Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

No dziś jakaś masakra jest, w pracy tez ciepło - klima nie wyrabia - byłam rano na te glukoze - fuj fuj, zajadłam juz kanapką na słono a nadal mi jakoś słodkawo :) sylwestrowe gratulacje córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........25(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............24... .........02-12-2011 Asia GB........................29.....Opole.............25...... .....02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa........25 (K) ......04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......24( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........25( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........25 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........22 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 TakaBasienka87.........24.......śląsk................22 ( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................23 (K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........23(K) .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....22... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............22......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............22(K 90%)..31.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich kremów używacie? ja 2 razy dziennie, na biust - dax'a perfect mama do biustu na brzuch i dół plecków (gdzie mam kilka rozstepow - pamiątke po szybkim rośnięciu jezcze z początkow LO) - tu na zmianę dax, ziaja i ostatno gerber'a i reszta (pupa i uda) ten rossmanowski - dlugo sie wciera - ale przy okazji masaż jest to tez sie przyda ;) dax - jak dla mnie z tych wszystkich najfajniejszy czasem jakąs oliwką jeszcze przejadę generalne nie lubie sie smarować ale teraz twardo dzien w dzien trudno powiedzieć o efektach bo na to chyba za wczesnie jeszcze, na razie jest dobrze, nic mnie nie swedzi i nie "ciągnie" zobaczymy za 3 miechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Daxa perfecta mama na rozstępy i mi pasuje. Resztę ciała smaruję jakimś zwykłym balsamem. Mam zamiar jeszcze kupic ten antycelulitowy z Daxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy zazwyczaj pojawiają sie rozstepny, wiadomo nie ma reguły ale tak 7-8? wtedy jest największy wzrost brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba różnie. Ponoć najgorszy jest nierównomierny przyrost, tzn jak kobieta długo długo ma mały brzuch,a potem jej wywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ebay.co.uk/itm/TROFOLASTIN-anti-stretch-mark-cream-during-pregnancy-/330598761823?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D2172523696857898102#ht_1175wt_922 Dziewczyny wlasnie kupilam ten krem na rozstepy...podobno Jako jedyny poparty badaniami ........90 % badanych kobiet nie mialo rozstepow...badz byly one znikome...l Dziewczyny czy ktoras slyszala o tym kremiku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamity :) mój lekarz jak go zapytałam o te kremy to mnie wyśmiał :) stwierdził że nie ma sensu kupować jakiś drogich mazideł typu mustella bo to wszystko chu*a daje:) wystarczy nawilżać skórę i dbać o nią bardziej niż zwykle a efekt będzie taki sam po kremie za 150 zł jak i po oliwce za 10zl, bo w ogóle to to jest kwestia genetyczna. Dlatego ja nie daję się zwariować i używam najtańszych preparatów tego typu - oliwki, ziajki mamamija, i ostatnio zaczęłam używać dax perfecta do piersi i jestem zadowolona bo mniej bolą i nie sa takie obrzeknięte:) i fajna ma konsystencje i zapach i do brzuchachyba tez sobie kupię:) a tak pozatym to balsamy z wit e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja uzywam oliwki bambino dodaje troche do wanny w czasie kąpieli a po uzywam jakiegos kremu dla kobiet w ciazy z rosmana. I narazie mam tylko 2 jeszcze z czasow wczesniejszych- w ciazy jeszcze nie pojawil się nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! ja nie śpie od 4.30 tak jakoś mi się nie chciało :) kurka tak narzekam ze przytyłam a od rana zjadłam pół opakowania ptasiego mleczka!!!!!! ajjjjjjjjjj będzie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ,,,, ! I Ja sie melduje!!! Asienka na zdrowko ! A Ja wlasnie ide szarlotke robic;) obiecalam mezowi ;) duzo jablek I cynamonu ;) Milego weekendu Kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis wstałam o 6 rano nie chciało mi sie jzu lezęc jakiegoś wigoru nabrałam wysprzątłam dom podłogi pomyte moze cos upiekę ale mi naorbilyscie ochoty na szarlotke tylko nie mam jabłek a nei chce mi się isc do sklepu bo mam spory kawałek co do smarowanai ciąła ja tez stosuje oliwke bambino lub taką z ziaji i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! mam pytanie czy wydobywa Wam się w nocy trochę płynu z piersi? bo ja jestem zaskoczona, ze to tak wcześnie. Czytałam że siara może sygnalizować wcześniejszy poród. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz.........25(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek.............24... .........02-12-2011 Asia GB........................29.....Opole.............25...... .....02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa........25 (K) ......04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......24( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........25( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........25 (K).......09-12-2011 klaudula213................25.......Poznań...........24 (K)........11-12-2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............22( M)......12.12.2011 TakaBasienka87.........24.......śląsk................22 ( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........21(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............21 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................23 (K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........23(K) .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....22... ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............22......... .26-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............22(K 90%)..31.12.2011 Ja też zauwazylam że ostatnio jakoś tu pusto, ale nadrobimy w jesienne dni. Basia co do siary to ja osobiscie nie mam wyciekow ale dziewczyny kiedys tu pisaly cos na ten temat. Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czytam cały topik ;-) a co do pogody fakt piękna... niestety ja nad wode nie pojadę. Musimy z mężem zrobić zakupy na nowe mieszkanie panele kabina prysznicowa itp itd Ehhh a mi się tak nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny BAsieńka co do tego płynu mnei sie co prawda nie wydobywa ale wyczytałam ze to normalne i nie koniecznie oznacza wczesniejszy poród że tak moze sie dziac ze to jest ta pierwsza siara czy cos tam i ze w 6-7 miesiacu ciazy to sie zdaza ja czekam na gsoci zaraz jakiegos grila rozpalimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, jak po weekendzie? Ja juz sobie nie radzę ze skurczami w nogach. pal licho te w łydkach, ale te w stopach to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAMUSIE ! Olcik współczuje :( mnie całą noc zgaga męczyła ! mślałam że zwarjuje wypiłam chyba z 2 l mleka i nic :( U mnie dzisiaj zapowiada sie niezła patelnia ,mąż wrocił z pieskiem z podwórka i włączył klimke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry;) Ja niedawno wstalam, jestem po sniadanku i pije kawusie:) co do dolegliwosci zgaga mnie jak narazie nie meczyla jeszcze wcale, skorcze bardzo bardzo rzadko, jedyne co to często cierpna mi nogi i rece, takie mrowienie czuje. Ale generalnie jest dobrze:) obliczylam sobie i wyszlo mi że do terminu porodu mam 3 mies i 19 dni:) to tak z czystej ciekawosci;) Bylam ostatnio u mamusi i moja mama już szaleje na temat rozowiutkich ubranek itd.. A Basienka. Nasza się ostatnio tak rozbrykala że aż milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak Olcik sprawdzam sobie na tej animacji , fajan sprawa Klaudyna ja tez mam takie mrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdego dnia klikam w to babystrology :) pamietam jak jeszcze nie tak dawno temu baby wygląło jak jakas kijanka :) a teraz big dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik Ja w domu na zwolnieniu ale też już nie wiem co z soba poczac, bo ilez mozna odpoczywac czy sprzatac. Ostatnio pieklam ciasto że sliwka z nudow, a dziś naszlo mnie żeby upiec domowy chleb ale jeszcze nie wiem jak się do tego zabrac:) mialam okna myc ale tak mi slonce swieci prosto w okno że nie ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna30
hej. jestem tu od dzisiaj. to moja piąta ciąża w tym czwarta córeczka:) mam termin na 17 grudnia,pozdrawiam wszystkie mamuśki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×