Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Halo halo......a co tu takie pustki ???? Przeciez to poniedzialek!!!! ;) a nie weekend ;)???? Hallo !!!! Kobietki ,,, co slychac ???? Jak tam brzuszki ???? Jak tam zakupki ???? Jak samopoczucie I wypoczynek ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnei byłoby ok gdyby nie bóle krzyza od dwóch dni a szczególnie wieczorem odczuwam. Wczoraj spedziłam dzien tworzysko byłam u dwóch kolezanek ale na wieczór juz odczułam moj bol no al eponoc tak ma byc zastanawim sie na d moimi paniami pielgniarkami w miejscowym ośrodku gdzie w piatek pobeirały mi krew robiły to bez rekawiczek nie jestem przesadnie uczulona na higiene ale kłóły mnie dwa razy taka była potrzeba i żadna z nich nie miała rękawiczek i z jednej fiolki wylała sie moja krew prosto na reke pani peielganirki a mam własnie na hiv robione badania ja wiem ze sie znamy i mysel ze nie mam hiva ani zadnych innych chorób zakaźnych no ale gdyby za troche ide do mamusi na obiadek a potem pewnie leniuchowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka brzuszek rośnie - ale nic nie boli, wszystko jest oki :) zakupy... leża i kwiczą - do tej pory kupiliśmy tylko jeden mały komplecik - zostawiam to na wrzesien, kiedy bede juz na zwolnieniu i bede miala wiecej czasu :) Magda - chyba nie zdarzylo mi sie do tej pory zebym miala pobierana krew bez rekawiczek, dziwne to:/ i nie dziwię Ci się że to Cię zaskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Miałam ochotę się do Was przyłączyć jeżeli oczywiście to możliwe. Termin mam na 12 grudnia. Przeglądając ten post widzę że macie identyczne dolegliwości. Mnie też ostatnio zaczęło pobolewać w kroczu jak się zasiedzę. Chodzicie może już do szkoły rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........24(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............24... .........02-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......24( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........24( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........24 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........22 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................22(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....20... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............20......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............20.. ........31.12.2011 CZESC BASIENKA...OCZYWISCIE...ZE SIE DOPISZ...TYLKO DZIS SMUTNO TU MAMY :( CHYBA WSZYSCY NA ZAKUPACH...,napisz nam cos o Sobie jesli masz ochote...buzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, chyba dziś nie na zkaupach bo w PL dzień świąteczny i sklepy pozamykane były:) Myślę, że każda korzystała z pogody, dla tych co pracują to ostatnid zień długiego weekendu:) A ja pierwszy raz złapałam smuta...nie wiem czemu..dzień taki do dupy..po obiedzie spałam, potem pojechałam do rodziców, zostaję tu dziś na noc, jutro wracam do tesciów. Mam to l4 i kilka badań do zrobienia wiec nie wróciłam z mezem do krk. do piatku jestem słomiana wdowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Olcik to za smutasy masz si eładnei usmeichac bo jak babcie mawiaja dziecko będzie smutne a tak juz własciwie to chyab każda z nas ma czasami jakiegos dołka no ale trzeba go zakopac mnei wczoraj znowu krzyż bolał nie wiem co mi jest nie chce tak co tydzień czy dwa latac do lekarza ale jak jeszcze mnie bardziej bedzie bolało to chyab znowu zadzwonie i sie wybiorę choć dzis mnie nei boli u mnei pogoda deszczowa w nocy burza taka lekka własciwie byla ale blyski to bylo że hoho nie moglam przez to spać teraz siedze popijam kawe ok 9 ma przyjsc koleżanka która nie ejst w ciązy ale też doła ma no cóż pogadamy moze jej minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny po trzy dniowym labowaniu i tak jak mówiła Ola korzystałam z pięknej pogody odwiedziłam mamusie i pozwalałam sie rozpieszczać. w nocy też była burza ale okropna moja mała strasznie kopała bo ja sie boje burzy i byłam spięta nawet położenie dużej ręki taty nie pomagało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia pamiętam ze miałaś robić to ptasie i co smakowało wyszło ze palce lizać ja w to wolne zrobiłam fale dunaju też pycha ale dużo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej tak jak pisałyście, ja tez skorzystałam z pięknej pogody i byłam poza domem. w nocy tak samo burza i deszcz, dzis tez pochmurno. tak jak Ania, dziś mam wizytę i usg. ciekawe co slychac u mojego malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja znam fale dunaju"" doskonale ;) Tak tak zrobilam to Ptasie tylko troszke inaczej ;) stezylam je dwoma kolorami kislow a nie zalatyna ;) I na gore dalam polewe czekoladowa...place lizac!!!! Ja ciagle cos mixuje w przepisach, ale o dziwo zakalca sie jeszcze nie dorobilam,;) teraz w niedziele robilam babke maslana na mokro..( 1 raz) wyszla taka pyszna ,ze szkoda gadac...a pozatym Ja lubie mokre"" ciasta;) I popijam mleczkiem mniam,,,,!!!! Ja zupelnie zapomnialam ,ze to w Polsce wczoraj swieto bylo;( zacofana Tutaj Jestem.,! A tak ogolnie to zjadlam sniadanko , popilam otrebami z jogurtem I mlekiem ( jak zawsze) teraz czas na meczna kaffffffusie;) Bylam wczoraj w centrum I oczywiscie nie obylo sie bez zakupu kilku rozowych, pomaranczowych i zieloncy sliniaczkow;) Czuje sie dobrze ...tylko plecy tez mnie cos zaczynaja oobolewac...mnie sie zdaje ,ze to od wagi...kregoslup nie przyzwyczajony do extra kilogramow;( Ok...lece kawke trzasnac ;) I zaraz wracam kobitki;) Mam nadZieje ,ze ktos Tutaj dzis zagladnie buzka muuuuuuaaaaaaa milego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........24(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............24... .........02-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......24( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........24( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........24 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........22 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK.................22(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........21(K). .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....20... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............20......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............20.. ........31.12.2011 TakaBasienka87.........24.......śląsk................22( M)......12.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a o sobie mogę trochę opowiedzieć hehe :-) Pracuję w szkole średniej jako sekretarka. Jestem świeżo upieczoną mężatką. O dziecko staraliśmy się ponad pół roku. Będzie chłopczyk. Mój mąż pracuje jako robotnik budowlany. Oboje jesteśmy wniebowzięci. Przez okres wakacyjny leżałam w domu hehe ale od jutra idę do pracy. No i na razie to chyba wszystko co mogę o sobie powiedzieć. Jak macie jakieś pytania to walcie śmiało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Basienka ;) wnioskuje ,ze tak masz na imie ;) Hmmmm to pobyczylas sie troszke przez wakacje??? A teraz czas do pracy??? Hmmmm Ja sie tak by ze juz 5 mcy ...:( bo prawie od poczatku nie pracuje.... Tak jak widzisz Nie za duzo sie tu dzieje ostatnimi czasy ;) ale poczekam az Jesien przyjdZie hahaha szaro zimno I deszczowo... A wszystkie bedziemy tylki przed kompami kisily ;) o ile nam zdrowko pozwoli ;) Milego dnia Basiulek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Basia Sylwia ważne ze było pycha może tym razem zrobie tak jak ty. a co mleka to moje piersi produkują je strasznie dużo ciągle mam mały wyciek.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co to ostatnio sie dzieje ale boli mnie prawej strony pod żebrami tak ze siedzieć i sta nie moge tylko leże bo w tedy jest oki . czy któraś tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam że mam tak w nocy nie mogę się obrócić ani na prawy bok ani na lewy tylko leżę na plecach. Jak wstaję do toalety to ból jest jeszcze większy. No ale siostra mi mówiła że to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka jak tak nigdy nie mialam... Ale zastanow sie poprostu czy nie jesz ostatnio za duzo ostrego... A moze cos poprostu zjadasz w duzych ilosciach I watroba Cie pobolewa???? Moze jakies tluszcze no nie Wiem...ciezko stwierdzic... ;( chyba nie pomoge za bardzo ;( Smakowalo bardzo ;) w jeden dzien sie rozeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka weszlam szybko na inne fora... Jak ten Bol nie przejdzie to zglos sie do lekarza...bo moze to oznaczac tez nerki...wiec lepiej nie bagatelizowac w naszym przypadku... Ja bym zrobila tak , najpierw bym zaobserwowala czy wystepuje to po jakims posilku....jesli nie tzn ze nie jest to watroba... Aha jeden lekarz pisze ,ze moze tak tez byc gdy jest obciazony srodkowy odcinek kregoslupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka a ja dziś w pracy po 1,5 tygodniowej przerwie - oj lekko nie jest, jak człowiek chodzi z rozpędu to jeszcze ale po przerwie to sie nie chce :( ja pamietam jak na ostatniej wizycie mowiłam lekarzowi że mam czasem bóle z prawego boku (takich przypominających kolkę) to się mnie pytała czy wystepuja po jedzeniu czy przy zmianie pozycji - jak przy zmianie to zwykle wiezadła, a jak po jedzeniu to juz gorzej i to trzeba zgłosić. Nie pamietam o co chodzilo - coś z żołądkiem, czy watraba.. :/ U mnie było przy zmianie pozycji i juz teraz sie nie zdarza całe szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, laski a ja dziś byłam na krzywej cukrowej. 3 pobrania krwi. Wypilam 75 g glukozy. Mam nadzieję, że wyjdzie ok. jestem pokłuta jak ćpunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia nie nawidze tego badania,,,,nie ze wzgledu na igle...tylko ze wzgledu na picie tego dziadostwa....mnie to czeka za 5 tyg...errrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik wiesz ze mi się dziś sniłaś? - okazało się że będziesz miała blizniaki :)) ja tez na glukoze ide w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Wrocilam po kilku dniach nieobecnosci. Bylam nad naszym Polskim morzem i ... Niestety pogoda nie dopisala:/ a w niedziele i wczoraj spacerowalismy- pogoda w Poznaniu swietna wiec moze trzaba było zostac w miescie:) no ale wrocilam. Jodu powdychalam rybke zjadlam troche się popluskalam i tyle. A ja w czwartek mam wizyte i usg - bedziemy ogladac serduszko. Na zwyklym usg niby wszystko wporzadku było ale lekarz stwierdzil że mam przyjsc do niego do szpitala i dla pewnosci na lepszym sprzecie zobaczy bo lepiej miec pewnosc że wszystko ok. A Malutka? No coz czasem czuje jak się rusza, ale mam lozysko na przedniej scianie wiec amortyzuje ruchy. Ale już wieksza polowa za nami wiec teraz już z gorki:) A dziś wielkie pranie. A we wrzesniu jade do siostry i bedziemy szykowac ciuszki dla naszej Kruszynki po moim siostrzencu:) Milego dnia Mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z górki z górki, niestety przed nami ta cięższa połowa :) ja tez mam łożysko z przodu i tez czuje lekkie boksy do 22tyc praktycznie wcale, a teraz z dnia na dzien coraz częsciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogorkowa na gazie...skrzydelka w piekarniku..no to siadam na chwilke... KLAUDYNA...Ja tez mam lozysko na przedniej scianie 3 cm od ujscia...ale gdzies tak od 29 lipca mala sie tak roBrykala ,ze az nie mozliwe...przechodzi sama Siebie ;) wczoraj gdzies mnie jakos dziwnie na peche nacisla...normalnie myslalam ze sie o sciany pozabijam tak do kibelka bieglam...prawie mi po nogach lecialo;) boje sie myslec co bedzie jak troszke na wadze przybierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×