Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dzis ignorowalam jej mreczenie i w koncu albo sie zabawiala albo szla spac;-) ale dzis po raz pierwszy przez 60 minut rehabilitacji nie zaplakala ani raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki :) ja dziś wyspana :) Julka obudziła się do karmienia o 3 20 i o 6 00 i pospała do 7 15 więc nie jest źle :) Amelka spała całą noc bez płakania że ją swędzi :) wczoraj ją ukąpałam to aż się jej lepiej spało odpadają jej strupki za tydzień powinno być już po ospie :) pogoda piękna wczoraj w nocy nastraszyło burzą ale nie było i dobrze bo ja się boje burzy. Sylwuś-bez rzęs i tak jesteś piękna :)ale rozumie Cię też mnie wkurza jak mam zaplanowane i nici z tego :*** Ania-moja Julka je stałe posiłki i pierś też je dość często ale zdecydowanie mniej odkąd wprowadziliśmy stałe posiłki dziś w nocy jak była duża przerwa w karmieniu to mi koszulka przemokła Wczoraj oprócz piersi wypiła 160 ml soczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki :) ja dziś wyspana :) Julka obudziła się do karmienia o 3 20 i o 6 00 i pospała do 7 15 więc nie jest źle :) Amelka spała całą noc bez płakania że ją swędzi :) wczoraj ją ukąpałam to aż się jej lepiej spało odpadają jej strupki za tydzień powinno być już po ospie :) pogoda piękna wczoraj w nocy nastraszyło burzą ale nie było i dobrze bo ja się boje burzy. Sylwuś-bez rzęs i tak jesteś piękna :)ale rozumie Cię też mnie wkurza jak mam zaplanowane i nici z tego :*** Ania-moja Julka je stałe posiłki i pierś też je dość często ale zdecydowanie mniej odkąd wprowadziliśmy stałe posiłki dziś w nocy jak była duża przerwa w karmieniu to mi koszulka przemokła Wczoraj oprócz piersi wypiła 160 ml soczku :) Aniołek-10.2003 Amelka-ur.14.09.2009 Julka-ur.25.11.2011 Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! Nie było mnie tu 1,5 dnia a tu tyle naklikane. Ale nadrobilam wiec ok$ Witam się wiec w ten srodowy, deszczowo, burzowy poranek. Baska wstala o 7 mimo że ponuro a w sypialni ciemno jak w grobie no ale nic,. Ja wlasnie kawke popijam. Milena wrzuc przepis albo link do przepisu na ten Twój chlebek- widzialam na meilu piekny aż pachnie mi przez komorke:) A ja za 3 tyg lece i też się zastanawiam czy w przyszlym tyg isc zaszczepic mala ostatnia szczepionka, czy poczekac i isc jak wrocimy. Prawde mowiac wolalabym miec to z glowy już, ale z drugiej strony jak mialo bys się cos dziac to lepiej że w domu bredziemy Wczoraj dzien zalatwiania- w zusie po swistek do urzedu pracy, o okresach wyplacania macierzynskiego, od razu do urzedu skarbowego zlozyc druk, że zmienilam nazwisko. A qw przyszlym tyg do urzedu pracy, jak maz zalatwi sobie dzien wolny, bo w tym tyg tyle pracy maja, że woli na bierzaco, a z mala nie chcę jechac bo nie wiem ile mi tam zejdzie wiec tatus musi z nia zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moja panna jadla o 5.30 ale pospsla fo 8.30 Mialam jej dzis basen rozlizyc na tsrasie, ale pochmurno cos. W pon bylismy w nowej przyhodni a wczoraj juz dzwonili ze sprowadzili nam szczepionke na pneumokoki (mamy refundowana). No i w piatek chyba pojdziemy i od razu wzw ostatnie. Boje sie jak skurczybyk tych pneumo mimo ze neurolog wysmiala moje obawy. a jutro mamy diagnoze w centrum terapii SI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy się:) My nie dawno wstaliśmy, karmienie o 3.30 i 6, ale Mały spał aż do 8.30, zjadł i się bawi. A ja robię sobie śniadanko:) Klaudia To jedziemy na tym samym wózku, ja wczoraj załatwiałam ZUS a potem urząd pracy, i już jestem zarejestrowana, od razu zasiłek przydzielili na pół roku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy się:) My nie dawno wstaliśmy, karmienie o 3.30 i 6, ale Mały spał aż do 8.30, zjadł i się bawi. A ja robię sobie śniadanko:) Klaudia To jedziemy na tym samym wózku, ja wczoraj załatwiałam ZUS a potem urząd pracy, i już jestem zarejestrowana, od razu zasiłek przydzielili na pół roku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy się:) My nie dawno wstaliśmy, karmienie o 3.30 i 6, ale Mały spał aż do 8.30, zjadł i się bawi. A ja robię sobie śniadanko:) Klaudia To jedziemy na tym samym wózku, ja wczoraj załatwiałam ZUS a potem urząd pracy, i już jestem zarejestrowana, od razu zasiłek przydzielili na pół roku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik - Niedziwię się Twoim obawom, ale w sumie skoro jest refundowana dla wcześniaków to znaczy, że im jest bardzo potrzebna. Mi tak się zdaje. Niunia - Super, że ospa już dobiega końcowi. A jak Julka? Nic nie załapała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNIA;-**** Olcik jutro trzymamy kciuki na maxa !!!!! A pneumokoki...nie martw sie wszystko bedzie dobrze;) ZOBACZYSZ;) Siema Kludia ;) Siema CZOPELEK ;) dzien dobry wszystkim!!!!! Milego dnia zyczymy! U NAS dzis 3 I ostatni dzien sloneczka wiec zamierzamy duzo spacerowac I zrobic ostatnie zakupy przed wyjazdem;) JESZCZE 3 dniiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - To zależy ile pracowałaś wcześniej i jak ustała umowa o pracę. W sumie pieniądze nie duże ale spokojniej będzie się w domu siedziało z Małym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ...lecimy Samolotem prosto do LODZI...do Krakowa sie wybieralismy ale przekladamy na Nast rok...o to. Naszych podrozy po Polsce (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ...lecimy Samolotem prosto do LODZI...do Krakowa sie wybieralismy ale przekladamy na Nast rok...o to. Naszych podrozy po Polsce (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek:-) i ja sie witam moj od 21 do 1 spal a potem jedzonko o 1:20, 3:40, i po 5 ale w sumie to nie possal za duzo-postanowil juz po 5 zaczac nowy dzien...i teraz poszedl spac!!!!po 7 dalam mu kaszke ale w sumie nie jadl z jakims wiekszym apetytem.. eh tak bylo pieknie z ta piersia co 2h;-)))naprawde!nawet po nocy bylam bardziej wypoczeta niz teraz;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-będę trzymać kciuki aby wszystko było dobrze :)nie ma innej opcji :) fajnie że Tosia już nie plącze na rehabilitacji może się już przyzwyczaiła :) Klaudia-ja bym poczekała z szczepieniem Julka też powinna mieć we wtorek ale że Amelka ma ospę to mamy odczekać przynajmniej 4 tyg. pediatra mówiła że nic się nie stanie jak ma przełożoną a musimy sieć pewność że nie jest zarażona ospą :) mówiła że niby ich uczyli że jak dziecko nie jest wysypane to można szczepić ale ona woli odczekać :)Klaudia ty pisałaś o twarożkach z biedronki ? dobre są Basi smakują ?dziś jadę z Marcinem na zakupy kupiła bym Julci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak dokladnie to nie wiem ostatni rok mam praktycznie na zasilku, chorobowym , i macierzynskkim. I jeszcze jakies 6lat przepracowane, a umowa wygasla, bo byla na czas okreslony. A czy poza swiadectwem szkoly, swiadectwem pracy i tym swistkeim. Z zusu cos tam jeszcze potrzeba? A zasilek jakies 400zl chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia A przyznałaś się ginowi, że palisz papierochy? Coś mi się zdaje, że nie bardzo. Normalny dochtor, gdyby wiedział, że palisz, nie przepisałby Ci piguł. Wiem coś o tym... Moja prewencyjnie nigdy o to nie pytała, żeby z czystym sumieniem zawalić mi kolejną receptę. :))) Będę Cię straszyć! Będę się mądrzyć i upierdliwie Cię dźgać palcem pod żebro, ale to tylko dlatego, że przeszłam swoje piekiełko przez hormony i wiem, jak potężne są zagrożenia. A są bardzo sprytnie bagatelizowane, bo to przepotężny biznes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik- moj juz jest po 1 dawne pnemokokow i zupelnie NIC!takze nie martw sie bedzie dobrze:):) SYlwek kurcze to JUZ!wow!!!ale fajnie!jakie macie plany?na ile w ogole lecicie? juz sie nie moge doczekac zdjec malej hrabiny w kapeluszu:D:D ale zrobi furore!jestem pewna:D a Ciebie mamcia lepiej niech ten Twoj George pilnuje bo taka laseczka-jeszcze Cie ktos porwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Baska zajada twarozki. Te co ja kupilam to sa w takim 6-cio paku takie male -mniejsze niż danonki. Twarozek waniliowy chyba Gismo się nazywaja. A Czopelek A od razu dostalas decyzje? Tak od reki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela-na razie nic nie widać żeby się zaraziła :)lekarka powiedziała że może się nie zarazić bo karmiona piersią :) mój bratanek był chory na ospę przychodził do Nas bawił z Amelką itd. a Amelka wtedy się nie zaraziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze Dzieciaki też "dosypiają" po pierwszym przebudzeniu? Od dłuższego czasu Szymek budzi się o 5. Poszaleje do jakiejś 6 i pada spać dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa moj taki byl "do teraz" a od kilku dni sie zmienilo i jak sie obudzi po 5 ok 6 to do 8/9 sie bawi i dopiero idzie na drzemke,a wczensiej wlasnie bylo tak,z e sie przebudzil wlasnie ok 6 ale na 20 min pobawil,pogadal i szedl spac do 7/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylismy na zakupach w duzym tesco. Tam jest taaaaaki wybor jedzenia dla dzieci. kypilam jogurciki z bobovity i kaszke Bobovita Minima. Wzielam tez paczke pieluch gaga. Moim zdaniem porazka jesli chodzi o mayerial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - Jak na zasiłku miałaś odprowadzane składki do ZUS to się normalnie liczy ten okres. Wystarczy mieć 18 miesięcy przepracowane z tego 365 dni odprowadzane składki. U mnie coś ok 580 zł, ale Ty możesz dostać więcej bo masz długi staż pracy. Mi kazali donieść papiery z kursów które robiłam. I weź numer konta, bo ja nie miałam i muszę iść drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - Od razu, wczoraj się zarejestrowałam, a zasiłek przyznali od 27 czerwca, płatne w lipcu. Ewa - Nasz tak zawsze ma, często budzi się o 5, zje i dosypia. Ale różnie do 8 czasem 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa moja Jula wstaje o 6-7 i po śniadaniu o 9 idzie spać :) Julka wczoraj na wieczór taka maruda była płakała mało kaszki zjadła miała ochotę ale jak łyżka dotknęła dziąseł to płakała nie mogła zasnąć dałam jej syropek przeciw bólowy i dopiero zasnęła dziś też przed spaniem było marudzenie posmarowałam żelem dziąsła i zasnęła ehh te zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×