurowało. Ja wszystko rozumiem, ale jeszcze z jedno porządne USG to się należy, jak psu buda i chłopu ziemia. Co do pidżamki, to Ty się jeszcze dobrze zastanów... zarówno po SN, jak i po CC miejsca "zranione" potrzebują dopływu powietrza i wietrzenia... no i są dość często oglądane przez lekarzy - przynajmniej w Polsce. Chcesz za każdym razem do badania wyskakiwać ze spodenek? Myślisz, że będziesz miała siłę na taką gimnastykę i ochotę, jeśli np. będziesz miała szwy na kroczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś dzisiaj przysypiam. Zdążyłam już nabyć dla Bratostwa parowar Tefala, bo Bratowa musi jeść delikatne, żeby Mała nie miała kolek. Potem też im się przyda do parowania produktów na zupki i przeciery. Matuli zamówiłam nowe żelazko, bo sobie zażyczyła takie same, jak ja zamówiłam dla nas na nowe mieszkanie... Słuchajcie! Te różnice w cenach, to jest paranoja! Parowar w Media Expercie w Tesco: 599 PLN i to w promocji - ja kupiłam w sprawdzonym sklepie na necie za 349,00 PLN. Żelazko Boscha w Tesco 289 PLN - ja kupiłam za 154,00 PLN. W sumie na lodówce, kuchence, odkurzaczu, żelazku i mikserze zaoszczędziliśmy 800 PLN i to już po uwzględnieniu kosztów kuriera! Nie mogę tego pojąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×