Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej, Ewa furaginu nie można w I trymestrze bo nie ma badań dot. wpływu na zarodek. W III tremestrze przy furaginie trzeb koontrolować na bieżąco krew, a nie mogą go brać panowie w wieku rozrodczym. W II trymestrze nie ma przeciwwskazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Większość z preparatów magnezowych nazywa się podobnie... MagneB6, MG B6, Magnez B6, Magnezin B6... Zostaję przy Laktomag B6 - kiedyś brałam go razem z tabletkami antykoncepcyjnymi, więc może sprawdzi się i w ciąży. Ma dużo więcej jonów magnezowych. Najwięcej spośród związków organicznych magnezu. A ja nie chcę brać 6 tablet dziennie, tylko góra 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów wyniki do d*py:( bardzo liczne bakterie w moczu. krew też chyba nie ciekawie. zobaczymy co powie gin we wtorek. Ewa na obiad wszamałam wielki talerz ruskich;) też miałam na nie dziś dziką ochotę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio miałam "liczne" bakterie i mój gin nawet słowem tego nie skomentował... Ale mi tak wychodzą - jednym razem brak, drugim liczne i tak na zmianę. Krew na razie podobno w porządku. Na następną wizytę mam tylko mocz zrobić. Tym razem może być nieciekawie, bo za mało piję i faktycznie odczuwam pieczenie przy siusianiu... :((( Ja wzięłam pierwszy Laktomag B6 i już sobie przypomniałam, dlaczego nie bardzo mi podchodził wcześniej. Strasznie po nim muli. Normalnie mdli. To są takie wielkie pudrowe tablety o bananowym zapachu i smaku... Nie wiem, czy przy nich zostanę, czy będę eksperymentować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo mamity:-) Padam na twarz, caly dzien sprzatalam , jak nie w domu to ns podworku. Xaraz pewnie usne:-) Ewa jesli chodzi o spojenie lonowe to ja tez tak mam , najczesciej rano lub jak sie zasiedze. Ale mysle ze mirdnica moze jskos sie dostosowywuje albo cos, zapytam o to lekarza:-) Ewa mnie tez drazni to ze nie wiem na jakie doleglwosci trzeba zwracac uwage a co jest normalne w naszym stanie:-/ Glupio to zabrzmi (nie ciesze sie z waszych dolegliwosci) ale jak mam podobne objawy jak ktoras z was to ttoche mi razniej i mysle wtedy ze to nie przypadek i to normalne;-) Dobranoc mamusie i dzidziusie:-) :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo mamity:-) Padam na twarz, caly dzien sprzatalam , jak nie w domu to ns podworku. Xaraz pewnie usne:-) Ewa jesli chodzi o spojenie lonowe to ja tez tak mam , najczesciej rano lub jak sie zasiedze. Ale mysle ze mirdnica moze jskos sie dostosowywuje albo cos, zapytam o to lekarza:-) Ewa mnie tez drazni to ze nie wiem na jakie doleglwosci trzeba zwracac uwage a co jest normalne w naszym stanie:-/ Glupio to zabrzmi (nie ciesze sie z waszych dolegliwosci) ale jak mam podobne objawy jak ktoras z was to ttoche mi razniej i mysle wtedy ze to nie przypadek i to normalne;-) Dobranoc mamusie i dzidziusie:-) :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote!!!! I znow pewnie bedzie tu cisza jak makiem zasial ;););) jakies plany na weekend dziewczynki???? Milej sooty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeste,:) lezalam, lezalam i sobie mysle o juz "pozno" pewnie gdzie po 8 wstaje 5:50!!!!!!!!!!!!!matko!!!!no i drugie pranie sie konczy, ja koncze kawe i o 9:30 mam busa -jade do centrum handlowego po buty i stanik!!!!!!!!!!!!!!!:O:O juz mi slabo na sama mysl...no ale trzymajcie kciuki zebym cos znalazla bo jak nie to bede jak osa....ehhhh a za oknem szaro i nie wiadomo czy lac nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez jestem:) W nocy lało u mnie i jak juz deszcz mnie obudził to nie mogłam usnąć. a o 5.30 pielgrzymka (która zatrzymała sie wczoraj w mojej miejscowości na noc) zbierala sie do dalszej drogi i tak GŁOSNO "śpiewali" że aż maluch zaczął mnie kopać:) śmiałam sie do mojej mamy żeby tylko księdzem albo zakonnica nie został/a:P:P:P:):):):) U mnie sobota zapowiada się pracowicie aczkolwiek spokojnie, jeśli tak sie da Buziole :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka dziekie, ale wiecie jak jest buty tragedia kupic, dobrac ba znalezc odpowiednie o staniku juz nie wspomnie.... siedze w szlafroku i chyba pora zebym sie zbierac zaczela ale Kruszynka cos mnie zaczela kopac to sie jeszcze podelektuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA... GEORGE mi przedwczoraj kupil fajne buty...niestety wczoraj juz w nie nogi nie wlozylam ;( ciasne....ale dzis spokojnie dalam rade....kurcze ciezka sprawa z tymi butami....Ja teraz rozgladam sie za cyckonoszami do karmienia ale koniecznie na fiszbinach...bo inaczej mleczarnie beda mi do pasa wisiec ;) hahahaha najwyzej bede pod pachy podwijac ;) Dobra Sylwia robi rosolek ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno nie zagladałam. Mąż miał urlop a ja pracowałam intesywnie na dyplomem. I haha mocno poszło do przodu ;) ale jeszcze sporo pracy mnie czeka - byle do pazdziernika ;) Tak sobie zerknelam kilka stron wstecz o czym pisałyscie dziewczyny. Ja tez mam juz skurcze - te tzw Braxtona-Hicksa. Takie wrazenie ze brzuch nagle zrobil sie twrdy jak kamien. Nie sadze zeby byla potrzeba faszerwac sie na to magnezem - na skurcze łydek owszem ale te skurcze brzucha sa rzecza normalna w drugiej połowie ciazy i przygotowuja organizm do porodu. Szczerze watpie zeby jakikolwiek cud-preparat z magnezem mogół je powstrzymac. Martwic sie powinnyscie kiedy skurcze sa bolesne - jak boli was brzuch i krzyz jakbyscie miały zaraz okres dostac - tak odczuwa sie pierwsze skurcze porodowe. U mnie w poprzedniej ciazy zaczely sie takie pojawiac kilka tyg przed porodem, 1-2 razy dziennie na poczatku. Z takimi trzeba sie przejsc do lekarza jesli sa juz teraz. A w 9 m-cu to i tymi nie trzeba sie juz przejmowac. Dziewczyny powodzenia ze stanikami. Ja jakis czas temu 2 godz siedziałam w centrum i szukalam - nigdzie mojego rozmiaru nie było :D porazka :((( Miałam USG połówkowe. Znowu mi powiedzial lekarz ze "chyba" chłopak - tym razem dzidzia zasłoniła sie rączka i znowu nie mamy pewnosci hehe. Pozdrawiam :* po obronie moze bede mogla czesciej zajrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik i jak idzie? Do kiedy musisz oddac? Ja na dziennych, ostateczny termin koniec wrzesnia. Kurcze jeszcze dwa tyg temu zalamana siedziałam nad projektem bo nie chciał działać ale poszło :D uff uff Co ja przezyłam przez ten tydzien - koszmarek wrecz. gigatyczna hustawa nastrojów spowodowana hormonkami ciazowymi plus przemeczenie plus ten stres straszny i jeszcze moj biedny maz ciagle ode mnie obrywal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne co te hormonki nam w głowach moga zrobic. Jak sobie przypomne swoje zachwanie sprzed dwch tygodni to az mi przed sama soba głupio. Dobrze ze mam na co zwalic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też do 30 września musi być już podpisana przez promotora, złożona w sekretariacie. To już moja druga magisterka i chyba za bardzo poluzowałam sobie, a teraz muszę gonić i wcale mi się nie chce. Do tego ja nie jestem z tych, co piszą po 10 str dziennie:) Raczej 2, bo ja za bardzo and tym myślę....Ale promotorka mojej 1-szej mgr mówiła, że ten kto pisze naprawdę dobrze, może napisać max 2 str. dziennie:) i tym się pocieszam. u mnie problem jeszcze w tym, ze muszę dokćnczyć badania, bo na razie mam za małą próbę badawczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........24(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............24... .........02-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......24( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........24( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........24 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........22 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................22(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....20... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............20......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............20.. ........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) spania nie mam znow:) zakupy wczoraj sie udaly- poszlam do 1 sklepu i tam i stanik i buty:) buty na takiej bocznej scianie juz po przecenie przeceny byly-ale jak znalazl!stanik tez-wzielam do przymiezalni 3 i jeden super:) takze po tym zakupie juz mi sie humor poprawil;)potem poszlam na dzial dzieciecy i kupilam Kruszynce kominezon na wyjscie ze szpitala:)ojjj jakie cudo malo;) i widzilam takie cudne kombinezoniki na dziewczynke-mowie Wam sliczne ale...no wlasnie ale- DIOR- kobinezon (taki welurkowo-"misiowy") Newborn za 99 euro:D a cena wraz z rozmiarem szla w gore....ale fajny byl:D mysle, ze Sylwucha by piszczala;););)haha potem poszlam jeszcze do inneg sklepu i kupilam drugi stanik ale dziewczyny rozmiar mnie porazil- 80DD :D:D:D:D:D no a teraz tylko czekac do wtorku-juz nogami przerabiam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki witam Was wczoraj na wiecżór krzyż mnei zaczła boleć "jak nie urok to sraczka jak to powiadaja ciągel co jakis czas mi cos dolega no ale pocieszam sie że Wam tez (ale złośliwiec ze mnie) Sywlia tez na te posicel dla mojej córci sie zdecydowałam co Ty a dziewczyny wczoraj weszłam na stronke www.mamok.pl czy kupowałyscie keidys cos tam bo mam sobie zamóić cyckonosz do karmienia leginny i rajstopy i sie zastanawiam ale pewnie sie zdecydje tak nie lubie po sklepach chodzić to znczy jakby mnie nei męczyło to moze bym i chodizła ale niestety ostatnio coraz bardziej mnei meczy takei chodzenie spisałam jeszcze co mi potrzeba dla maluszka wanienki, kosmetyki smoczek i jeszcze troche dupereli mialam nic przed nie kupowac ale jak pomyslałam ze maz ma kupwoac to z cłąym szacunkiem do neigo ale w gustach ubraniowych i ciuszkowych sie róznimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza i Ola jak dobrze zrozumialam Was w paździeniku sie bronicie? tak ja tez kiedys broniłam sie w październiku tj. 12 lat temu przełzożylam sobei obrone z czerwca na pażdzierik. ale miło wspominam obrone Pan promotor mial wielki szacunek do kobiet mam nazwizko na litere W wiec bylam prawei na końcu listy siedizmy przed sala a tu mnei pierwsza wyczytują wiec jak zdziwiona weszłam wszystko posżło gładko a jak si epóxniej okazłao moj mąż wczesniej zagadął z promotorem ze ejstemw ciazy i czy mogliby mnie wczesniej poprosic zebym tak długo nie czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........24(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............24...(K) .........02-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......24( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........24( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........24 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........22 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................22(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....20... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............20......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............20.. ........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam sobie mała KObietke tak mi wychodzi z usg no chyba ze jej siusiak wyrośnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mile Panie;) Posciel jest urocza;) wiec napewno nie bedziesz zalowala Kochana!!!!! ANDZIA!!! A Tutaj juz widzialam taki kombinezonik rozowy jakby taki z misia ;) cudo !!!! Maja w 2 sklepach ...chodze obok Niego juz ze 2 tyg....ale kurcze troche duzo kosztuje...pomysle jeszcze ;) Milej niedzieli dziewczynki!!!!!! Ja juz po sniadanku....zastanawiam sie co na obiadek splodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........24(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............24... (K) .........02-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......24( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........24( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........24 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........22 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................23(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....20... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............20......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............20.. ........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........24(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............24... (K) .........02-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......24( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........24( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........24 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań...........23 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................23(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....20... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............20......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............20.. ........31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×