Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Po spacerku, bo na obiadek z tata trzeba bylo wrocic. No lozeczko obnizylismy wlasnie, bo się Baska zaczela szczebelkami dosc intensywnie interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka Nie pomoge, bo ja takie rzeczy to kupowalam na dotyk:) a i babcia ostatnio 2 kupila malej w inter marche, bardzo fajne mieciutkie. Także narazie z glowy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody spi...jesc nie chcial...darl sie :( dostal 20 minut. Dostal paracetamol w syropku i spi. Nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nic nowego nie bylo. Kupa standard kilka razy. Nie wiem co jest...moze to te zeby w koncu. az mi sil brak ehhh..nie lubie jak tak placze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze brzuszek, moze ząbki Baska też spi ale to drzemka. Zaraz wstanier na kaszke i pewnie po 21 pojdzie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa loteria..Aleks .pierwszy raz nie chcial jesc. Jeszcze tak nie bylo. A on juz na noc zasnal. Od 2 miesiecy gdziesz mu sie wlaczylo zasypianie ok 19-20 i spi do 6 rana...oczywiscie z przerwami na mleczko. Woda czy smoczkiem sie nie da oszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej spala. Ja zmienilam Basce lyzeczke na taka silikonowa, bo jak ta jadla to też tak poplakiwala, teraz już ok. Podejrzewam żeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze cos w tym jest. Kupilam ostatnio butelke z lovi. Taka co zamiast smoczka ma lyzeczke. jest silikonowa i nia Aleks je kaszke...a ta z tomi tepee odwraca sie kombinuje. Musze jutro sprobowac i ta i tamta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa A ja mam od urodzenia Małego dwa ogromne ręczniki kąpielowe, specjalnie kupione, dobrej jakości i nie mam problemu. Dostaliśmy taki z kapturkiem to był dobry tylko na początku. Dziewczyny a podawałyście szpinak dla Maluszków? Smakował? Bo ja dziś kupiłam słoiczek i zastanawiam się czy muszę brać parasol jak Mały zacznie pluć:D I jeszcze jedno pytanko, jak podajecie deserek to sok też dajecie tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata Może po prostu ma gorszy dzień.. U nas też dziś coś niespokojnie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia u nas łóżeczko obniżone już tydzień czasu bo Ignacy cos zaczął próbować zarzucać nóżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jutro z rańca uciekamy na wieś do dziadków na weekend tak więc miłego weekendu życzę Wszystkim Dużym i Małym! buuuziole Sylwek miłej podróży, już już praaawie na polskiej ziemi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak tak, nogi też zarzucala. Teraz lezy na boku,schwycila szczebelki i unosi glowe i tulow, a nogi ma między szczebelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, juz sobie spokojnie spi :) Starbuck milego slonecznego weekendu ;)) odpoczywajcie :) Aleks tez macha girkami po szczebelkach. Zalozylam ochraniacz na cala dlugosc bo sie w nocy budzil i krzyczal...ide do pokoju a on nogi miedzy szczebelkami uwiezione mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ta noga między szczebelkami mnie zawsze stresuje, że sobie złamie. I tak zastanawiam się czy ochraniacza nie założyć. Z tym jedzeniem cycka to był fałszywy alarm:) Bo Ignasio był zmęczony po prostu i bardziej chciał spać niż jeść bo poza tym w ciągu dnia jadł ładnie. A ja oglądam meczyk:D Ewa Co chodzi o zabezpieczanie mieszkania to jeszcze mamy czas. W sumie wszystkiego się nie da odizolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko chociaż raz musi nabic sobie guza:) hihi U nas chyba żeby faktycznie pol godz palce w buzi , posmarowalam zelem, pol godz masazer taki w smoczku w buzi i nadal nie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My dzisjaj po wizycie u pediatry bo mamy co miesiąc kontrole wagi i jak na rzie mały 7kg 3 centyl i 70cm ale najważniejsze że przybiera na wadze, do tego ma jeszcze stulejkę ale doktorka powiedziała że do roku i tak się nic z tym nie robi więc czekamy. Krzesełko do karmienia zamówione ale nie to co większość z Was ma bo mi zależało na dwóch stoperach z przodu i wzięłam to http://allegro.pl/krzeselko-tiny-world-tapicerka-material-model-2012-i2413877757.html Ewa co do fotelików to dzisjaj oglądałam i wsadzałam Małego i jak dla mnie Recaro odpada dziecko ściśnięte i mało miejsca, Cybex też mi nie podszedł nie odpowiada mi ta osłona tułowia dziwnie się buja i miałam uczucie że cała konstrukcja jest mało stabilna i brak tej pozycji do spania. Ostatecznie zdecydoawłam się na Maxi cosi Priori XP bo jest bardzo szeroki i wygodny plus pozycja do spania i materiałowo też ok poza tym Miki miał w nim najwygodniej a ja bardzo dużo jeżdże samochodem więc to się dla mnie też liczy aby dziecku oprócz tego że jest bezpieczne było wygodnie. http://www.mulan.pl/products/251/p/224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno mam pytanie czy Wasze Dzieciaczki też tak sprezynuja na nogach jak je trzymacie bo ją nie mogę dać sobie rady z małym jak chce go położyć na plecach to on odrazu na nogi i jest śmiech i walka tak samo jak go wkladam do fotelika to się nogami zapiera. Doktorowa kazała mi małemu dawać mięso codziennie i co drugi dzień pół żółtka i jakieś twarozek, kaszę jaglana(mały je od miesiaca), po 7 powoli wprowadzać makaron. Co do szpinaku to ją sama mrożoną małemu z ziemniakami na parze gotuje i on bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilke....nie nadrobie teraz bosta sie rozpisaly ,ze hej;););) widzialam tylko ,ze pomaranczowo bylo przez moment...echhhh Wszystko zalatwione...Dom wysprzatany, walizki spakowane, pazory umalowane, stopy zadbane, bozena wypielona,LALUCHA SPI A JA CHWILKE POSIEDZE NIC NIE ROBIAC TAK!!!!! bo caly dzien w biegu byl....!!!! ale NARESZCIE JUZ prawie....JESZCZE troszenke...powitam Moj KOCHANY KRAJ PO ROKU NIEOBECNOSCI...KOCHAM CIE POLSKO!!!! przybywamy;) Dziewczyny trzymajcie jutro za LAYLE KCIUKI W SAMOLOCIE O 3:45 ;) a z domku wyjazd 10 rano...caly dzionek poza domem...az sie boje;( DAMY RADE... CALUJE MOCNO WSZYSTKIE CIOTECZKI BO NIE WIEM KIEDY NAPISZE...BUZIAKI DLA SZYMKA BO DZIS 7 mcy konczy prawda??? I dziekuje za zyczonka dla Layli bo napewno byly;) na tyle to JUZ Was znam kochane......MUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późną porą witam sie i ja :) Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia czasem człowiekowi to bardzo potrzebne :* Sylwia Lajluśka przyjemnego lotu :) Klaudia ja tak jak dziewczyny uważam że to niebezpieczne przewozić w taki sposób dziecko ale każdy robi jak uważa. Choć pomarańczowa baaardzo przesadza!!!!!!!!!Można wyrazić opinie ale nie należy nikogo w taki sposób obrażać! Nie ma co się niepotrzebnie denerwować i wdawać w dyskusje z pomarańczowymi. Moja mała tez dziś była jakaś taka płaczliwa mało zjadła i bardzo ciężko jej było zasnać zasypiała 45mni masakra ale bedzie spac do 6 wiec jest się czym poicieszyć :) Starbuck miło wiedzieć że u kogoś jest tak dobrze :) u mnie nie jest zle w wielu sytuacjach sama się nakręcam ale tak to jest byc mama po raz pierwszy jak to któraś napisała. Aguś dziekuje ci bardzo za pamieć o tych nieszczesnych kupkach bardzo się przydała:*** po 5min od naszej rozmowy mała zrobiła kupkę z czarnymi jakby robaczkami (takie czarne długie niteczki) ale się wystraszyłam ale przypomniałam sobie jak mówiłas o tym bananie no i oddetchłam z ulgą :P tak to bym zaraz leciała do lekarza :D Ja takżer dziś kupiłam w rossmanie te mleko z hippa na sprobowanie dla małej ale tylko 2 puchy żałuje że tak mało:(((( któras dziewzyna podaje je swojemu maleństwu jak dzieciaczkowi smakuje?podajesz je od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :-) Zosia od 19:30 w śpi, dzisiaj już po pierwszym karmieniu o 22:30. Jednak maludę przechwaliłam, a przespana noc to wybryk jednorazowy :-) Ewa mam okrycie kompielowe bobas i średnio jestem zadowolona. Ogólnie sama jakość ręcznika taka sobie. Do tego lamówka bawełniana w praniu w 60 stopniach się skurczyła i to też nie za ciekawie wygląda. Podsumowując-lipa. Mam coś takiego: http://allegro.pl/bobas-okrycie-kapielowe-frotte-z-kapturkiem-i2411933044.html Sylwka powodzenia :-) będziemy trzymać kciuki :-) Klaudyna pomarańczką się nie przejmuj. Przecież gdyby była taka możliwość to na pewno być małą w foteliku woziła. W tych starych autobusach to faktycznie nie ma nawet jak. Co do fotelika też mamy maxi cosi priori, ale stary i muszę zobaczyć czy na pewno wszystko w nim jest sprawne. A Wy dziewczyny co sądzicie o kupowaniu używanych? My swój dostaliśmy w spadku po kuzynie Zosi, ale nie wiem czy nie kupić nowego, a ten stary zostawić do mojego auta, żeby nie przekładać za każdym razem. Moim autem na pewno za często nie będziemy jeździć, a jak już to tylko po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka, to dobrze ze Miki sprezynuje. Tosia tak nie robi ale u niej napiecie w nogach... Co do diety- u nas miesa roznorodne, kasze i makaron daje od dawna, twarozek tez robie z owocami. Stram sie ja utuczyc. Ostatnio dobrze mi idzie. He he. 200 gram w tydzien;-) Dolarka, moja ma 6700 i 70 cm. A je bardzo kaloryczne jedzenie. Niby tylko 5 posilkow ale duzych i bardzo kalorycznych. Sinlac czy kaszka to jux mnostwo kalorii a zupy tez gotuje bardzo tresciwe. i konicznie oliwa do nich A ja bylam z mezem w kinie. Wlasnie wrocilismy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W koncu po 3 dniach deszczu mamy slonce!!! Zaraz kawusia i wybywamy na miasto. Alez mialam fatalna noc- Baska jak zasnela spokojnie spala do 7, bez przerw na mleko, ale mam @ wiec bol brzucha- a podobno po ciazy mialo być lzej:/ do tego jeszcze zadarlam sobie mój nieszczesny paznokiec i musialam go zyciac tak wiec mam "litere v" na paznokciu:/ Ale nie ma co, jest slonce, jest radosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Dzięki za opinie, co do fotelików. Miałam podobne wrażenie oglądając tego dużego Cybexa (Pallas II). Coraz bardziej skłaniam się do Chicco X-Pace w takim razie albo Romer King Plus. Trochę szkoda mi kupować fotelik z Isofixem do auta bez. Przepłacę 200-250 PLN za nic. Chicco można kupić bez, a Romera bez nie widziałam. Szymek też bardzo chętnie sprężynuje. Ciężko Go wtedy utrzymać. To ponoć przygotowywanie stawów i całego układu do pozycji pionowej. Czyli mamy się tym cieszyć, a nie martwić. blackflower Też dzięki za odpowiedź w sprawie tych okryć, bo właśnie na ten rodzaj się szykowałam i pewnie też bym się wkurzyła... Poszukam czegoś na żywca jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się zakręciłam tak, że mi się na oczy rzuciło. Romery prawie same bez Isofixa są. Teraz już kwestia wyboru koloru chyba. Oczywiście obdzwoniłam nasze lokalne sklepy, ale takich "cudów" w nich nie ma. W jednym jest Chicco Xpace do obejrzenia tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×