Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja podobnie jak Pelepecia-bobas jak Franek będzie miał ok. 2 lat.Z tych samych powodów;)Także latem przyszłego roku zaczynamy;))) A potem w końcu wrócę do pracy i zacznę się karierować, tudzież dorabiać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa....nie trawie tego slowa...wrrrrr myslisz ,ze mam znow jazzy z PROLAKTYNA ??? Hmmm przydaloby sie to sprawdzic... Kicia JUZ mnie cieakwosc mientoli...jak bedzie Cora , to jak jej dacie na IMIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka, oczywiście Pola:) Ja chciałam Apolonię, ale mnie zrypali wszyscy w rodzinie, że krzywdę dziecku chcę zrobić, więc poprzestałam na Poli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shikoku er...Franek I Pola;););););) ;) Ja chcialam Gabrysie I Franka...Ale George CHCIAL tak aby jego rodzice mogli wymowic, wiec jest Layla...a gdyby sie kiedys poszczescilo to bedzie IMIE NASZEGO ulubionego bohatera Matrixa;) Leo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki i Skarbusie :) pomarańcz znów szaleje ale cóż jak zwykle zgłoś do usunięcia:) Julka nie pije piersi w nocy w dzień czasami raz i na noc chyba będziemy przechodzić na mm pomału chciała bym do roku jeszcze karmić bo się boję że w ogóle odstawi mleko zobaczymy :) Amelka idzie w poniedziałek do przedszkola od 8 do po 12 z jednej strony się cieszę a z drugiej boję Julka dziś ładnie przespała noc to znów Amelka musiała przyjść do mamusi spać . Klaudia-gratulacje z rzuconych kg:) napisz mi proszę jaki masz jadłospis tutaj lub na fb lub nk :) Sylwia-:*** Ola-gratulacje dla Tosi dzielna dziewczynka brawa należą się przede wszystkim Tosi bo to Ona musiała to wszystko przejść Tosia :* u Nas z zasypianiem problemu nie ma Julka od kiedy jest bardziej mobilna to więcej je chodź nie wiem czy ma na to wpływ aktywność czy to że mniej je pierś chyba to drugie :) Renia-my nie mieliśmy przewijaka od początku przewijam na łóżku podłodze gdzie się da :) Aneta-ślicznie wyglądałaś w sukience :)fajna akcja :)my zbieramy plastikowe nakrętki na rehabilitacje 4 letniej Julki z porażeniem mózgowym. Ewela-moja Amelka tez miała niskie żelazo (przez karmienie piersią) przez chyba ponad miesiąc brała żelazo i kwas foliowy dodatkowo robiłam jej wątróbkę suszone morele żółtko i buraki lekarka była zdziwiona że miała takie super wyniki najszybciej się wchłania naturalne żelazo podawał produkty co Ci napisałam a zobaczysz że żelazo wyjdzie dobre :) Ewa-ja podaję wit.D w kapsułkach ale teraz mam receptę na devikap mamy podawać jedną kropelkę jak Amelka była mała to był vigantol to samo co devikap miał fajną pompkę dozującą ale go wycofali My też używamy gumek wypróbujemy te polecone :) jeśli chodzi o różnice wieku to my mamy 2 lata i 2 m-c myślę że nie mogło by być lepiej:) Kamila-mnie też bolą plecy od wkładania i wykładania Julki do łóżeczka i czasami jak kąpie dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :-) dawno mnie tu nie było, bo jakoś czasu brak :-( mam nadzieję, że uda mi się nadrobić zaległości, bo ciekawa jestem co tam u Was i Waszych Dzieciątek :-) Moja Zośka rośnie jak na drożdżach, co dzień zaskakuje mnie czymś nowym. Zaczyna raczkować, zaczyna próbować wstawać. Ciągle się uśmiecha :-) Mały problem mamy tylko z jedzeniem-dużo rzeczy jej nie smakuje, zjada bardzo małe porcje-czasem tylko pół dużego słoiczka. Ogólnie przybiera dobrze, więc mam nadzieję, że wszystko ok i w końcu zacznie ładnie jeść. Mam do Was pytanie: -do Mam mających wóżki Espiro Magic-czy hamulce działają Wam bez zarzutu? Nam niestety na drugim spacerze zepsuły się :-( -będziemy reklamować. -czy tylko ja nie wiedziałam o istnieniu druku ZUS ZCNA? Pozdrawiamy cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :-) dawno mnie tu nie było, bo jakoś czasu brak :-( mam nadzieję, że uda mi się nadrobić zaległości, bo ciekawa jestem co tam u Was i Waszych Dzieciątek :-) Moja Zośka rośnie jak na drożdżach, co dzień zaskakuje mnie czymś nowym. Zaczyna raczkować, zaczyna próbować wstawać. Ciągle się uśmiecha :-) Mały problem mamy tylko z jedzeniem-dużo rzeczy jej nie smakuje, zjada bardzo małe porcje-czasem tylko pół dużego słoiczka. Ogólnie przybiera dobrze, więc mam nadzieję, że wszystko ok i w końcu zacznie ładnie jeść. Mam do Was pytanie: -do Mam mających wóżki Espiro Magic-czy hamulce działają Wam bez zarzutu? Nam niestety na drugim spacerze zepsuły się :-( -będziemy reklamować. -czy tylko ja nie wiedziałam o istnieniu druku ZUS ZCNA? Pozdrawiamy cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNY Kwiatku...milos slyszec e u Zosienku dobrze;) ze ladnie przybiera I sie rozwija;) Dziewczyny...wlasnie przed momentem ogladalismy z mezem film INHALE" BOZE myslalam ,ze mi serce peknie...Polecam!!!!!!!!! Film o honorze...MILOSCI do dziecka, dumie...ciezkiej chorobie. No jestem w szoku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...w moim Espiro nic sie nie dzieje takiego...Ewa tez chyba pisala,że na wertepach jej odskakuja...ja mimo wielu spacerów nie zauważylam nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNY Kwiatku...milos slyszec e u Zosienku dobrze;) ze ladnie przybiera I sie rozwija;) Dziewczyny...wlasnie przed momentem ogladalismy z mezem film INHALE" BOZE myslalam ,ze mi serce peknie...Polecam!!!!!!!!! Film o honorze...MILOSCI do dziecka, dumie...ciezkiej chorobie. No jestem w szoku.... NIUNIA!!!!! Cope LAT;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNY Kwiatku...milos slyszec e u Zosienku dobrze;) ze ladnie przybiera I sie rozwija;) Dziewczyny...wlasnie przed momentem ogladalismy z mezem film INHALE" BOZE myslalam ,ze mi serce peknie...Polecam!!!!!!!!! Film o honorze...MILOSCI do dziecka, dumie...ciezkiej chorobie. No jestem w szoku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dzisiejsza noc JUZ lepsza, tylko mleczko bylo raz o 4 rano;) takze sie wyslalam dzis w miare;) wstalismy o 6:30 I tak siedzimy I sie bawimy;) bajki oczywiscie w tv I tance od samego rana;) Milego dnia wszystkim ;) A ja IDE kawusie zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Sylwia u nas mleko o 5! Ale pewnie dlatego że nie chciala deserku i kaszka poszla już o 19. Ale nocki też już duso lepsze, ale przypetal się katar, ale walczymy już z nim. Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA, U NAS JUZ CODZIEN MLECZKO O 7 wieczorem a 9 7:10 mala JUZ SPI, takze od 7 do 4 rano 9 h tak czy tak MOZNA powiedziec ze pieknie nam dzieci spia. Aby wszystkie tak spaly. Milego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z rana :) u Nas tylko 13 'C chłodno jesień dużymi krokami się zbliża :) dziś muszę Julci garderobę wymienić bo już dużo rzeczy za krótkich :) Julka śpi a my z Amelką wymieniamy zabawki przynosimy ze strychu za którymi się stęskniła :) muszę Julci stoliczek przynieś http://www.smyk.com/smiki-aktywny-stoliczek,p1044712339,zabawki-gry-dla-dzieci-p Amelka lubiła się nim bawić Amelka najbardziej czeka na kuchenkę :) zmykam bo już mnie prosi :)odezwę się później :) miłego dnia na katar polecam może się powtórzę maść majerankową pulmex wit. C płukać nosek wodą morską jak macie inhalator to inhalacje z soli fizjologicznej może być nasivin soft i sok malinowy :) teraz się zaczną katarki przez pogodę mnie i męża gardło boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka Blackflower! Buziaki dla Zośki! :*** Co do hamulców w Espiro Magic - tak jak pisałam, na wertepach trochę opada ten pedałek odblokowujący hamulec i zaczyna tyrkać. Jak mnie to wkurzy, to będziemy reklamować. Jak szukałam opinii w necie o tym wózku, powtarzał się zarzut odnośnie psujących się hamulców, więc coś musi być na rzeczy... Niunia Dokładnie wszystko to samo nasza pediatra kazała. Zapomniała ino o maści majerankowej, ale jak mi Szymon w nocy zaczął harczeć, to sobie sama przypomniałam. :))) A te Unimil Skyn... no powiem, że jak nie trawię tego ustrojstwa tak akurat ten rodzaj jest naprawdę dla mnie bez wad: http://www.skyn.pl/skyn-range.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Niektóre "typy" (patrz: ja) tak mają, że im piguły podbijają prolaktynę. A inne (patrz: też ja), że im prolaktyna jeszcze bardziej skokowo wali w górę po odstawieniu. Badań podczas brania tabletek nie ma absolutnie sensu robić. Najwcześniej 2-3 miesiące po odstawieniu. Jeśli się zdecydujesz, to licz się też z tym, że efekt wypadania włosów może (ale nie musi) się nasilić przez 1-2 miechy. Przynajmniej u mnie tak było, ale za to potem odrosły bardzo bujne... przynajmniej zapas na po ciąży i na karmienie był. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam, że katar Szymka może mieć jakiekolwiek pozytywne strony, a jednak... Wczoraj z tego całego nieszczęścia, zmęczenia i zaglucenia, Szymon spojrzał na mnie błagalnym spojrzeniem, wyciągnął rączki i powiedział bez dzielenia na sylaby: "Mammaaa!". Zryczałam się, a jakże. Co więcej, Tatowi żołnierzowi też łezka pociekła, bo akurat wchodził do pokoju. Aż se usiadł. A Szymkowi się spodobało, bo od wczoraj jest: "Mamma" i "Mama" na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa zastanawiam sie czy nie porozmawiac z moim lekarzem jak bede w Polsce...wczoraj kupilam bilety powrotnej o zostaje tam az do 5 pazdziernika z Layla ( mam nadzieje ze nie zapomni TWARZY TATUSKA;) i tak mysle ,ze jak JUZ tam bede to znow sie przebadam i ZAPYTAM o jego zdanie...leczy mnie 17 LAT wiec zna Moj organizm I Ma wszystkie moje wyniki badan na przelomie tych LAT.Malo tego OBOK niego przyjmuje BARDZO dobra endokrynolog ( jego zona) pracuje w Matce Polce ( za dnia) Mala SPI a ja kawke nr 2 jade;) I mysle co na oboad dzis przygotowac. NIUNIA Siemka! ZNOS zabawki Matula a nie sie ociagasz;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa czy nie warto zyc dla takich chwil???? Czsem tak siedze I sie na MOJA zapatrze...az serce ROSNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale mam lenia !!!!!!!!!nati śpi a mi sie nic nie chce :P Paulinka ja też dodała ostatnio mojej malej nowe zabawki a i tak w pudle czekają kolejne i żyrafa do skręcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po 12 a ja jeszcze nie zabrałam sie za obiadek nie wiem co zrobić nati bo słoiczki mi sie skończyły a moje zupęcje jej nie smakowały :( myślę o pomidorowej dla córci a dla nas naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy :) leń dzisiaj ogarnia caly swiat chyba ;) my pospalismy do 11 prawie, z przerwa kolo 7 na polgodzinne wyglupy ;) ja pojde na latwizne z obiadem, mam łososia- koperkiem zasypie, ziemniaki i warzywka jakies. Siup do parowara i niech sie samo robi ;) cos mi jeszcze zupy brokulowej zostalo to powinno byc ok ;) Aleks mi w ogole nie chce zup jesc! Woli w wersji drugiego dania - miesko, jakis gotowany brokul i ziemniaczek...oczywiscie z mojego talerza ;) tragedii nie ma tylko zoltko trzeba jakos przemycic ;)) co do wymiany zabawek, jakimi sie teraz wasze dzidziuchy bawia? ja tez musze cos juz nowego pokupowac bo tamte co ma to dla malych smerfikow i juz Ola nie interesuja ;) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas obiad z wczoraj:) Daje któraś jajeczniczkę Maluchowi? Ja wczoraj dałam zgodnie z zaleceniem lekarki i smakowało. Teraz myślę nad parówkami. Był już ten temat, ale nie pamiętam, jakie parówki polecacie? Bo ja akurat tych parówek trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, ja juz dawalam tez parowki. Kupilam z sokołowa, maja 87% miesa drobiowo-cielecego. % sztuk chyba za niecale 4 zl. smakowalo i nie bolał brzuszek. Dziewczyny cos wspominaly ze w lidlu tez jakies sa sensowne. Jajecznicy jeszcze niet ;) ale mysle nad forma tego zoltka zeby tak zrobic ciutke na maselku i podac pol porcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik ja już też podalam Basce parowke, nie ma zabkow, wiec takie cieniutki plasteereczki to sobie je rozciamkla. A jaka zadowolona, bo cos nowego dostala. A jajeczniczke to moze jutro podam:) A mi dzisiaj glowa peka-masakra, aż mi się mroczki pzrrzed oczami robia, dobrze że Basiek grzeczny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, u nas jajeczniczka na oliwie wczoraj zniknęła błyskawicznie. A co do zębów - moja Tosia ma 8, ale używa ich do odgryzania kawałka pokarmu, a potem to już działa językiem o podniebienie. Z resztą - dorosły człowiek tez nie żuje pokarmu przednimi zębami, tylko trzonowymi. Więc chyba też takie cienkie plasterki jej zapodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×