Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej dziewcyzny ja tez pewnei w tym miesiacu przytyłam nieźle czuje i widze po brzuchu meisiac temu jak byłam na wizycie to neiznacznie mnie przybylo ze 2 kg teraz co prawda nie wazyłam sie ale tak na oko to z 5 kg jak nic brzuch mam duzy taki i tez często slysze ale wygladasz jaka gruba jestes i tez sie nie przejmuje mówie ze wygladam tak jak kobiety w moim stanie wygladają i to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem ile przytylam. Nie mam w domu wagi, moze i lepiej:) ale jak bylam u lekarza w 21 tyg to mialam 1kg do przodu, teraz pewnie bedzie wiecej. W piatek mam wizyte wiec pewnie się pochwale ile na plus mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki..... A u Nas dzis sieto ;) holiday bank ;) dzien nie pracujacy wiec Męzulek ze mna w domku Danutsami sie objada;) Moja wage wszyscy chyba znaja ;) Ja od samego poczatku w przodzie ;) z 59 kg na chwile obecna jest 73/74 czyli tak miedzy 14/15 kg na teraz... W pasie rowne 102 cm ( ten tydzien kolejne 2 cm) Nie Wiem co sie dzieje ale zaczynaja mi bardzo rece dretwiec w nocy ;( a ostatnio wu Aries am na pogotowiu bo mialam taki ucisk w klatce piersiowej ;( myslalam ze zawal...wyobrazacie sobie? Ale to nerwy daly znac o sobie , bo tego dnia rano dowiedzialam sie ze mojej mamy brat nie zyje (48) lat..dla mnie byl rownierz jak brat ;( Spokoj jego duszy ;( Dziewczynki spokojnego tygodnia !!! A jak tam wasze brzucholki rosna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem na miejscu drugim po Sylwii:) z 54 na 62 obecnie czyli 8 kg do przodu;) brzuszek coraz większy, maluszek coraz silniejszy:) nie wiem czy ostatnio się jakoś ułożył po skosie bo mnie tak bolą żebra z lewej strony że czasem źle mi oddychać;/ Sylwus przykro mi z powodu śmierci wujka :( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś to przykre ! ja ma 103 cm !!! a waga ......hmmmm lepiej nie pisa dyiewcyzny bardzo prosze o pomoc , jutro mam male przyjecie urodzinowe i nie wiem co do jedyenia podac to taka mała schadzka macie jakies ciekaw przepisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedynie moge pomoc przepisem na pyszny I prosty jablecznik ...zawsze wychodzi...wszyscy sie zachwycaja ;) jak sie zdecydujesz to napisz ;) a Ja WSTAWIE przepis ...() 20 minut pracy nawet nie...a reszta w piekarniku ;) Aha....waga Tutaj sie nie martwimy jak zawsze mawiala Ewcia I dziewczyny...najwazniejsze szczescia w srodku;) a my po porodach bedziemy walczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat wolę przekąski an ostro niż słodko...Koreczki, małe kanapeczki bruschetty, tarty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, wagą się nie przejmujemy:) po porodzie weźmiemy się za siebie:) Sylwia możesz wkleić ten przepis na szybki jabłecznik bo zrobiłaś mi niemałą ochotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jedziemy z przepisem.....( powiem w sekrecie ,ze I sama sobie ochote zrobilam...tylko ,ze moj juz gotowy wylaczylam piekarnik wlasnie;) Ok ---------------> Potrzebne 3 jajka, szklanka cukru, 3 i trzy czwarte szklanki maki pszennej, cukier waniliowy, trzy czwarte szklanki oleju, 1 maslanka naturalna ( 1 i pół szklanki) 7/8 jablek cynamon, 5 lyzeczek plaskich proszku do pieczenia !!!! Tak 5 !!!( maslanka zniweluje smak nie bedzie go czuc wcale) Zabieramy sie do roboty ;) jajka miksujemy z cukrem przez 4 minuty, Potem dodajemy wszystkie pozostale skladniki I miksujemy przez 3 /4 minuty ;) powstala mase wylewamy na wysmarowana wczesniej maselkiem lub margaryna blache ( blacha duza!!! Ciasto jest w miare rzedkie) Pokrojone w plasterki cienkie jabluszka I posy posypane cynamonem wtykamy" w Ciasto I czesc ukladamy na zewnatrz ....Do piekarnika na 60 min temp 180* Ja zawsze robie kruszonke...na wierzch ale to juz jak chcecie ;) Ciasto zawsze wychodzi I jest pyszne!!!!!!!! Chyba jak sie robi kruszonke kazdy wie ;) Smacznego ...a napewno bedzie smaczne ;) robie je ponad 10 lat I zawsze jest zachwalane...dobrze smakuje tez ze sliwkami...badz ananasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale jestem ostatnio zabiegana tylko praca a po niej odpoczynek wiec nie pisze to leże w łóżku a mój kop do mnie nie przyjdzie. jeśli chodzi o wage to ja sie boje ze za mało bo przybyło prawie trzy kg może to wina braku apetytu byle z dzidzią bylo oki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ja byłam u doktorka mego:)słuchałam serduszka mojego maleństwa.infekcja wyleczona, wyniki wkońcu dobre, później wieczorny spacer ek zaliczyłam. Ciasto będe piec jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Wstawać wszystkie śpiochy! Niektórzy już od 2 godzin na nogach :) Pojutrze wielki dzień: moja Malutka idzie po raz pierwszy do przedszkola :) I coś mi się wydaje, że mamuśka ma większego stracha od niej hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie !!!!!!! ja też od 6 na nogach , pilnuje dwoje dzieci mojej siostry :) jakie to są diabły !!!! Sylwestrowe ile latek ma twoja córcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ma skończone 3,5 tzn. w sylwestra skończy 4, no i teraz też mam termin na sylwestra, stąd mój nick :):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
A Twoi podopieczni ile mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry witam się i ja:) A u mnie pogoda swietna jakies 20 st troche pochmurno ale jak dla kobiety w ciazy to calkiem super:) hihi A ja sobie chyba jakies ciasto zrobie dzisiaj, tak tu wczoraj aż pachnialo tym jablecznikiem:) milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowe 12 i 10 ale nawet chwili na pupie nie usiedza :) masakra Klaudyna polecam jabłecznik z przepisu Sylwi Cześc Olcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO BABY KOCHANE!!!!! Nie spie juz z godzinke ;) u mnie jest godzinke wczesniej NIZ u Was;) Spac za bardzo w nocy nie moglam bo tak sie placka o 11 w nocy najadlam jak glupol, I jeszcze mlekiem popijalam ;) takze do 2 w nocy podziwialam sufit I sciany...a Maz chrapal jak szalony ;) Plany na dzis hmmm , nic nowego...nagotuje zupke jakas jak zawsze ;) mam ochote na taki gesty krupnik z duza iloscia warzyw ;) a Potem bede siedziec I znow w necie buszowac... Jednym slowem nuda. Buzka dla wszystkich Mamusiek ;) mileko dzionka!!!!! U Nas 14 stopni....brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
A ja w robocie gniję jak zawsze :( ale wychodzę wcześniej bo mam lekarza i muszę się wykąpać i takie tam. Moja dzisiejsza wizyta u gina pokrywa się z zebraniem dla rodziców w przedszkolu, na które to muszę wysłać mężula, oj oj oj, cóż to będzie... pewnie dopiero się okaże jak dziecko pójdzie nieprzygotowane do przedszkola albo jakaś opłata będzie nieuiszczona hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) zazdroszcze tych obowiazkow ;( Ja codzien to samo...gdyby mnie Maz do kina albo na zakupy czasem nie zabral to bym zgnila z nodow;( W sobote bylismy w takim centrum...I kupilam cudny kocyk dla malej...wymienilismy tez wozek ze zloto czarnego na srebrno czarny ...bo jakos mi tak rozowy bardziej do srebrnego pasuje;) Zamowilam rozowo zolta wanienke z zestawem do kapieli....a tak wogole to nie wiem co Ja tak naprawde jeszcze potrzebuje ???? Musze popatzrec w necie....ahaaaaaa kupilam jeszcze taki zestaw dla maluszka...gruszka nozyczki ,ucinaczka, szczoteczka itp... W Tesco mieli promocje na chiefs zlo nawilzane do pupy...too tez kupilam 12 opak;) Napewno jeszcze musze pomyslec o paru zwyklych tetrowych pieluszkach ... Sama nie wiem....dziewczyny czy ktoras MA taka uprostrzona liste...ile spioszkow...pajacykow...itp na pierwsze 3 mce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×