Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

http://more4kids.pl/produkt,romer-fotelik-king-plus-trend-line-lisa-9-18-kg,110088.html my mamy taki fotelik... do 18 kg ale to jeszcze sporo czasu:) zdąże nazbierac na drugi:P mała spi juz od 21:) jak nigdy:) a dzisiaj chciałam jej dac pierwszy raz danie z ryba z bobovity...ale był ryk niesamowity :( co do uszek to tez chciałam przekłuc ale głupia kosmetyczka mnie nastraszyła,ze płat uszny sie zmienia a to jest małe dziecko i może (ale oczywiscie nie musi) zdeforomowac to dziecku ucho bo jeszcze rosnie...i oczywiscie jak mój P. to usłyszał to NIE i ch...j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALNOWA NIE SMUTAJ SIE JESZCZE PRZYJDZIE CZAS...,ZE I U KORNELKI W USZKU BEDZIE KOLCZYCZEK;) Moj tez sial Panike ale odkad zobaczyl ,ze kompletnie nic sie nie dzieje nawet przy naszym dziecku ,ktore jest w ruchu non stop I spi przyciskajac te uszka, to sie CIESZY ze sie zgodzil;) Mialam wyslac filmik ale sie nie udalo...:; MOZE przez te wiatry...mala dzis na kolanach bujaki ROBILA ...ale JAKIE!!!!! No szokkk ja sie poplakalam bujala sie tyl I przod I tak non stop;) ja SAMA bym tak nie wytrzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Ja w sklepie tradycyjnym na pewno nie kupię. Patrzyłam wczoraj i Cybex 1059, a Recaro 889. Bez jaj! Na allegro Cybex 860, a Recaro to i za 750 znajdę. Poszukam Sprzedawcy, który daje gwarancję door to door i prowadzi też sklep tradycyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena I znowu mi zabiłaś ćwieka, bo podoba mi się ten Twój Romer - na taki, jak ma Sylwia raczej nas nie stać, ale ten King Plus jest mniej więcej w "naszym" przedziale cenowym. Na pewno Recaro jest bezpieczniejszy, bo w zderzeniowych ma 5 punktów - nawet więcej niż Cybex (4), ale jeszcze przemyślę sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie:) Ewa powiem Ci,że my kierowalismy sie opiniami zaprzyjaźnionych mam...tez bralismy pod uwage cybex ale jak powiedział nam Pan ze sklepu(ten od wózka) to płaci sie tu za firme a nie za bezpieczeństwo...i tez wahalismy sie miedzy recaro a romerem i padło na romera bo jest dostosowany dla młodszych dzieci i co ważne rozkładany...najczesciej te do 36kg maja tylko pozycje siedzaca bez mozliwosci rozłozenia(no napewno nie wszystkie)a nasza mała czesto spi w aucie. w ogóle pediatra powiedziała,ze dziecko "przesiaść" do tego wiekszego fotelika dopiero jak pewnie siedzi conajmniej od dwóch tygodni a nie jak pokazuje oznaki siedzenia(tzn po chwili sie przewraca) bo mozna nieodwracalnie dziecku zniszczyc kregosłup. ale,żeby nie było ja nie namawiam to tylko moja opinia i to co wiem:) a w sumie kazda z nas wie co jest najlpesze dla jej dziecka:) Ciociu Ewo ja bym chciała jakies foto z wesela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle Ewa zuważłas,że ja i Sylwia mamy inne foteliki ale zdjecia identyczne?:D teraz zobaczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaneliii
Hej dziewczyny!Podczytuje Was od jakiegos czasu,fajny klimat tu robicie. Moja Nelka przyszla na swiat w 37tc,niestety miala duza niewydolnosc oddechowa,cechy wczesniacta i zap.pluc..mialam termin grudniowy,urodzila sie 18.11-mam nadzieje ze moge dolączyc? W domu mam takze starsza core-Maje(4l.) a obie moje panny to dwa przeciwienstwa:) Odrazu rzuce pytaniem:jakie macie kubki/bidny niekapki dla dzieci?piją ładnie?Umnie Nelka juz butelkowa jest -ale pije butli tylko mleko,.nic innego nie chce..a ze upaly sie zblizaja chcialabym cos jej dac do picia na spacerach... co do fotelików-mamy po starszej wszystkie maxi cosi. co do prezebicia uszu:Maja miala ponad 2lata kiedy miala przebite-pieknie wygladala-ale ..wyrwala sobie kolczyka-najpierw czekalismy az sie zagoii ucho(rozerwala na calej szerokosci ucha) a potem juz jakos nie chcialo sie..teraz molestuje nas o kolczyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaamy nowa mamę i jej córeczki:) ja małej sama złozyłam kubek(opisałam to chyba na poprzedniej stronie). Jak dobrze jej pojdzie to za tydzien,dwa kupie jej jakis fajny:) pewnie z lovi bo takie ma tez butelki,a jak podrosnie to ten 360. http://allegro.pl/romer-wkladka-antypotowa-keep-cool-1-2-3-i2407178408.html Ewa my dokupilismy jeszcze cos takiego na lato:) bo niby klima w aucie jest ale dziekco zaraz to odczuje i bedzie katarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oczywiuscie zapraszamy:) Co do kolczykow my postanowilismy teraz, dlatego że 2latka bedziebardziej ruchliwa, a tak przyzwyczai się od malenkosci i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaneliii
Hej malinowa!! wiesz,ja mialam straszny problem aby zalapala jakkąlwiek butle..z racjii zap. pluc 2tyg lezala w inku pod kablami róznymi..panie skreslily moje kp,ale sie zaparlam,.nie mailam kontaktu zadnegiz nia(bylo cc) wiec jechalam na laktatorze-mala byla na IT w szpiatlu ja sama w pokoju i sie odciągalam-i sie udalo..coprawda panie karmily ja szpitalna butla*taka dla wczensiaków-ale moim mlekiem tylko. w domu mialam kilka szpitalnych smoków i sciągalam do 5mca-wiec sie malpa mala wycfanila i nie chciala nauczyc z innych. cud sie stal niedawno-zalapala lovi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaneliii
klaudia-hehe no ruchliwa moja byla na maxa..siedzimy ogladamy cos z mezem-a tu wpada zakrwawiona na maxa--ale nie plakala-tylko 'dyndajacy' platek uszu wskazywal ze to z tego krew leci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko a jka masz na imie?:) albo podaj swoje namiary na maila grudnioofki2011@o2.pl,odeslemy Ci hasło:) masz nk albo fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamaneliii! :))) Zapraszamy serdecznie! :))) Milena Ja się kompletnie nie znam na fotelikach. Jeszcze w spacerówce mniej więcej wiedziałam, co jest dla mnie istotne. Przy tej okazji serdeczne dzięki za natchnienie i rzeczową dyskusję o Magicu. Tak jak Ty - jestem z niego zadowolona. Nie jest to wózek bez wad, ale dla moich potrzeb idealny. Przy fotelikach wysiadam. Też pomału dochodzę do wniosku, że nie ma sensu kupować od razu 9-36. Niepotrzebnie się tylko na tych skupiałam, a w ogóle nie patrzyłam na 9-25. Nie zwracałam też szczególnej uwagi na wygodę dziecka tylko raczej na bezpieczeństwa, ale to chyba troszkę przesada z mojej strony... przecież nie każda podróż kończy się wypadkiem, a w każdej trasie dziecko powinno czuć się komfortowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena Foto z wesela sama bym chętnie pooglądała, ale Młodzi w trakcie przeprowadzki, więc nawet wstyd im głowę takimi pierdołami zawracać... My nie robiliśmy żadnych. Ha! Przypomniałaś mi przy okazji, że jeszcze Brata muszę ścignąć, żeby mi z chrztu Małej Brataniczki dał dwie płytki ze zdjęciami! Już ponad miesiąc minął, a ja się upominam i upominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:* My na nogach od 4.30;)To mi syn sobotni poranek zafundował;)A humorzasty dziś, że hej... Mamaneli, witamy i Ciebie i Twoje maluchy:) My używamy Doidy Cup.A zbutlą znowu się Franczesko pokłócił przez tą chorobę.Walczę dalej...Jutro mamy chrzciny frankowego kuzyna.Dziś ruszam na miacho, coby kiecę znaleźć...Ech...Ciężko będzie. Kurczę, my też musimy pomyśleć o jakimś foteliku, ale póki co jesteśmy zaaferowani urządzaniem mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Ktoś tu kiedyś mnie pytał, jakiego smoka używamy. Do wczoraj mordowałam Dziecię rozmiarem "mini". Dzisiaj zmieniliśmy na medium. Z raz się zakrztusił, ale potem załapał i 100 ml herbatki wciągnął w parędziesiąt sekund. Aż za szybko trochę chyba... Kupiłam też z rozpędu trójprzepływowy, ale... nawet nie wiem, do czego on służy. Z kubków mamy niekapek Lovi, ale traktujemy go jako ostateczność, bo jednak zgadzam się z logopedami, że to niedobre ustrojstwo dla zgryzu. Już lepszy ten smoczek dynamiczny od Lovi. Szymek chętnie też pije z tego kubka do pojenia noworodków i niemowląt Lovi, ale muszę się przyznać, że z czystego lenistwa wolałam Go przyzwyczaić do butli. Pojenie z kubeczka wymaga więcej cierpliwości i czasu, no i zawsze się coś poleje po brodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka Ja wczoraj otworzyłam swoją szafę i zapłakałam. ;) Doszłam do wniosku, że czas najwyższy wyjść i kupić sobie parę nowych, podstawowych, wygodnych ciuchów. Jednak szafa "kobiety pracującej" i szafa "aktywnej mamuśki", to nie jest jedno i to samo. Na nic mi teraz żakieciki, wąskie spódniczki, bluzeczki z kołnierzykiem, szpileczki, lakiereczki, ogromne koturny... Czas pomyśleć o T-shirtach, wygodnych spodniach i spodenkach, wygodnych i przewiewnych sukienkach na lato, a nie takich do klimatyzowanego biura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja tez sie nie znam:) może to drastycznie zabrzmi i przepraszam za to(oczywiscie tego nikomu nie życze) ale jak sie ma cos złego stac to stanie sie nawet w foteliku za 10 tys zł. takie jest moje zdanie,co nie oznacza oczywiscie,że nie stawiam na bezpieczenstwo mojej Królewny:) A jesli chodzi o wózek to nie ma za co...pisałam to co o nim wiedziałam:) mam nadzieje,że nie bedziesz na mnie kiedys kleła:P a my uciekamy nad morze:) tatus nas na lody zabiera:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka trojprzeplywowy do kaszki albo gestych sokow. Baska już pije e smoczka nr 3 po 6msc, bo w 2 już taka dziura się zrobila że spoko kaszke by wyciagnela:) a mialam tylko 2 rozmiaru drugiego, jeden kiedys wyrzucilam, wiec już dalam 3 ale niezlew asobie radzi wiec ok:) Kupilam ostatnio w rossmanie zestaw 3 pierwszych szczoteczek do zebow. Pierwsza taka gumowa z wypudtkami i ogranicznikim żeby za gleboko nie wypchnac i Baska wlasnie bardzo chetnie ja "przerabia" jako gryzak na wychodzace żeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena Ale wkurzyłaś z tym morzem! :((( U nas zlało konkretnie od rana, a teraz taka niby ładna pogoda, niby się znowu zbiera na deszcz... Ja cały czas dumam nad tym fotelikiem, bo mus na dniach kupić. Albo ten Romer King Plus, patrzę też jeszcze na Chicco Key 1, Maxi Cosi Tobi... Ogłupiałam już całkiem! Ktoś jeszcze coś w tym temacie doradzi? A! I pytanie z zupełnie innej beczki. Szymkowi się rzuciła ciemieniucha na czupura. Przez środek głowy od czoła do czubka ma delikatną ciemieniuchę. Niestety właśnie tam, gdzie najdłuższe i najgęściejsze włosy. Poradźcie jak się tego dziadostwa pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa nie nerwuj sie:) jak moja mała miała ciemieniuche na czubku głowy to nie mogłam za cholere jej wyczesac tą dziecięcą szczoteczką do włosów... naoliwiłam,na godzine czapeczka,wyczesałam UWAGA UWAGA miekką szczoteczką do zębów i umyłam głowke!!! jeden jedyny raz robiłam taki zabieg:) i wiecej ciemieniuchy nie było Klaudia tez mamy ten zestaw babydream ale mała nie chce tego gryźć,wiec lezy i czeka:) fajnie,że ma to zabezpieczenie coby dziecko nie wsadziło tego gryzaka za głeboko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pomogl szampon oilatum i oliwienie glowy a lekarz tez kazal wyczesywac szczoteczka do zebow. My nadal nad jeziorem a jutro moj P do Krakowa jedzie a my na tydzien do mojej mamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaneliii
Hej,dzieki za powitanie! bede tu chyba brylowac pod wzg wieku(32l)i gadatliwosci:) mój @:marta1222@o2.pl Ewa,moze glupio zapytam ale czemu patrzylas tylko na te 9-36?moja maz w branzy samochodowej siedzi,mialam okazje rozmawiac z facetem ktory bral udzial w testach ADEC,odradzal bardzo te "wieksze' foteliki ...dla malych dzieci. My ten najwiekszy kupilismy w te wakacje dla Mai-wczesniej jezdzila w tym mniejszym smoczek lovi dynamiczny-sprawdze i ten z dziwna nazwa takze;) ps mam na imie Marta-bardzo mi milo:) ps2 dzis sie z niczym nie wyrabiam-wrocilam z zakupów,teraz obiad w postaci ziemniarów mlodych z jajem dlanas i sloik dla Korneli,sprzatanie i zabawa z Maja-padne wiczorem na pysk!!!Uwielbiam insttucje przedszkola:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :) mi dziś się jakoś spać chce chodź Julka ładnie spała poszła spać o 20 00 karmienie o 2 30 i 6 00 obudziła się o 7 30 chyba przez pogodę w nocy bardzo padało teraz nie pada ale coś na burze się zanosi .Julci bardzo dziś smakował kremowy banan z bobovity :) Witam Martę Maję i Kornelkę :) mamy już Kornelkę Mileny :)pierwsze imię się powtórzyło :) my też używamy butelki lovi nie kapka jeszcze dla Julki nie kupowałam jak Maja zaakceptowała Kornelie ? lubi chodzić do przedszkola ? moja Amelka idzie od września :) Milena-co do fotelików mam takie samo zdanie jak ty :)zazdroszczę ci morza za rok może pojedziemy z dziewczynkami teraz Julka za mała na taka długą podróż . Ewa-ja mam takie zdanie jak Milena nie kupowaliśmy drogiego fotelika ponieważ ten co mamy uważam że jest dobry i nie drogi wygodny szeroki w kurce zimowej Amelci było wygodnie Jak byłam w 6 m-c ciąży z Julką mieliśmy stłuczkę babka nam wyjechała auto było dość mocno rozbite fotelik nawet nie drgnął nic się Amelci nie stało .Najważniejsze to co pisała Milena że można odchylić do tyłu jak dziecko śpi . Julka miała raz ciemieniuchę posmarowałam godz. przed kąpaniem oliwką w żelu http://www.skarbmatki.pl/produkty/pielegnujemy_cialo/oliwka_w_zelu/ babka poleciła mi te kosmetyki bo są polskie i tańsze niż nivea ale ja jestem wierna nivea kupiłam z skarb matki ta oliwkę krem do pupy żel do mycia rąk dla Amelci :) Ola -fajnie że odpoczywacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to z fotelikiem bedzie tak ze chyba trzeba bedzie zmienic zanim Mala bedzie miec 9 kg bo wyrosnie na dlugosc. dzis jej kupilam body z taka falbanka 74 i jest na styk. moglam 80 wziac. jakas dziwna rozmiarowka. no i fotelik to chyba mniejszy kupimy. taki 9-18 lub 8-25 bo ona i tak w nim dluuuugo pojezdzi z jej piorkowa waga. Marta, jak nas czytasz to wiesz ze moja Tosia rowniez miala problemy. Czy Twoja cora w zwiazku z niewydolnoscia miala wspomagany oddech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Po prostu patrzyłam na takie, bo kompletnie nie wiedziałam na co zwracać uwagę. Jak zobaczyłam w sklepie na żywo, to się zorientowałam, że bez sensu są te o takim dużym "spektrum" wagowym i wiekowym. Teraz szukam porządnego 9-18 kg. Dlatego właśnie podnoszę już kolejny raz tą dyskusję, bo NAPRAWDĘ dzięki WAM i wymianie poglądów udało mi się uniknąć już wielu poronionych pomysłów i bezsensownych zakupów, a kupiłam parę bardzo praktycznych gadżetów, które ułatwiły mi i Szymkowi współpracę... :))) Napisz na grudnioofki2011@o2.pl jak Cię można znaleźć na FB lub NK. My odeślemy Ci hasło do tego maila i będziesz sobie mogła pooglądać filmiki i zdjęcia, które tam wysyłamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×