Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Olcik Dopiero doczytałam,że ma też inne dolegliwości, no miejmy nadzieję, że to nic złego ale podzielam zdanie Pauliny, że ząbki mogą się okazać nietrafione (tfu tfu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad prawie gotowy, corcia wyspana i nakarmiona, standardowo cos w buzi memla piastki, albo zabawki. No to czas na mrozona kawke:) mleko mam lod jest wiec fo dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka obudziła się ciepła zmierzyłam jej gorączkę i ma 37,3 zmierzę jeszcze za godz. bo może po spaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Klaudia Ty to się rozpieszczasz:) To tak jak ja, w nagrodę za spacer pączek:D Ale odstawiam to hmmm od jutra:) Bo wesele w lipcu i trzeba 5 kg zejść. A zauważyłam, że odkąd Małemu nie szkodzi czekolada to zbyt często sobie dogadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, ja mocz robiłam jakiś czas temu, był ok. A w środę osłuchał ją lekarz. No zobaczymy, jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta ja jednak jestem zła matka, bo mierzę Szymkowi temperaturę sporadycznie i jeszcze nigdy nie miał nawet stanu podgorączkowego. Ale kumpel-pediatra usilnie mi wmawia, że jakby miał podwyższoną temperaturę to ja i bez termometru zauważę, bo większość matek widzi, że się coś dzieje, a potem tylko potwierdza to termometr... Kubek... Kubek to po prostu ta zakrywka od butelki lovi: http://lovi.pl/produkty,kubek_do_pojenia_noworodkow_i_niemowlat.html Szymek naprawdę doskonale daje sobie z nim radę, ale trzeba podawać dokładnie tak, jak tam piszą na stronie - dziecko ssie z kubka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina He he he... ja też zdeklarowana przeciwniczka słodyczy... właśnie skończyłam 2 jeżyki kokosowe i popiłam czarną herbatą! Niedobra ja! ;))) Ale mam mocne postawienie ogarnąć się z tym rozpasaniem kulinarnym, bo Szymek będzie ssał coraz mniej, ja będę żarła coraz więcej i wiadomo... Dupa rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przyszła Kula Hula. Szymkowi Chrzestny zasponsorował. No świetny bajer, ale mnie po całym dniu grania tych melodyjek - łeb pęknie z całą pewnością! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czopelek Mala kawe chyba nie zaszkodzi, zreszta wiecej w niej mleka i kostek lodu niż kawy. Co to sa 2lyz rozpuszczalnej tyle co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Hmmm bardzo interesująco prosty, ja zastanawiam się na doidy cup co pisała bodajże Kitka. Tez może być skuteczny. A co do mierzenia temperatury to jak się było w sytuacji gorączki to się nie wie. Tak jak z porodem, bardzo się bałam, że nie zauważę jak się zaczyna, a każdy mówił, że nie przeoczę na pewno:D I nie przeoczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-lekarz ma racje zauważyła byś od razu bo mama zna najlepiej swoje dziecko Amelke chyba coś bierze :((((( nie ma się co dziwić ja przeziębiona Marcin też wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna A jak robisz?? Zwykła kawę?? Ja myślałam, że w formie deseru ta kawka, z jakąś bitą śmietana widziałam kiedyś w knajpie. Ewa Aach... jeżyki, dobrze, że skończyłaś na dwóch:D Ja to polubiłam ostatnio rurki z biedronki takie waniliowe, o boże jak pyszne, i chciałabym na dwóch skończyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po dluzszej przerwie piszę,że impreza wypaliła i troszkę się przedłużyła(siostra się dopiero co wybudowała i urządza domek wpadliśmy oglądać i jest boskooo ! szwagier już zakupił plazmę 50" i zapowiedział,że rozpoczęcie Euro będzie u nich heh) Byłam z małą dziś u lekarki z wynikami badań...są dobre,ale...w szoku jestem nie przybrała od dwoch tyg nic -martwi mnie to,bo i tak strasznie malo wazy...za tydz znow mam przyjsc i ją zważyć Ewelina te rurki są obłędneeeee,ale i mega słodkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpatrzylam w reklamie kawy jacobs. Sypie 2lyzeczki kawy rozpuszczalnej, zalewam zimnym mlekiem tak na oko robie wrzucam 5-6kostek lodu 2lyzeczki cukru i to blenderem miksuje lod się kruszy i fajna pianka się robi że spienionego mleka. Do tego slomka i kawa jak w knajpce- bez smietany - bo jakbym tak codziennie że smietana to wole nie myslec ile poszloby w biodra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam takie pytanie do tych, które podają kaszki butelką. Jaki smoczek do tego? Bo mi się dziś co chwilę zapychał normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Dzięki, na pewno zrobię..... dla męża bo ja nie mogę mleka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka siedzi a tu nagle blee zwymiotowała chyba skórka z pomidora jej siadła bo jadła z moją mamą poszłam ją umyć i nagle inne dziecko nie ciepła oczka inne nie chce siedzieć tylko na kolanach Dobrze że już jej lepiej :) pierwszy raz tak zwymiotowała czasami się jej wracało jak była noworodkiem ale nigdy nie wymiotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka siedzi a tu nagle blee zwymiotowała chyba skórka z pomidora jej siadła bo jadła z moją mamą poszłam ją umyć i nagle inne dziecko nie ciepła oczka inne nie chce siedzieć tylko na kolanach Dobrze że już jej lepiej :) pierwszy raz tak zwymiotowała czasami się jej wracało jak była noworodkiem ale nigdy nie wymiotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu! I jest winowajca moich smaków na słodkie! Dostałam okres! !@#$%^&*(O) Pierwszy od 2 marca 2011 r. Jakoś wcale nie jestem z tego powodu szczególnie szczęśliwa! No i wiadomo - mam stracha, co będzie z laktacją. Jak tam u pozostałych "mlecznic"? Macie okres? Jak wtedy z pokarmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela-a jakim termometrem mierzysz Ignasiowi temp.? 35 to moje dziewczyny nigdy nie miały . Klaudia-mam taką nadzieje :)już jest lepiej bo szaleje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Baska zajada chrupki, znaczy memla, wiec cala do prania, lacznie z lezaczkiem:) a na twarzy to bedzie skorupa jak podeschnie, wrzucilam na meila filmiki-obejrzyjcie do konca, a zobaczycie jak wesolo mam w domu przez caly dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, ja osobiście nie polecam tego kubeczka dla niemowląt Lovi,bo: 1. jest bardzo mały i mało się w nim mieści,co jest niewygodne 2.moje dziecko nie załapało go.Niecierpliwił się jak z niego pił. U nas akurat świetnie się sprawdza doidy.Ale to może kwestia dziecka.Franek w każdym razie pije ładniej z dnia na dzień:) Olcik, oby to były ząbki...Ale lepiej skontrolować. bo ja głupia przez tydzień myślałam, że ząbki, a okazała się infekcja...Oby u Ciebie tak nie było! Paulina, dobrze, że Amelka zwymiotowała-pozbyła się tego pioruństwa z brzuszka przynajmniej... Ewa, ja nie pomogę, u mnie okresu brak, bo dopiero miesiąc temu tabletki odstawiłam... Klaudia, jak sobie Basia radzi z chrupkami?Nie odgryza dziasełakmi?Bo ja to się boje dać Frankowi, żeby się nie zakrztusił właśnie takim odgryzionym kawałkiem... Ja za godzinę jadę swój kręgosłup ustawić, bo ledwo łażę...Jak to się mówi:szewc w dziurawych butach chodzi...;) A!Też często mierzę Frankowi temperaturę, bo wciąż mi się wydaje, że za ciepły jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 85
moje pierwsze malenstwo jest z grudnia 11 :))) na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka weekend na wsi u rodziców - super pogoda była, taka w sam raz na siedzenie na dworze :) co do "tesciów" - nie moge narzekac ale czy ich lubie.. sama nie wiem, raczej srednio i w sumie nie ciagnie mnie żeby ich odwiedzać - ale jezdzimy "pokazac" wnuczkę, tesciowa strasznie lubi dzieci i ma w sumie bardzo dobre do nich podejscie - zwlaszcza do dziewczynek, sama ma dwoch synów więc cieszy się że ma wnuczkę - na razie jedyną za tydzien robimy obiadek poznawczy - wyborazcie sobie ze nasi rodzice sie nie znaja :D , ponad 12 lat razem, 7 lat mieszkamy razem, mamy dziecko a oni sie nie znaja, jakos nie bylo okazji ;) i nie, nie mieszkamy daleko od siebie , jakas godzina drogi :D ja tez na dzien dziecka zakupiłam Hula Kula - oczywiście dałam jej zeby zobaczyc czy się Młodej spodoba - spodobało ale powiem Wam ze jak dostanie butelke mineralnej - tak z 1/3 wody szal jest znacznie wiekszy :) a ile tanszy heheh ;) jak ktoras jeszcze ni probowala - to niech zobaczy :) Ewa - u mnie okresu nadal brak wiec nie pomogę choc juz od jakiegoś czasu mamy w nocy tylko jedno karmienie (20, 2-3, 6-7) wiec i moze do mnie wroci :/ Zabki dwa powoli sobie rosną, reszta cicho siedzi - ale może i następne nas wezmą z zaskoczenia :) gluten prawie miesiac podajemy - chyba nic sie nie dzieje - po takim czasie to juz chyba byloby widac czy jest alergia czy nie? Dziewczyny tak sie zastanawiam w czym najlepiej podawac plyny - juz za chwile wjada na stół obiadki /kaszki itd Młoda wie o co chodzi z butelka ze smoczkiem, bo czasem daje jej odciagniete jak wychodze z domu, ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej od razu uczyc z kubka/niekapka ? co jest lepsze na zgryz ? Juz wystarczy jej smoczek.. :/ Kąpać się nadal lubi - faza chlapania,kopania minęła ale lubi i kapiemy sie kazdego dnia, czasem nalewam wody do duuuzej wanny i razem sie kapiemy, mamy wanne 180 cm wiec mamy miejsce na nauke plywania hehe - trzymam ja pod paszki a ona sie odpycha nogami,albo lekko pod brzuchem - fajnie taka zaba wyglada :) pozdr dla Wszystkich Mamusiek i Dzieciaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×