Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ewa ja koszule i tak mam, a pizamka- no coz nie wiem ile bede w szpitalu, tutaj jako takiego wietrzenia i badania przy innych kobietach sie nie praktykuje, albo za parawanem albo w gabinecie, wiec zsunac spodnie nie bedzie problemem a napewno bedzie to bardziej komfortowe, zreszta moge miec i to i to a co bede zakladac zobaczymy, ale opcja posiadania spodni brzmi dobrze:D zreszta jesli w ten sam dzien wyjde ze szpitala to wogole temat pizamy, koszuli nie bedzie az tak istotny bo w domu to juz inna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam SIE I Ja....... Na 10:40 IDE do lekarza poraz kolejny...dzis w nocy NIE spalam z ogromnego bolu ucha.... ;( teraz jest ok ale w nocy SIE zaczyna... Nawet pewnie w czwatrek samochodu z mezem NIE odbiore...a tak SIE cieszylam ;( EWCIA MNIE TO SIE WYDAJE ZE JAK ANI RAZ TU ZAGLADN W KROCZE TO BEDZIE SUKCES....,JA ZABIERAM 2 rozpinane koszule do kolan, ale u Nas tez pidzame mozna. Kupilam tez 10 par tych majtów jednorazowych ...doskonale przepuszczaja powietrze noi wyrzucamy po uzyciu ... Dziewczyny czy Wy tez czasem macie taki dziwny bol sciskajaco opasajacy od plecow do brzucha....cos mi SIE zdaje ...ze czekaja mnie bole krzyzowe;) ...boli jak diabli... Milego dnia szykujemy SIE do lekarza ( Maz wzial 4 dni wolnego I siedzi ze mna w domku...chyba tez go cos bierze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Takich problemow że snem to ja jeszcze w zyciu nie mialam. Od 23 do 2 budzilam się 3 razy po czym od 2 do 5 zero snu, a pozniej jakoś tak do 9 się udalo. Ale obudzilam się bardziej zmeczona niż kladlam się soac. A tak poza tym to katar mi powoli przechodzi wiec jest dobrze. Najgosze jest to, że niewiele wiecej mogę zrobic w mieszkaniu ponad to co mam, bo w tyg dziś lub jutro dopiero dowiemy się czy przedluza nam umowe najmu mieszkania- wiec malowanie i gruntowne porzadki musza poczekac. Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka Mam podobny dylemat! Pogoda "jak drut" i naprawdę sporo spraw mogłabym "na mieście" spacerkiem załatwić, ale nie lubię jakoś ostatnio sama wędrować. To mi się w głowie zakręci. To bym się czegoś napiła. To mi nogi popuchną. Z Mężuchem czuję się pewniej i tak jakoś mi raźniej. sylwusia Bądź dzielna! No co poradzisz na taki sezon pierdzielony! Bierzesz jakiś odpowiednik rutinoscorbinu? To naprawdę każdy poleca. Nawet mój gin mówił, że i profilaktycznie mogę 3x1 brać na wzmocnienie naczyń krwionośnych... Cóż Ci mogę powiedzieć - trzymam kciuki za Twoje wyzdrowienie jak najszybsze! Co do tych boleści przepasających jak mówisz - jeszcze nie mam, ale większość z nas pewnie to czeka. Niech się wypowiedzą Mamy, które już rodziły... czy to czasem nie skurcze przepowiadające? Ale upewnij się na wszelki wypadek, czy to nie nerki! Powinnaś zbadać mocz, czy nie ma bakterii. Ból jest podobny i często idzie w parze z infekcjami dróg oddechowych... Nie piecze Cię przy siusianiu? Dużo pij zakwaszonych napojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Ja dziś dla odmiany usnęłam normalnie, ale obudziłam się o 3 i gapiłam się w sufit z godzinę. Zdążyłam znowu przemyśleć całe oświetlenie w mieszkaniu i umeblowanie przedpokoju. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia dobrze ze mąż bedzie w domku chwilkę z tobą. ból ucha miałam wiec wiem jak sie czujesz moj po 3 dniach przeszedł. ewcia od tygodnia jestem na l4 i całe dnie jestem sama w domu bzika dostaje nie mogę sobie z tym poradzić a jak mój wraca to zasypuje go potokiem słów aż mu mina rzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, kurcze mam termin obrony :D 28 pazdzernika. Nie wiem czy sie cieszyc czy płakac bo to juz przyszły piatek a tu jezscze prezentacja, dziekanat i nauczyc sie trzeba... wrrrrr chyba jednak jeszcze przez dwa tygodnie sie nie wyspie :( no i znikam chyba. Odezwe sie po wszystkim :( A co do pizamy - ja miałam trzy. Koszuli niet. Nie lubie. A na krocze moze z raz, dwa ktos tam spojrzal, miałam szwy i bylo ok. Ja tam lubie byc w spodnie ubrana ;) Zreszta ja to myslalam sobie tak ze nie wiem czy bedzie mi sie chciało tam nogi golic a w spodniach problem znika :D Moze to i ostatnia rzecz o jaka sie martwic powinnam i moze to smieszne ale mi to po tym wszystkim co sie przechodzi w trakcie porodu bardzo poprawiło samopoczucie - ze wreszcie jestem czysta, ubrana i czuje sie jak kobieta. Brrr az mnie wzdrygnelo na wspomnienie porodu :( Kurcze moze fajnie ze jestem taka zalatana z tymi studiami to nie mam czasu zeby o tym rozmyslac hehe Hasananana zdrówka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam.... ZAPALENIE UCHA SRODKOWEGO....AMOXYCYLINA....na glowe dostane....ojjjj dosc mam....Buziakuje dziewczyny I IDE zawinac szal na uszy...milego dnia Wy SIE NIE dajcie!!!! Dziekuje za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tak puźno sie witam bo pierogi z mamcią i siostrą lapiłam :)180 sztuk ! a puźniej zmordowana 2 godz. spałam dziewczyny trochę wsie martwie bo jak tylko wstaje to cały brzuch mi twardnieje , jak tu do czwartku wytrzymać? Sylwia bieulko kuruj się !!!!!! trzymam kciuki aby szybko przeszło cholerstwo !!!!!! Ania u mnie w szpitalu nie ma badań przy inych pacjentkach albo gabinet albo parawan Ewa teraz wiemy jak na nas zarabiają :( 800 zł !!!! kurka kupa kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z tego co ja wiem to wlasnie tutaj tez nie ma badan przy innych pacjentkach, zreszta jak Sylwia napisala-jak w ogole zagladna to dobrze;) ale bym zjadla pierozka takiego domowej roboty:)mniam!!!!!!!!!!!!!!!!z czym robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorku ja właśnie robie ciepłą kolacje a ze z wagą super to moge po szaleć. dzień był super lecz pranie i tak musi jeszcze w domku przy kaloryferze stanąć. jutro dowiem sie co mój szpital wymaga wiec spakuje torbe już wiem ze ubranka dla dziecka tylko na wyjście. do jutra mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prenalen - syrop z wyciagu z malin, czarnej porzeczki i czosnku dla kobiet w ciazy. Jakby ktoras walczyla z przeziebieniem to ten syrop jest -podobno- dobry!opinia ze slyszenia ale sie dziele:) Niestety Sylwus nie dla nas- chyba,ze ktos Ci z PL podesle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę więcej rzeczy będę musiała dla siebie i dla Małego do szpitala spakować najwyraźniej. Po CC nie wypuszczą mnie tak szybko. Może podpowie któraś, która już miała jedno CC - co spakować i na ile dni się nastawić? Podobno w klinice, gdzie będę rodzić 7 dni po CC to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak Ci brzuch twardnieje tak "na stałe", a nie skurczowo to: zero soli, zero cukru, dużo wody i sikać! Pomaga! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu oczywiśćie ruskie :) siostra z mamuśką robią najlepsze , ja ewentualnie tylko pomagam lepić ;) Ewcia dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Nie ma za co - tak mi mój gin doradził, jak do niego zadzwoniłam z tym samym problemem. Jak brzuch "rośnie", ale tak od nadmiaru wody w tkance tłuszczowej na brzuchu - to znaczy, że puchniemy... Skurcze macicy powodują "inne" twardnienie brzucha. Kazał mi obserwować czy wtedy boli podbrzusze jak na okres, czy boli krzyż, czy to jest takie przychodzące i odchodzące falami... Jeśli nie - to znaczy, że woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :* dziś byłam u lekarza i Julka zrobiła psikusa i obróciła się pupa w dół pośladkowo ale mi to nie przeszkadza bo i tak juz na cc jestem umówiona :) waży 2.030 wszystko ok. więc bardzo się ciesze :) Ewa ja miałam spakowane 2 koszule szlafrok ręcznik klapki wkładki laktacyjne 4 szt. majtek podpaski wkłady higieniczne kosmetyki reszte mi rodzina donosiłam jak potrzebowałam dla córki pampersy chusteczki ciuszki do wyjścia w szpitalu byłam od pon. do pią. dziś mi lekarka mówiła że jak wszystko będzie ok. to będę od pon. do pią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........33(M)..... ..02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............33(K). ......02-12-2011 Asia GB.......................29......Opole...........33(K)...... ..02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa......33(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim......33(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy..........33(M ).......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań..........32(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia........27(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27(M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk.............27( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............33(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........30(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............31 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................31(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........31(K). ......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....30(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............30(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............30(M )......31-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie :* sorry mówiła mi lekarka że jak będzie wszystko ok. to wyjdziemy w czw. dla mnie lepiej bo nie wiem jak wytrzymam bez Amelki ona taka mamusina :( Dziewczyny ja też będę kupować piżame ponieważ tylko 2 razy mi patrzyli na bliznę więc troszkę zsunę i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Niunia, mam nadzieję, że mnie też dłużej nie będą trzymać niż 5 dni. Mam okropnego pietra. Staram się o tym nie myśleć, ale zdecydowanie jakoś spokojniej podchodziłam do perspektywy SN. Teraz jak dochodzą te wszystkie kwestie związane ze znieczuleniem, cięciem, szyciem, ewentualnymi powikłaniami, to mi mina rzednie... :((( Najbardziej mi przykro, że po CC się naprawdę dłużej dochodzi do siebie i człowiek nie może się tak od razu nacieszyć Maleństwem. Mylę się? Niuńka weź powiedz, jak to było u Ciebie... a brzuch? Szybko się obkurcza, czy zostaje faktycznie brzydszy niż po SN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stroju... może ja tak sceptycznie podchodzę do pidżamki, bo - nie mam ani jednej. Nie pamiętam, kiedy spałam w jakichkolwiek portkach. Kwestia przyzwyczajenia. Ale skoro tak zachwalacie, to może jednak z jedną nabędę tak na spróbowanie? Są takie śliczne do karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........34(M)..... ..02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............34(K). ......02-12-2011 Asia GB.......................29......Opole...........34(K)...... ..02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa......34(K)... .....04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim......34(M ).......06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy..........34(M ).......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań..........32(K ).......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia........27(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27(M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk.............27( M)......12.12.2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............33(K) .......12-12-2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........30(M) ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............31 (M)........16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................31(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........31(K). ......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....30(K) .......24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............30(M)...... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............30(M )......31-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Kurcze dziewczyny Maluszek tak mi sie ulozyl na pecherzu, ze mam problem czasem kilka krokow zrobic...dzis szlam z domu na rog ulicy skad mnie kolezanka do pracy bierze i kurcze normlanie moze ide max 5 min a dzis? chyba drugie tyle, co chwile musialam zwolnic albo stanac bo mialam wrazenie, ze nie wiem-zawartosc brzucha wypadnie....ale to jest okropne uczucie!!!wczensiej tez maly sie tak ukladal ale to bylo tylko cisnienie do kibelka a teraz?? cholera a pewnie bedzie gorzej:( wczoraj wieczorem jak mi tak docisnal az mi lzy polecialy:( macie cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania! Ja mam! Aż się wystraszyłam! Szłam wczoraj do sklepu dosłownie przecznicę dalej i tak mi się zrobiło, jak piszesz... Miałam wrażenie, że głowina młodego jest tak nisko, że mi zaraz wypadnie. I dosłownie "czułam pęcherz" - taki ściśnięty. Nie bolało mnie to, ale uczucie jest kosmiczne. Trochę się wystraszyłam. Doszłam do wniosku, że muszę, ale to muszę rozluźnić brzuch, bo jak się będę spinać, to będzie jeszcze gorzej... Rozluźniłam mięśnie, przeszłam kawałek takim trochę mhymm... "kaczym chodem" i minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się tak robi w domu, to się układam na lewy bok i Młodego "układam" obok siebie. Staram się tak ułożyć brzucho, żeby nie wisiał w powietrzu, tylko "leżał" albo na płaskiej poduszce albo na złożonym kocu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×