Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Olcik dzięki za odpowiedź i mam pytanie jeszcze, a jak dawałaś te żelazo? Na noc czy z rana? Czy niema różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa zapytaj sie prosze o pocenie sie dzieci bo cos tam gdzies mi sie obilo ze jak sie poca nogi/czy tam glowka to moze byc objawem niedoboru witaminy D moja miała częśto stopki spocone i zimne, choc juz teraz rzadziej dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwii chyba chodzilo o zasilek z MOPS-u tak przynajmniej zrozumialam. A my dziś swietujemy pol roczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwii chyba chodzilo o zasilek z MOPS-u tak przynajmniej zrozumialam. A my dziś swietujemy pol roczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata się piekli, żebym zamówiła Synowi kierownicę. No to się Was pytam: Ta? http://allegro.pl/fisher-price-pol-ang-gadajaca-kierownica-t5256-i2413912603.html Czy ta? http://allegro.pl/vtech-kierownica-malego-rajdowca-po-polsku-i2436443969.html Ja wiem, że FB dwujęzyczna, etc., ale VTech też robi porządne zabawki. Doradźcie. Ja Wam nie chcę niczego sugerować, bo nie mam swojego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - Ignacy życzy Basi wszystkiego najlepszego i przyłącza się do Świętowania:):) Ewa - Vtech wg mnie ciekawsza. My już mamy, nie firmową a równie ciekawą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck Zapytam na 100%, bo mam te same wątpliwości. Szymek też ma często mokre zimne stopki, a po jedzeniu ma najczęściej całą głowinę mokrą, ale nie rozpaloną, tylko zimną - szczególnie na skroniach się poci, czy to przy piersi, czy łychą... Jeszcze ktoś? Jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :-) Najlepszego dla Basi i Ignasia :))))) Ewa, ja rano dzisiaj tymbarka otwieram , a tam tekst "Ewa wiedziała co dobre" i tak sobie o Tobie pomyślałam......chociaż moja mama to też Ewa Jak walka z ciemieniuchą ? Ja niewyspana , Ania się kręciła dzisiaj całą noc.....często musiałam do niej wstawać.....a jak już Ania spała to mój mąż zaczynał chrapać.....no z sił opadam .....jak można tak chrapać ???? Najgorsze to ,że on potrafi chrapać i leżąc na brzuchu i na boku ......ja go zawsze nogą kopnę tam gdzie trafię ......ale skutkuje na chwilę , po chwili znów zaczyna chrapać......a żeby było mało to jak poszedł do pracy po piątej to mi się śniło ,że chrapie i się przebudziłam chciałam go gdzieś kopnąć ....a jego ni ma ...patrzę na zegar 6:10 ehhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia Skad ja to znam- mój też zawsze obrywa, albo kopniaka albo z lokcia, a jak nie skutkuje to za nos i się rozbudza i pozniej ok. Basia dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:-))) Marta ale sie usmialam z Twojej corci:-)agentka mala:-))) Buziaki dla solenizantow malutkich:D Ewka-fajne te kierownice:)ale ktora lepsza....hm..nie wiem sama:-)) Biedronia ja mojemu mezuli z tego chrapania tak przywalilam noga w nos, ze dwa tyg chodzil ze spuchnietym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se poszliśmy do pediatry. Dzwonili z centrum, że dzisiaj multum chorych dzieci i żebyśmy nie przychodzili, jak nie musimy. Żeby 26 czerwca na 13:30 nas przepisać. Z jednej strony - bardzo miłe, że się troszczą o to, żeby nas nie zarazić. A z drugiej, czy dziecko zdrowe, to znaczy, że można je w nieskończoność odsyłać? Ja też bym chciała pogadać z pediatrą. Właściwie od początku wprowadzenia pokarmów stałych eksperymentuję poza wszelką kontrolą lekarską, bazując tylko na własnej intuicji i obserwacjach Szymka. A co sądzicie o czymś takim? Hit czy kit? ;))) http://allegro.pl/little-tikes-muzyczny-ogrodek-5w1-nowy-2012-1621-i2405531129.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do życzeń: Wszystkiego najlepszego dla Dzisiejszych Jubilatów i Jubilatek! A Mamom gratulacje, że tak dzielnie się spisują i tak pięknie się opiekują swoimi Skarbuchami! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronia Dwa razy zastosowaliśmy to Emolium na ciemieniuchę i jeszcze nie zeszła całkiem. Ale pierwszy raz to wiesz... taką ilość daliśmy, że śmiech na sali. Bo wiadomo: Mamunia panikowała, żeby Dziecka nie uczuliło. Po drugim razie tak 50% mamy "z głowy". Myślę, że jeszcze raz i będzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka noga w nos? Jak Ty to zrobilas?:) Ewka ja też sama zaczelam podawac, nna wizycie w maju mi si tylko zapytala co podaje i ile i czy jakies reakce nieporzadane sa, a teraz zapytala o gluten to już też dawalam z wlasnej inicjatywy.jedyne co to zakaz bialka kurzego orzechow i czekolady, ale mala czekolade i tak już pociumkala, dla zaspokojenia ciekawosci:) A w mojej przychodni wlasnie ostatnio zauwazylam, poza tym że sa osobne dni dla zdrowych i chorych dzieci, jest też osobne wejscie i osobna poczekalnia dla chprych dzieci, a i lekarz chore dzieci w innym gabinecie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo JESZCZE Igna ....no to STO LAT dla polroczniaka Ignasia.....A FRANUŚ to jutro z nami konczy przecie!!!! I kto JESZCZE!!!!???? WITAMY sie;) 2 dni do lotu ;)yuppppiiiii ;) Ewa kolezanka Ma ten ogrod BARDZO SOBIE chwali.....chyba go MOZNA postawic potem jak Szmcio bedzie stal... Ale SAMA nie WIEM,, MOJA by nie lezala na plecach ... Wiec u mnie to nie zdalo by EGZAMINU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-mi sie podoba to co wkleilas:) nie pow,ze kit-ot kolejna rzecz ktora jak bedzie to fajnie jak nie to tez;)ale wg mnie ok Klaudyna bo widzisz to bylo tak,ze Artus spal z nami-wszedzie pisze, ze nie mozna Taty wygonic z lozka z rzecz dziecka no to jak?-pisze to tak byc musi wiec tata spal z nami tyle, ze w nogach-w poprzek lozka:D no i juz sobie mozesz wyobrazic jakim to sposobem dostal noga w nos?:D:D ale juz sie skonczylo i Maly wyemigrowal do lozeczka i tata spi kolo mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ogród mi się bardzoooooo podoba :-) Trzeba pomyśleć o zakupie :-) Poczytam sobie opinie i zobaczę :-) Siema Sylwka.....no my też jutro pól roczku i Natalcia i Franio i Laylunia....jakby się tak razem spotkały to by była impreza :D Ania nogą w nos ??? Ja Wy śpicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia I właśnie dlatego chcę Go nabyć, bo tego Mojego Furyjacika też ciężko zmusić do poleżenia na plecach chociaż chwilę. Bez przesady nie może cały Boży dzień na czworakach i na brzuchu. A On jest taki typ, że nawet jak jest zmęczony i pada na ryj, to się nie położy na plecach, tylko będzie japą po dywanie czołgał dalej i jęczał. Muszę Go układać prawie "na siłę". Może takie atrakcje by Go przybiły do podłogi chociaż na parę minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha jak bym czytala o SWOJEJ !!! Ewa...jak jakbys kupila to daj ZNASZ czy pomogla to I ja bym nabyla chetnie takie cacko;) MOZE I MOJA by polezala;);););) Biedronia...ojjjjj by sie dzialo impreza na CALEGO ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczenia dla Jubilatow malych! Ewa ja na dzien dziecka kupilam cos podobnego. Za chwile poszukam linka. Czopelek a ile ml masz podawac tego zelaza? bo jak tylko 1 ml to obojetnie kiedy. ja dawalam sporo i rozbijalam to na dwa razy dziennie bo tak jest latwiej dziecku przyswoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego dla dzieciaków!!!!!! moja Maja miala ten sprzet-bardzo dlugo sie nim bawila:)fajna sprawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA spi...a ja sie zastanawiam jak tu wszystko ogarnac...JESZCZE jutro ta komisja ...I domek trzeba posprzatac spakowac sie I kwestie jedzenia przeanalizowac...wypada mi jedno Papu w samochodzie I jedno w SAMOLOCIE...ogolnie caly dzien poza domem. A I JESZCZE jutro bylego szefa URODZINY wiec trzeba z czekoladkami isc...no szoooook ....dam RADE dzisiaj rozpiske zrobie co I jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=mR8-0KVWcFw A ja ciągle się międlę z tematem fotelika samochodowego. A czas leci i za tydzień musimy oddać ten, co mamy pożyczony... Wszystkie testy i opinie skłaniają mnie do tego, ale na wygodę dziecka, to chyba niekoniecznie mogę w nim liczyć. Już widzę, jak Szymek ulewa i obślinia notorycznie tą osłonę tułowia... Ale 5 gwiazdek w testach ADAC to nie w kij dmuchał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik - Mam podawać 1 ml właśnie, przez dwa dni jak nie będzie biegunek to zwiększyć do 2 x 1 ml. Ale dziś z rana juz była rzadziocha także zobaczymy jak dziś będzie z kupą. Ignacy dziękuje wszystkim Kafeteriowym Ciotkom:):* Ewa - Ja to bym kupiła chyba standardowy fotelik, bez tej osłony, bo tak jak piszesz, potem to może być ona non stop w praniu. Zrobisz jak uważasz oczywiście Sylwia H. - Dobry pomysł z ta listą, bo inaczej się Biedaczko zakręcisz w kółko. Oj coraz bliżej już ten Wasz wyjazd i chrzciny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Tylko, że ja stawiam w foteliku jednak na bezpieczeństwo... Mogę prać i milion razy, jeśli ten jeden raz osłona zadziała, kiedy będzie taka potrzeba. Ortopeda twierdził, że z pasów dzieci wyskakują jak z procy i że pasy robią często więcej krzywdy niż całe zderzenie... :/ Nie wiem, na ile mu wierzyć, ale dokładnie tak powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!!! Wszystkiego co najlepsze dla naszysz solenizantów-Basi i Ignasia:*** Ja o zasiłek z MOPSu będę się starała jak tylko przejdę na wychowawczy.Zawsze 500 zł prawie do przodu.A póki co do sierpnia mam urlop zaległy. Biedronia, jakoś się wykaraskałam z tych oskrzeli i już jest dobrze:)Mleko zakupiłam wczoraj i dziś zobaczę czy Franek zaakceptuje. Marta, uśmiałam się jak nie wiem z tekstów Mai;)Niesamowita jest ta dziecięca szczerość:)I sposób rozumowania:D Sylwia, jeszcze tylko 2 dni:)Zobaczysz, ani się obejrzysz, a już będziesz lądowała w Polsce:D Paulina, fajnie, że z Amelką już dobrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka Widziałaś już gdzieś tego Juno-fixa na żywo? Oczywiście u nas nierealne. Udało mi się go znaleźć w sklepie internetowym nawet taniej niż na allegro: 619 PLN z przesyłką, ale gwarancja 2 lata, a na allegro 3 lata (dodatkowy rok gwarancji dystrybutora). Sama już nie wiem. Minus, bo brak pozycji półleżącej, ale jednak bezpieczeństwo ogromny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×