Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Doczytalam dopiero o nk. Skad masz namiary na jej profil??? To sa dane osobiste-prywatne- za ich naruszanie sa kary. Mam juz dosc tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też karmię na płasko piersią, bo branie na ręce co 2h w nocy byłby bez sensu, a tak to cycka do dzioba i spimy. A z tymi uszami to tak lekarka przy mnie opitoliła jedną mamę, więc piszę tylko jak było. Mówiła, że piersią można na leżąco, bo dziecko inaczej ssie. Pomarańcza, jak na młodą matkę, to chyba nieszczęśliwa jesteś, że tak jadem plujesz. Kurde, co Cię obchodzą obce ludzie, co ich nawet na oczy nie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o nocniku z fanfarami, żeby bobas miał motywację, co kalkulując powinno się zwrócić w zmniejszeniu zużytych pieluch, ale na razie szkoda mi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak napiszę. Dziewczyny ja dziękuję Wam za porady, za te chwile , które razem przeżyliśmy. Za szczęście , za łzy, za strach , za obawy które razem dzieliłysmy. Było fajnie tu z Wami........... no właśnie ........... BYŁO. Powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaaaaaaaaaaaa
nie ona zniszczyla tylko ty tepa dzido tez jej nie trawie ale olewam bo sie fajnie czyta inne dziewczyny a forum padlo przez twoja glupote pomaranczowa a nie ewki zjebany charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaaiaaa
brawo brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mnie nie przekonuje tłumaczenie, ze ktoś został usunięty bo sie nie udzielał. W takim wypadku najpierw wypadało by do tej osoby napisać, dlaczego nie pisze i czy nadal chce uczestniczyć w dyskusji. I wtedy podejmować działanie. A tu ani me, ani be, ani pocałuj mnie w d**ę :* Poza tym, nie zawsze mam czas, zeby cos napisać, ale w wolnej chwili czytam co słychac u Was, czasami jest jakaś ciekawa dyskusja, np ostatnio było o pierwszych bucikach i można w każdej chwili skorzystać z informacji, każda z nas wnosi coś do dyskusji. Nigdy bym nie pomyślała, ze MUSZĘ coś napisać, zeby tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaaiaaa
bo ewa ma czas i nie rozumie tych co nie maja czasu co dziennie opisywac wyczynów swoich dzieci, ze sie zesrało ile razy jakie gluty miało jaki kolor kupki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Pomarańcze, dziękuję za podzielenie się z nami swoimi przemysleniami i opiniami na temat niektórych z nas. Dzięki Wam forum zostanie usunięte. Czy ktoś kogoś lubi czy nie nie miało tu większego znaczenia. Chodziło przede wszystkim o nasze dzieci, wyczekiwane, ukochane i kazde z osobna najwspanialsze. Widze, że pomieszało Wam się o co w tym wszystkim chodzi. MNie osobiście lata koło nosa kto ile ma kasy, czym się zajmuje i ile zabawek kupuje swojemu dziecku. Jednak sugestie dotyczące pewnych spraw były dla mnie wazne. Szkoda tylko, że żadna z Was nie ośmieliła się napisać pod czarnym nickiem. Myśle jednak , ze Wasz cel nie został tak do końca osiągnięty, ponieważ niektóre z nas i tak będa się kontakować w ten czy w innym sposób. A Wy nie bedziecie już miały kogo podczytywać, no chyba że znajdziecie kolejne forum na którym będziecie mogły dać upust swoim frustracjom. Tyle ode mnie. Żegnam, pozdrawiam i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - Cudownie to ujęłaś:) My i tak będziemy pisać, ale Wy pomarańczowe tchórze już tam nie macie wstępu:D Miło bardzo się pisało. No ale życie. Idiotów na świecie jest mało, ale sprytnie poustawiani. Tu tez jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki jednej z Was:) za priv na FB-dobrze wiedziec co w trawie piszczy:P a tak serio-mnie to rybka czy ktos jest bogaty czy jedzie za najnizsza krajowa,czy czyjs syn juz biegle wlada 2 językami i czy czyjsc brat jest profesorem zwyczajnym:p myslalam ze jest miejsce gdzie jest szczera bezinteresowna wymiana doswiadczen,czasem mozliwosc wyrzucenia z siebie klopotu,czasem podzielenia sie radoscią..ale coraz czesciej mam wrazenie ze to takie getto sie robi .. co do Ewy,wg mnie nie glupia,elokwentna dziewczyna,czasem tylko ma zapędy Pinotcheta:p,ale ja wrzucam na looz. jedyne co mnie dziwi to to ze tak uparcie ten topik dązy do samoozaglady!!! rzucanie jadem i oskrazeniami na prawo i lewo,wykłócanie sie ,wieczna analiza :"kto komu ,kiedy"..chyba nie poto tworzylsycie to miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hautamer
I lipa. Mam dziecko też z grudnia, nawet kiedyś byłam na waszej liście (sam początek tego wątku) później zniknęłam z niej przez niepokazywanie się. Regularnie Was czytam od samego początku, porównuje, dowiaduje, rozwiewam swoje wątpliwości, a teraz znikacie na jakieś zamknięte forum i szkoda, bo fajnie się Was czytało i prawie czułam się częścią tej forumowej społeczności. Trochę Was rozumiem, kwasy pojawiły się niesamowite, szkoda tylko, że nie potraficie być ponad tym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też grudniówka
ja również jestem grudniową mamą i to forum było mi bardzo pomocne, dowiadywałam się co jest normą, a co nie i byłam spokojniejsza, korzystalam z Waszych porad czy nawet linków do ubranek, zabawek itd.. Bardzo szkoda że tak się to wszystko potoczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa dlaczego tylko Ty decydujesz o tym kto należy do grupy na FB a kto nie ?konsultowałaś usuwanie dziewczyn z innymi Maminkami ? to że się nie udzielałam na kafe i FB nie oznacza że nie jestem z Wami na bieżąco !!!!!!!!! pisałam zresztą o tym kilka dni temu z jedną z Grudniowek ! w tej chwili mojego życia mało mam czasu na pisanie :( ja zamierzam zaglądać tu dalej a jak sie ogarnę i bedzie z kim :) to będę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę ze i mnie Ewka usunięla z grupy na fb. Nie milo mi z tym ze skoro akurat nie mam czasu się odzywać, bo zajmuje sie przygotowaniem do mgr to jestem wykluczona. No ale cóż skoro tak zdecydowałyście to nie zamierzam się narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczTERAZ
i po co wam te grupy na fb jak jedna z drugą wywala z niej dziewczyny??? gdziekolwiek sie przeniesiecie będzie tak samo..... będzie eliminacja nie wygodnych osób pozdrowienia dla tych normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brrrrr
zmasakrowałaś forum swoją jadowitą mordą i co, lepiej teraz będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, ja tu będę pisać może sama do siebie. wczoraj pierwszy raz dałam wafelka od lodów. Bardzo dobry sposób na spokój w czasie jazdy samochodem i usypiaczek. Nocnik chyba też kupię zwykły, koleżanka ma z lidła z kropkami i podobno są szalenie zajmujące. I ciągle mamy problem z tylkiem. Do 8 m-ca miałam najtańsze pieluchy i prawie zero kremów, a teraz tylko tetra i maka bo inaczej zaraz krosty. Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
Ewa ja tylko wyrazilam opinie na Twój temat, innych dziewczyn nie obrazalam, a to jest forum i kazdy ma prawo napisac swoje zdanie. I żeby nie było widziałam wczorajszy czy tam przedwczorajszy wpis i serio to nie mój!!!Ja pisze tylko z tego niku.Wiec macie wiecej "fanek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Szymek też ostatnio zajadał wafelka do lodów. Radocha była niesamowita i zajęcie też, ale podrapał sobie nieładnie górną wargę i pod noskiem. Na przyszły raz będę uważać, żeby ten wafelek taki "ostry' nie był. Mnie ten nocnik z Hipkiem doradziła koleżanka, która ma 2 latka. Podobno wypróbowali kilka i ten się najlepiej przyjął. U nas to samo. Od pierwszego "kupska" się sprawdza. Szymek często podziwia tą zeberkę z przodu. Dobry dla chłopczyka, bo ma wysoką tą osłonkę. Co do dupki - ja nie doradzę nic, bo daliśmy do pieca niekiepsko. Zamiast zacząć od najprostszych najtańszych pieluch, to wystartowaliśmy z Premium Care i tak już zostało. Może dlatego, że w szpitalu po Huggiesach Szymon miał "żywą ranę" na pupinie i potem Mu chciałam tak "polepszyć". Aktualnie używamy Pampers Active Baby i są super. Chusteczki pampers Sensitive, bo po tych z aloesem krostki. I po kupie Linomag zielony po podmyciu. Do tej pory działa. Odparzeń i krostek brak. Może u Was te problemy związane są ze zmianą diety i kupa się zrobiła np. bardziej "kwaśna", czy piekąca? Nie zmieniłaś np. chusteczek? Tak nagle by się odmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×