Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja w Krakowie miałam gina. Był ok, ale jak to w Krk strasznie drogo. Od niedawna mam super ginekologa w częstochowie, bo tu będę rodzić. Za wizytę z USG płacę bardzo niewiele. A badania cały czas robię odpłatne. raz poszłam do rodzinnego, żeby dał mi skierowanie na morfologię i mocz, no bo za coś składki płacę. dał mi, ale usłyszałam, zebym na więcej nie liczyła, bo jak chodze do gina prywatnie to i prywatnie badania muszę robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
jakoś mnie to nie dziwi, w Polsce jesteśmy ... helloo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uroki" Polskiej Służby Zdrowia. Ja robię wszystko prywatnie bo raz jak rodzinnego poprosiłam o skierowanie na morfologię to z taką łaską dał, że postanowiłam się więcej o nic nie prosić. A po tym zdarzeniu zmieniłam też rodzinnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik a moze sz mi napisac nazwisko tego twojego lekarza??? ja chodze na kase chorych i nie narzekam lekarz w porządku badania wszystkie robie na kase i tez bez problemu, jesdnak mysle o tym zeby isc prywatnie i zaczerpnąć opini jeszcze jednego lekarza, bardzo sie ciesze ze z moim maluchem wszystko ok i nie chodzi mi o to zeby sobie wynajdywac problemy ale co dwie glowy to nie jedna i chce miec 10000% pewność ze naprawde jest ok, niz póżniej sobie co kolwiek zarzucac:):):) Ja jak narazie jestem 4kg + na początku ciąży schudłam 4 kg a póżniej stopniowo zaczełam przybierać :) na razie nie puchnę:) Kurcze nie moge sie juz doczekac wizyty a mam dopiero 1 wrześśnia i dlatego moze juz bym sobie poszla prywatnie na kontrole, juz bym chciala wiedziec czy to dziewuszka czy chłopczynka. pozdrawiam Was mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!! od jakiegoś czasu regularnie czytam wasz topik :) ja też mam termin na grudzień i bardzo chce do was dołączyć :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Cześć Asia! Autorką topiku jest nasza Ewusia, w tej chwili nieobecna, ale zarówno Ona jak i cała reszta z przyjemnością przygarnia wszystkie nowe grudniówki. Wpisz się do tabelki (wciśnij się na pozycję wg terminu porodu):) Napoisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super ! a więc :) mam 29 lat i to moja druga ciąża pierwsza poroniłam w 9 tyg. :( teraz mój aniołek miałby 2 latka jestem w 25 tyg. i od początku ciąży na zwolnieniu lekarskim , miałam kłopoty na początku ale mam nadzieję że już będzie wszystko ok. :) pod sercem mieszka mała dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
współczuję Ci tego co przeszłaś. Teraz pewnie miałaś stresujący pierwszy trymestr. Fajnie, że wszystko jest ok :) Gratuluję córeczki, ja też już jedną mam 3,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiu! Co do lekarza to ja wizyty mam prywatnie place 100zl wizyta trwa od 30do 40min z badaniem usg, a badania robie na nfz tak się dogadalam z moim lekarzem że mi skierowania wystawia także bardzo zadowolona jestem. Jutro ide na dodatkowe usg obejrzec dokladnie serduszko żeby wykluczyc ewentualne wady. No i to druga wizyta w tym miesiacu i to nieodplatnie! A tak poza tym to w piekarniku mam ciasto że sliwka pieknie już pachnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, chętnie podam Ci nazwisko lekarza, ale nie lubię operować nazwiskami na publicznym forum. Może jakoś się na mailu zgadamy czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,uwielbiam Ciasto ze sliwkami!!!! Wyslij no troche do UK Kochana!!!! Kurde no tak mnie TA moja dziumdzia po pecherzu napitala ,ze co chwila na kibelku siedze.... Ogorkowa mniam mniam..... Witaj Asienka ;););) zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
też się zaczęłam zastanawiać czy przypadkiem nie spędzam więcej czasu w kibelku niż poz nim... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asia! Sylwia ja mam to samo, co chwilę kibelek;) dzisiaj to już byłam niezliczoną ilość razy;)) mniam, ale zrobiłyście mi ochotę na ciasto ze śliwkami, chyba jutro upiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też należę do klubu sikaczów;););) Olcik to mój meil olucha640@interia.pl jak mozesz to napisz mi gdzie przyjmuje ile za wizyte i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, wysłałam:) Moje wyniki już są ok. Infekcja minęła! Hurra. Furagin pomógł, nie będzie antybiotyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Mam nadzieję, że jutro też się będę tak cieszyć z wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
uciekam zaraz do domciu, napracowałam się strasznie po tym niedługim urlopiku!! Pozdrawiam!!!!! Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja dopiero w domu po pracy.ale zanim usiadłam nastawiłam pranie z pościelą. szkoda ze jak byłam w pracy nie mial kto mi wystawić na balkon była by taka pachnąca. płatki z groszkiem zielonym już sie zrobił wiec bierzemy sie za jedzonkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam mały problem z netem :( ale te dni szybko uciakaja !z jednej strony to super bo szybciej spotkam sie z córcia ale z drugiej troszeczke szkoda ze ten czas tak szybko leci :( a jesli chodzi o kg. to ja mam 13 do przodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś 164 :) najlepsze jak ludzie mi mowia ze ladnie wygladam :) :) :) ale damy rade ! urodzimy zdrowe i kochane dzieciaki i sie za siebie zabierzemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie !!!! ZE damy rade;) Ja 165 cm I waga obecna ok 72 kg hehehe troche sie tocze....tez mi mowia ze ladnie wygladam....chyba inaczej Im nie wypada Asiulek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bo kobeity w ciazy amja ten urok że przybieraja na wadze i to jest własnei ta uroda mnie zawsze sie podbaly kobeity w ciązy w ciazy tez mozna ładnie wygladac ja narazie w tym miesiacu widze wzrost wagi bo do tej pory to tak bylo 2kg - 3 do przodyu a w tym miesiacu chyab wtedy co mnei ten brzuchol tak bolał widze jak mi brzuch urósł nie ważyłąm sie co prawda bo nie mam wagi wdomu ale tak na oko to jakeis 5 kg chyab wtym miesiacu przytylam az sie boje co bedzie w nastepnym i jeszcze anstepnym ale trudno bede myślec o kg zbędnych jak sie dzidzia urodzi oby tylko moja Marysieńka byla zdrowa wizyte mam 31 sierpnia a dzis w nocy spac nie moglam krecilam sie i wiercilam musze wspólczuc mojemu męzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka widze ze wizyty mamy podonie ustalone ja na 31 sierpien a ty na 1 wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asia a Nati ja tez ciagle biegam do kibelka juz nieraz z przywyczajenia czy mi sie cche siku czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej! Witam z samego rana :) własnie wcinam śniadanko w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja wlasnie szykuje się na usg. Im blizej wizyty tym bardziej jakoś się obawiam. Mam nadzieje że lekarz mnie uspokoi wiadomoscia że wszystko jest w najlepszym porzadku. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ja też mam dzisiaj usg ale po południu. Jutro wymienimy doświadczenia :) Też się obawiam bo dawno nie miałam, ale będzie ok... Musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
może w końcu poznam płeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×