Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość HASANANA
Ewcia... BAW SIE DOBRZE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Dziewczyny a macie już kupioną wyprawkę dla swoich maluszków??:)Ja dopiero zaczynam oglądać ubranka, wózki itp...Trochę mnie przerażają ceny tego wszystkiego w Norwegii.. Wolała bym kupić wszystko w Polsce bo jest dużo ładniejsze i w dodatku tańsze... Ale niestety nie mam takiej możliwości..Norweska moda jest straszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam wlasnie z urlopu z Pl i zaopatrzylam sie tam w kilka rzeczy np komplet poscieli do lozeczka, pieluszki tetrowe no i Kruszynka w spadku dostala duzo ciuszkow wiec cos juz jest, wozki mamy tez bo kolezanka nam dala takze sie uskladalo:) ja tutaj kupilam kilka spioszkow do tej pory, kombinezon na wyjscie ze szpitala-taki maciupki:D ale to bardziej pod katem bo mi sie podobalo niz kompletowania wyprawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Ja za miesiąc lecę do Polski więc pewnie wszystkie ubranka już kupię ale to tylko dlatego że później nie będę już w kraju... No ale niestety wózek będę musiała kupić tu... A synek mi dziś nawet spać nie dał :) szalał całą noc... może tancerzem albo piłkarzem zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wlasnie dlatego kupilam bo bylam tam teraz i juz nie bede, dopiero z Maluszkiem na Chrzciny, moze Wielkanoc..no nie wiem zobaczy sie:) haha no ta moja Kruszyna tez dosyc ruchliwa, jak byl spokoj to byl a teraz...kiedy on spi???:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Też dopiero na chrzciny pojadę:) i również myślałam o Wielkanocy:) Ciekawe czy jak się urodzi to też będzie tak szalał czy się uspokoi bo ja się już bać zaczęłam:) skoro on teraz mi spać nie daje to co będzie później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem juz po wizycie- wszystko ok, a waga no coz skoczyla od poczatku ciazy 1,5 kg ale lekarz kazal sie nie martwic. Z mala ok a skoro duzo pije to moze pozbywam sie wody z organizmu a w to miejsce ciazowe kg wchodza. Takze wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tylko 1.5 kg??????? Mamo Filipka---> no bo w sumie Wielkanoc to tak fajnie wychodzi-Maluchy beda miec ponad 3 m-ce wiec w miare "unormowane" juz beda (zalozmy, ze koszmar kolek nas ominie) no i Swieta w domu wiec tak 2w1 by sie zrobilo;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Ja przytyłam 5 kg.. Ale przez pierwsze 3 miesiące schudłam też 5 więc teraz mam taką wagę jak przed ciążą:) a wam dużo kg doszło??:) no Boże Narodzenie muszę spędzić w Norwegii więc chociaż na Wielkanoc chcę być w Polsce:)A przy okazji rodzinka pozna maluszka i ochrzcimy małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zgubilam nic i poki co wychodzi, ze mam jakies 7-8 na +, tyle, ze mi tylko brzuch i piersi rosna;)wiec jest ok!!:D z tylu poki co- nawet nie widac, ze jestem w ciazy....poki co...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Też tak mam że tylko brzuszek i piersi rosną.. Ale to akurat dobrze:) Tylko ciekawe jak to będzie później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw spadlo mi 4kg, pozniej przybylo 3kg, no I dzis pokazala waga znow 2,5 kg wiecej czyli 1,5 ponad wage sprzed ciazy. Ale spokojnie wszystko przedemna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a no, zobaczymy... a tak z innej beczki-dzis mamy w Dublinie impreze pozegnalan kolezanki bo wyjezdza do AU, w jakims klubie nocnym, no zobaczymy jak sie bedzie ciezarna tam prezentowac:D:D tylko teraz to ja mam naprawde problem w co sie ubrac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie Jest weekend, pogoda nawet się zapowiada na sloneczna wiec pewnie bedzie tu cichutko. W kazdym razie milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja od piątku jestem w\szpitalu....Mój gin na wizycie stwierdził nadmierną aktywność macicy i skróconą szyjkę...Podają mi leki, macica sie uspokoiła, ale ciągle z moczem coś nie tak...do tego mam bardzo krótką szyjkę... Z dzidzią ok. Jest duża, ale boję się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olcik Wspolczuje i nie zazdroszcze:( dobrze że z malenstwem wszystko ok. Trzymaj się dzielnie i powodzenia zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCIK... BARDZO MI PRZYKRO...ALE ZOBACZYSZ ZE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE...TRZYMAJ SIE DZIELNIE...BUZKA I ZDROWKA DLA WAS OBOJGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo,,,,!!!!! Jest tam kto???? Ja juz kuchenke posprzatalam , pranko wstawione, I sniadanko zjedzone;) Dziewczyny od 3 dni Lajluśka jakos nogami do doll macha...tak nisko ,ze az mnie irytuje...dzies mnie kopie miedzy sikaczem a kiszka stolcowa....jej juju jakie glupie uczucie...znacie jakies cwiczenia by pomoc " jej SIE przekrecic? Wczoraj lezalam miednica na 3 poduszkach 3 razy po 10 minut...glowa mnie tylko rozbolala...a Ona ciagle w tym samym miejscu napiera ;(.,.. Buzka Milego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
HASANANANA Mój synuś też tak często kopie i również szukam sposobu żeby go wtedy ,,przekręcić,,:) Naprawdę głupie uczucie ale co zrobić... Widocznie dzidziusiowi się tak podoba:)Ja też już posprzątałam i pranko zrobiłam:) Nawet obiadek już się gotuje bo dziś jak nigdy spać nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! ale ranne ptaszki :) ja pospałam dzisiaj do 9.30 dawno tak nie było :) Sylwia moja malutka tez robi takie harce i faktyczni nie jest przyjemne , na początku nawet troche sie wystraszyłam . Dziewczyny kompletujecie już wyprawke dla siebie i maluszka? jaki rozmiar ubranek 56 czy 62 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek ... Ja juz chyba mam wszystko ;) powiem Ci ze , obojetnje jaka dluga Lalinka SIE urodzi to I tak praktycznie wszystko mam na rozmiar 62, jak mialam 15 lat to moj brat SIE rodzil I pamietam ,ze mama tez wszystko wieksze kupowala. Nie MA sensu za miesiac zmieniac wszystkiego...a czasem nawet gdy jest troszke za duze, zalozysz skarpeteczki I bedzie dobrze;) Nie Wiem jak Wy dziewczynki , ale Ja mam takie podejscie do sprawy ;) nastepne ciuszki zamierzam kupowac w rozmiarze 3/6 mcy. Tak wiec mam 1 rozmiar 56 bo nie moglam SIE opanowac taki byl sliczny, a reszta to na 62 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Filipka:)
Ja właśnie się zastanawiam jaki rozmiar ubranek kupować... I może faktycznie lepiej kupić trochę większe bo dłużej da się ich używać...A dużo ubranek masz?? Bo nie wiem ile kupić tak na początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie cudny poranek i cały dzień taki sie zapowiada. co do ubranek to ja nie kupowałam bo dostałam sporo i mam tam kilka sztuk na 56 ale faktycznie 62 i większe królują , w końcu dzidzia bedzie rosła w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny A ja nie mam jeszcze nic. Mam dla siebie koszule nocne do szpitala itd. A dla malej narazie mam tylko akcesoria typu butelki smoczki termometr do wanienki itd.. Ciuszkow nie kupowalam bo najpierw nie wiedzialam czy bedzie synus czy corcia a pozniej siostra stwierdzila że bezsensu kupowac skoro ona ma po swoim dziecku a dzieci szybko rosna wiec lepiej przejzec co tam jest ewentualnie dokupic czego brakuje, bo bez sensu kupowac ciuszki ktorych mozna wcale nie zalozyc. Dlatego wybieram się do niej za 2 tyg na przeglad i wtedy zaczne dokupowac:) w sumie moja mama już szaleje wiec ja tak podchodze z dystansem. Mam już też kocyki reczniczek itd. Na dniach zamawiam lozeczko wiec bedzie do przodu. Wozek też od siostry wiec wiele mi nie trzeba, ale gdybym miala kupowac to I tak w rozmiarze 62. Bo w rozmiarze 56 to czasem mozna wogole nie ubrac dziecka jak urodzi sie wieksze:) Teraz zbieram sie do pracy zawiezc zwolnienie. Takze milego dnia zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u Olki i właśnie sobie uświadomiłam ze zamiast myśleć o ciuszkach to powinnam kupić sobie koszule i to pewnie ze dwie oraz klapki po prostu spakować torbe jak bym wy lądowała w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetko tak też powiedziała mi moja koleżanka ze powinnam zacząć od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm racja Ja dla Siebie tez nic nie mam....;( jakby przyszlo do szpitala sic to porazka ;( Asia na mnie nie patrz...Ja to mam zajoba na punkcie malutkiej ;) poczytam kiedys troszke dalej nasze forum to bedziesz wiedziala czemu;) Mysle ze mam wszystkiego po ok 20 sztuk...tylko czapeczek mniej bo 5 ;) wszystkich ciuszkow ok 120? Cos takiego;) I nawet pieluchy tetrowe mam rozowe I w serduszka ;););) ale debil ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny ja to samo, dla siebie nic nie mam. Dla maleństwa też wszystko większe, większość w rozmiarze 62. A poza tym butelki, smoczki, ręczniki, kocyki, nawet już Pampersy na pobyt w szpitalu, łóżeczko z całym wyposażeniem. A mamusia nieprzygotowana. Czas siebie zaopatrzyć powoli w niezbędne rzeczy do szpitala.. ja dopiero wezmę się za obiadek, trochę posprzątam bo narazie miałam lenia. Mały tak kopie od rana, że cały brzuch mi się trzęsie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×