Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Sylwia I mam pełne moralne prawo Cię opieprzać, jakby co, bo robiłam dokładnie to samo... nawet nie powiem, ile lat. Pani doktor nie widziała nic złego w tym, że kopcę i biorę hormony - w końcu nie mam tych "ulotkowych" 35 skończonych lat. P.S. Aż ciekawe, ile czasu potrwa zanim nam tu postawią gustowny pomarańczowy pręgierzyk za to... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia szkoda manikiur hybrydowy zrobiłam sobie ostatnio u kosmetyczki i tak sonie pomyślałam ze jak bym sama sie na uczyła to bylo by super Ewci nie wywołuj wilka z lasu my właśnie używamy gumki tyle ze miesiączki nie widać i panika czy czasem coś poszło nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania A myślisz już konkretnie, kiedy byście nad drugim potomkiem chcieli zacząć działać? My tak do połowy przyszłego roku będziemy "jakośtam" się zabezpieczać. A później niech się dzieje wola nieba... chyba... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieladnie nieladnei
oj kogos bardzo boli ze pomaranczowe chwala ole :) i ewidentnie sylwestra ja lekcewarzy wiec wiemy kogo slynna pani detektyw z uk podejrzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekcewarzy = lekceważy ważyć ----> waga ż -----> g Tararam tararam tarararam! Koniec komunikatu! Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa bp wpierdy ociagniesz pomaranczowym batem;) hahahahaha! Dobra to na powaznie detektyw MOWI ,ze chyba musi sie powaznie zastanowic z TYMI tabletkami ;) a I pozatym nie chce oberwac wpierdzielu od Laluchy jak dorosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepleple
ewa zajmij sie lepiej pisaniem o glutach swojego synusia i o tym jak dlugo okres ci leci bo te tematy dla was widze wazne ( no smiech na sali ) kurwa wy naprawde musicie miec zjebane zycie :) chyba wiesz ze przewaznie kazdy korzysta ze slownika wiec poprawianie bleduw ;) jest bezsensu :) ale ciesze sie ze sprawilam ci radosc ( w koncu jakas rozrywka w twoim nudnym rzyciu ;) no i pozdrawiam klub wzajemnej adoracji :) i milego poprawiania mojej jakze ubogiej i z bledami pisowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błęduw = błędów rzycia = życia Oprócz korzystania ze słownika, warto czasem "skożystać z muzgó". Tararam tararam tarararam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) narazie wykrylam pomaranczowy smrod...zglaszam do usuniecia ponownie ;) bo nie mam co robic w swoim przyjebanym zyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) narazie wykrylam pomaranczowy smrod...zglaszam do usuniecia ponownie ;) bo nie mam co robic w swoim przyjebanym zyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja wiem,że to w sumie to samo co tabletki... :) na szczescie ja nie mam jakichkolwiek przeciwwskazań:) ale przed końcem roku odstawiamy w ogóle anty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak robicie...
sylwia i ewa zamiast wdawac sie w dyskusje z pomarancza ( uzgodnilyscie ze nikt nie dyskutuje z pomaranczowymi a wy jako jedyne non stop z nimi dyskutujecie ) odpisalybyscie na post kolezanki z poprzedniej strony ... ciekawe czemu milczycie na ten temat ... pewnie same nakrecacie sytuacje i nie zdziwilabym sie gdyscie to wy dla jaj podszywaly sie pod pomarancze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe właśnie słucham tej piosenki :) tak zamierzamy nieć kolejnego potomka ale jeśli teraz by się pojawił to była by wpadka :)) z której i tak bym sie cieszyła chciała tylko ze by nati była trochę starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Zapomniałam! I oczywiście na glutka Pani Doktor zaleciła dawać do picia dużo wody z sokiem malinowym. Ta część "kuracji" akurat bardzo Szymkowi przypasowała. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i inne dziewczyny też... Jaką byście chciały różnicę wieku między dziećmi? My "planujemy", żeby wyszło tak 3 lata +/- pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - roznice planowo chcialabym 3-4 lata. Z drugiej strony juz mi sie teskni za okresem ciazy itp.jakbym wpadla, baaaardzo bym sie cieszyla. Poza tym widze jak mojego Synka ciagnie do innych dzieci... nie wyobrazam sobie zeby moje dziecko bylo jedynakiem,uwazam ze to krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Też bardzo bym chciała, żeby Szymek nie był jedynakiem. Tak samo: garnie się do innych dzieci, zaczepia, piszczy, chce się bawić... Ja się bardzo boję kolejnej CC. Pierwszym razem było mi o tyle łatwiej, że kompletnie nie wiedziałam, o co w tym wszystkim chodzi i jak to będzie wyglądać. Nie wiem, czy to zasada, czy zbieg okoliczności, ale wszystkie znajome, z którymi rozmawiałam o drugiej ciąży (a są w trakcie albo po), mówią, że łatwiej było za pierwszym razem, bo mniej wiedziały i mniej się martwiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Między mną a Bratem jest 6 lat. Rodzice sobie chwalili, bo im się "szkoły nie nakładały" - w sensie wydatków np. na studia, etc. Ja tam uważam, że to trochę za dużo jednak. Poza tym, ja już za stara jestem, żeby długo zwlekać z kolejną ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała urodzić drugiego bobasa jak nati będzie kończyła 2latka bo i tak jestem w domu gdyż co zrobić nie zarabiam zbyt dużo i jak opłaciła bym opiekunkę + koszty dojazdu i czas jaki mnie niema w domu to nie wracam do pracy wiec ze by za długo nie wypaść z rynku pracy takie plany ale co bedzie to wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja JESZCZE nic nie WIEM co drugiego Bobasa. Ale jedno jest pewne co do tych tabletek to sie ciezko teraz zastanawiam czy nie odstawic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia A jak późnij kinderniespodziankę będziesz miała, to mnie powiesisz za jaja... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam siostre starsza dokladnie o 13msc i 2dnib ona że stycznia, ja z lutego nastepnego roku. Mama chciala mnie nawet z siostra do jednej klasy poslac, ale jakoś się rozmyslila. Za to 2 mlodszego rodzenstwa siostra 4lata mlodsza brat 6lat. Jak my już mialysmy 11, 12 lat to praktycznie się maluchami opiekowalysmy wiec tak dobrze jak się razem chowaja, albo jak sa starsze bo się poopiekuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie to bedzie ;);););) najpierw to Moj mnie powodzi za jaja" a potem ja Ciebie;) Najbardziej sie boje ze mi powroca torbiele I cysty...I e okresu wcale nie dostane. Ale skoro po ciazy jest lepiej...a JUZ przed ciaza tez bylomco 35 dni...to MOZE I teraz Sam przyjdzie...zobaczymy. Jak znow bede miala plamienie to odstawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia To fajnie masz. Duża rodzina ma swoje zalety. Pewnie w święta macie "pełną chatę". Znam samych fajnych ludzi spośród licznego rodzeństwa. Też by wcale nie było źle, gdybyśmy mieli z Bratem jeszcze jakąś Siostrzyczkę albo Brata, ale Starzy próżniaki - nie chciało im się. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Zależy, jak się w ogóle po nich czujesz. Ja po prostu wiedziałam, że to już nie dla mnie. Zaczęły mi szkodzić i już. Plamień akurat nie miałam, ale pełną gamę innych ciekawych skutków ubocznych, włącznie z zatrzymywaniem wody i wypadaniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T MOZE I mnie znow te wlosy tak wylaza po zmianie tablet!!!! No przecie na potege!!!! A JESZCZE 2 miesiace bylo super rewelacja...nic mi z glowy nie lecialo... A teraz wszedzie klaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×