Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Paulina Współczuję tych choróbsk. Mam nadzieję, że szybko się Lasencje wykurują. Z jednym chorym dzieckiem bida, a co mówić, jak seria jedno za drugim... :((( Trzymamy z Szymek kciuki za Amelkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajne te nosidełka :) Ewka-zrób się na bóstwo i śmigaj na wesele Dokładnie Cię rozumie bo my też byliśmy z Amelką jak miała nie całe 7 miesięcy jeszcze 130 km od domu ale daliśmy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina I jak to wszystko zorganizowaliście? Ty wtedy też jeszcze karmiłaś piersią? My mamy wesele 40 km od domu. Wzięliśmy pokoik w hotelu po sąsiedzku sali weselnej. Mój Ojciec ma siedzieć z Małym w nocy. Ślub jest bardzo późno, bo na 18:00 - Szymek o tej porze zwykle już jest marudny i zmęczony. Nie wiem, jak to rozplanować wszystko. Na pewno muszę mu dać kaszkę i pierś pomiędzy 20:00 a 21:00. Potem będę pod telefonem i Dziadek będzie dzwonił, jak się Szymek obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!!! Wszystkiego Naj...z okazji dnia dziecka!!! Dla wszystkich naszych Dzieci...I dla NAS wiecznie mlodych;) buziaki muuuuuuaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaczki wszystkiego Naj...:* z okazji Dnia Dziecka :) moje dziewczyny zbierają od rana prezenty to trochę spokoju :) bo nowe zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla Wszystkich Dzieciaczków. Wczoraj była mowa o rozmiarach główki przy urodzeniu to mój Miki miał 38cm i do tego pępowina a ja rodziłam sn i nie było tak żle. Też muszę kupić nosidełko tylko ja chce turystyczne bo w góry nam się przyda tylko muszę na allegro znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Najlepszego dla dzieciaczków z okjazji Dnia Dziecka!!!Buziaków moc:*** Mój Szogun w końcu usnął:)To ja lecę po kawkę:)Bezkofeinową, ale zawsze:) Ale pogoda do d...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Pierwszy dzień dziecka naszych kochanych pociech wszystkiego najjjj i moc prezentów. U nas dziś wielka impreza z okazji dnia dziecka przyjezdza do nas cała rodzinka szkoda tylko ze pogdoa taka brzydka bo chcieliśmy grilowac no cuż tak bywa. Ciasto trzeba upiec bedzie rabarberowe :) mmmmniam Moja przy urodzeniu miała 33cm główki malutka wiec może rzeczywiście taka jej uroda że taka malucieńka jest. U nas mówi się siśka a tatuś mówi sisiorinka :D Qurcze dziewczyny ale wam zazdroszcze tego krzesełka do karmienia tak zachwalacie tez bym chciała ale mam już drewniane :( i teraz nie wiem czy sprzedac i kupić sobie te co polecacie.... U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój miał 34 cm obwód głowki, i poszło bezproblemowo, ale co z tego, jak załatwił mnie barkami, bo miał nad wyraz szerokie:/Do przyjemności to nie należało.Ale cóż, jakoś przeżyłam.Zresztą, jak my wszystkie:)A teraz mamy nasze Bąbliny kochane:)Warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę wszystkim naszym Krasnalom wszystkiego najlepszego! A mamy proszę o poradę - mam dwie kiecki, szafirowo niebieską z baskinką i szmaragdowo zieloną wiązaną na na szyi. Dół obydwie trochę tulipanowaty. Macie linki na jakieś fajne stylizacje i dodatki? Myślałam o siwych butach zamszowych peep toe do tej szafirowej i cyrkoniowe świecidełka: długie kolczyki i bransoletki, może jakiś cienki paseczek? Najgorzej nie wiem, co na siebie na ramiona narzucić... Nie mam pasujących żakietów. Kupować szkoda kasy, a tu takie zimno. Może być jakieś siwe sweterkowe delikatne bolerko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina zgadzam się z Tobą taka uroda i najważniejsze,że są zdrowe moja też miała 33 obw główki przy ur ;) poszło szybko :D dziś gotuję znów obiadek dla maleńkiej:)niech ma na dzień dziecka pyszności a co.Pogoda tragiczna a tyle imprez na dzien dziecka w Krakowie WRRRRRRRRRR Wszystkiego najlepszego dla szystkich dziecioof tych dużych i tych małych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 3 dniach goraczki mamy wysypke na szyjce i na brzuszku- klasyczna trzydniówka...plus zęby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... Moc buziaków dla naszych słodziaków:* my mamy takie nosidełko bo ważne było dla mnie,żeby było ergonomiczne... no i ma spiworek,który swietnie sie nadaje jak idziemy na plaże(a narazie sztormy więc brzydko mówiac pizga nieźle) a tata chce mała ponosic:) podoba mu sie bo na pleckach dziecka są polarowe schowki na dłonie rodziców,zeby nie zmarzły:) http://allegro.pl/red-kite-baby-ergonomiczne-nosidelko-4w1-i2321998786.html świetne te wasze krzesełko do karmienia...no ja nie bede zagladała darowanemu koniowi w zęby:) ważne,że to nasze tez ma siedzisko rozkaładane:) Ewa ja bym ubrała zieloną,do tego te siwe zamszowe buty,które beda jak znalazł do siwego sweterkowego bolerka i srebrne dodatki...no ale to moje zdanie:) mam nadzieje,ze troche pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Aga----podala bys mi numer tel.do siebie bo bylam ostatnio parę razy w krakowie tak nie spodziewanie z siostrunią i kto wie moze byśmy w koncu sie spotkaly bo tak obiecuje a już czerwiec i mi wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówka dla Tosi bidulka ale dzien dziecka udany,co?:( fajne to nosidelkoo i to okrycie na ręce no jak dla mnie wypas, bo wciąż mi zimno w dłonie i stopy ExtRaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :-) Maleńka śpi i ja miałam chwilę czasu ,żeby Was poczytać.....oj w tej Polsce czas leci inaczej ....he he ......"czytajcie mam go jeszcze mniej" KOCHANE DZIECIACZKI ciocia Biedronia też Wam przesyła moc ucisków i całusków w Dniu DZIECKA :-) U nas wszystko dobrze. Ja też szykuję się na wesele. Ania zostanie z moją mamą . Mleko zamrożone już czeka na jutro :-) Paulinko mocno ściskam Amelkę i życzę by szybciutko wyzdrowiała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania podam podam tylko gdzie wolisz nk, gg? przecież nie na forum :D oj wstydz się niedobra Ty :P:P:P:P:P Jak Natusia słoneczkoo nasze?zdrowa?z jedzonkiem lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa-----u mnie za oknem tez totalna katastrofa :P moja córcia kiedyś tak nie lubiala na brzuszku a teraz szaleje marnie tylko z obracaniem z brzuszka na plecki a wasze dzieciaczki od dawna w obydwie strony szaleją !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka moja wcale od nie tak dawna :P Beti to udanej zabawy jutro i Ewie też ;) w czym wystąpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to dobrze hehe pocieszylaś mnie co do jedzenia to kicha ale tak juz z moja małą nie spieszy sie z tym zdobywaniem świata !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak jest na brzuchu to wcale jej sie nie pali zeby wracac na plecy. a ja mam pytanie- czy wasze dzueci sie juz turlaja? nie chodzi mi o to czy sie obracaja z pkecow na brzych i na odwrot tylko czy sie turlaja czyli wykonuja serue obrotow w jedna strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×