Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Siódme poty na mnie biją... Szymek usnął z 20 minut temu na drugą drzemkę. Jak dobrze pójdzie, pociągnie do 16:00. A ja wzięłam ibuprofen i piję dalej tą wodę z sokiem, i smarkam, smarkam, smarkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Co dwie głowy, to nie moja jedna i jeszcze do tego obolała! Przecież robię Szymkowi inhalacje, to i sobie mogę. Dużą maseczkę też mam. Niech się inhalator na coś przyda! Tylko Stary wróci z roboty i Młody się obudzi, a Mama podpina się do sprzętu. Dzięki! :****** Naprawdę jakoś NIE POMYŚLAŁAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Mały już powoli chyba wychodzi "na prostą". Tfu tfu przez lewe ramię - żeby nie zapeszyć. Za to mnie "wygina" na maksa. P. też pisze, że prosto z roboty do apteki po jakiś gripex jedzie. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Pamiętasz po jakim dokładnie słoiczku Twoja Basiula dostała gorączki i wymiotowała? Coś mi się skojarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i mi udało się do Was dzisiaj po raz drugi zaglądnąć :-):-):-) Paulina do salonu weszłam z nastawieniem ,że wyjdę z Nokią E 52 .........JEDNAK sprzedawca mi ten telefon odradził,że niby głośnik siada często ,i z zasięgiem problemy ( a w moim Zapiździu Dolnym to pewnie nie miałabym ani kreseczki) .......i kupiłam w końcu Nokię 302 .....No i jestem zadowolona , tyle,że ona ma klawiaturę jak przy komputerze ......no i nie ma na niej polskich znaków . Więc mam włączony słownik i to coś co podpowiada niby jakie to ja chcę słowo napisać i czasami kliknę źle,albo wcale i takim sposobem zamiast buziaków wysyłam buraki...... Ewcia zdrowiejcie tam szybciutko . Nie wiem czy bierzesz może Oscillococcinum ? To lek homeopatyczny, można brać przy karmieniu piersią ..... no i nasz cudowny czosnek działa ....zapach wiadomo jaki , ale jak ma być lepiej. A i na receptę jest Bioparox - antybiotyk do gardła i nosa.......bardzo skuteczny i można przy karmieniu piersią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka po bobovicie z groszkiem. Tam duzo grudek i duze, moze za duzo. Musialo jej "stanac na zoladku" bo zwymiotowala i było ok. Ale teraz znow dostaje i marchewke z groszkiem, i zupe jarzynowa z groszkiem i sloiczki z groszkiem ale nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ze spaniem tfu tfu nie ma na razie większych problemów. W nocy są pobudki , ale czasami wody, czasami smoczka, czasami przytulić i Lala moja śpi .....mleko mamy w nocy około 2/3 .........ale jest i tak czytam Was i się zastanawiam czy to naprawdę aż tak źle,że mała je w nocy ....muszę ten artykuł przeczytać .... W dzień mamy dwie drzemki.....około 10/11 to takie szybkie góra pół godzinki.....no i 15/16.....od godziny do dwóch( zazwyczaj kolo godziny).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Bo mnie się wydawało, że niedawno, jak Szymek miał tą niby "trzydniówkę", to wcale nie musiała być wirusówka, tylko reakcja na słoiczek Bobovity cośtam z wołowiną... Jednak wołowina jest dość ciężka i to "zaciężna" dawka krowiego białka. Nie mam tak do końca przekonania, co do trzydniówki, bo wysypka na koniec jakaś marniutka była, że prawie wcale. Jakoś mi się skojarzyło, że Basia też po jakimś z wołowiną miała sensacje. Chyba się pomyliłam widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek w dzień ma dwie drzemki ostatnio 9:30-11:00 i później 14:30-16:00. Albo pada na krótką po 19:00, albo walczy dalej do 21:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka Nie kupuj na tej aukcji. Nie ma 8 klocków, jak w oryginale, tylko 6, a do tego na dole napisane, że klocki mogą się różnić od tych na zdjęciach... Czyli kit wciska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aukcja jest aktualna, tylko Ci się adres złączył z tekstem. Link na "html" powinien się kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska dziś wstala przed 7 padla o. 10.00 na poltorej godz no i na 2 drzemke jakies 15min temu padla no i z godz powinna pospac. A pozniej już na drzemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa... Stare chwyty na allegro: dopiski na końcu stan "jak na zdjęciu" (na 100% coś nie tak, co trudno zauważyć) małym druczkiem na końcu "wersja anglojęzyczna" cena mała a przesyłka kosmos naciągnięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przy wrzucaniu kulek do górnego otworu też "gro i bucy". Ja sobie chwalę, Szymek bardzo lubi bawić się i we wrzucanie klocków, i w chodzenie za tym. Ale inne też są bardzo fajne. Ma też blokadę kółek, ale moje dziecko i tak jest w stanie go "przepchnąć" zablokowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan od Muzycznego Miasteczka napisał, że już jedzie na pocztę i za szybką transakcję wrzuca jakiś gratisik. Aż ciekawe jaki!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na biednego nie trafiłam kurczę... Avensiskę sprzedaje za 66 kafelków. To bym se chętnie "wylicytowała". ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalam. Mialo być pozniej już na noc idzie spac, a napisalam na drzemke. W kazdym razie ma dwie drzemki +/- 1,5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myślę Ewka że za późno na takiego misia :)Szymon jest już duży :) przynajmniej Julka by się na pewno nie nabrała że to moje serduszko bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×