Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dopiero WROCILAM...ze SZPITALA....Polozna mnie tam wyslala BO malutkiej bilo serce 200 razy NA minute...;( bylam w szoku... W szpitalu monitorowali mnie przez godzinie...I co SIE okazalo w ciagu godziny mala wykonala 128 ruchow...tak 128 ....dlatego tez jest serduszko w chwilach zabawy tak nachrzania! I to zupelnie normalne.....do tej pory jestem w szoku...ale ciesze SIE ze wszystko ok....Buziaki biore SIE ZA skladanie polki z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej małej wyszła krew (erytrocyty i hemoglobina) w górnej granicy normy, więc mimo, że chuda, to chyba wszystko OK. Prawie codziennie dostawała buraka, więc to pewnie przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWUSZKI JUŻ ZA CHWILECZKE ROCZI !!!!1 PEWNIE TAK JAK JA ZAGLADACIE TU Z SENTYMENTU :) STO LATEK DLA WASZYCH SKARBOW :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooniaa123
no i topik poległ. Pewnie siedzicie na fb. U nas ciężkie czasy na razie. Się zębina przeciska wieki i noce zarwane, ale wczoraj od bardzo dawno dzidzio zjadło obiad, potem zupę i potem kaszę. Co dałam to zjadło. Ależ to jest luxus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia U nas też ząbkowanie męczy. Dolne dwójki 100 lat wychodzą i wyjść nie mogą. Dziąsła wyglądają fatalnie, a tu nic i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś potwornego... Brak słów. :((( Dlatego niech się ze mnie śmieje, kto chce, a ja i tak będę sprawdzać lekarzy, i robić badania prywatnie, kiedy mi się coś nie spodoba. A najgorsze jest to, że co byśmy nie robiły, jak bardzo nie dbały i zabiegały, i tak do końca nie da się tych Naszych Skarbów ochronić przed wszystkim. Przecież rodzice Bolka zrobili wszystko, co tylko byli w stanie... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne ze nawet nad kiedy chodzi o dziecko maja w dupie wszystko i nic im nie z robią bo sie jak za wsze wymigają dupki jedne. ja sobie kiedyś już po wiedzialam ze jeśli mnie spodka odmowa po mocy w szpitalu sama za dzwonie na policje i niech w zrobią na tatkę. a jak nie maja pieniedzy to mysle ze jak by kazali za płacić za badanie to rodzice by za placili. i choć ten chłopczyk moze nie miał szans na ratunek ale przynajmniej rodzice nie mieli by takiego żalu do ludzi . została by tylko rozpacz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne rzeczy z tym chłopczykiem. Ja niczym nie znieczulam dziąseł. Może jestem przewrażliwona n/t leków, ale im mniej tym lepiej, a nie ma gorączki, ani jakichś strasznych całonocnych płaczów. Mąż ją bierze na ręce i od razu jest spokój :-) Ktoś z Was jeszcze karmi? Bo moja w nocy to tak zasysa, że niedługo sutki będa 15cm, bo juz tam mało co jest, ale jak tu nie dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia My już pożegnaliśmy pierś ponad 3 tygodnie temu, ale nie doradzę jak to zrobić, bo Szymek odstawił się sam. Po prostu odwrócił się tyłkiem do Mamy i dzięki. Znajoma malowała piersi długopisem, żeby Córkę zniechęcić. ;) Wczoraj na spacerku spotkałam kobitkę, która pierwszego Syna bite 3 lata karmiła, drugiego 18 miesięcy. Zszokowała mnie! Karmiła po 15-17 razy na dobę... Ja się może nie znam, ale tyle to Szymek jadł w pierwszych tygodniach życia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
u nas nie ma mowy, żeby dzidzio samo odrzuciło. Na pewno będzie ciężko, ale na razie jeszcze poczekam. W nocy nie ma spania bez cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika No to trochę ciężko... A jakieś małe oszustwo butelką herbatki? Wody? Nie wchodzi w grę? Chcesz już definitywnie przestać karmić, czy tak tylko myślisz na razie nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
no na razie tylko myślę, ale jedzenie w nocy juz chyba nie jest potrzebne. Ale tak się cieszy, jak ma cycka dostać, że aż szkoda kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam dziś tu z sentymentu bo za kilka dni pierwsze urodziny jak to zleciało :) ciężko było ale teraz kiedy corcia buszuje do domku aż miło. tylko ta zima dobija mnie strasznie ehhhhhhhhhhhh Monia ja juz nie pamiętam co to karmić piersią :) karmiłam do 9-10 miesiąca to już tylko 1raz w nocy. dla mnie to była ogromna ulga ze już koniec piersi ale jesli ty masz ochotę to karm dalej, choć rożnie bywa jedne dzieci same bez problemów odrzucają pierś a drugie im starsze tym robi sie problem musisz sama zdecydować pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania! Leci czas jak szalony! Sypnie roczniakami w ten piątek/sobotę z tego, co pamiętam - hurtowo! Czy to pełnia może była rok temu? ;) A Szymko 13 miesięcy w ten sam dzień, co multiroczek! :D Co do piersi, też się cieszę, że Mały sam zrezygnował. Teraz już jest dużo bardziej świadomy dosłownie z dnia na dzień i korzysta z umiejętności "manifestowania swoich potrzeb". Podejrzewam, że z odstawieniem z mojej inicjatywy byłaby scena niesamowita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepecia :) wdzidze ze podobnie jak mnie na sentymenty cie bierze :) Polka już taka duża :) oj jak ten czas leci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zimy to NIENAWIDZE !!!! szybko ciemno :( zimno :( bryyyyyy WIOSNO CZEKAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja to bym zimę przespała jak niedzwiadek najlepiej hihi oj duże dzieciaki jak z pod prysznica zapieram malą otuloną w ręcznik i tylko buziaka i wielkie oczy widać wtulona we mnie widze w tedy tom moją malusia Dzidzię z pierwszych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek wyglądał wtedy jak mały staruszeczek pomarszczony... Ale chyba większość dzieci tak ma! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT DLA DZISIEJSZYCH ROCZNIAKÓW! Ania, Layla, Natalia, Franek! Buziaki wielkie! I dla Ignacka wczorajszego roczniaczka! Przy okazji najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dotychczasowych malutkich solenizantów i solenizantek! Gratulacje dla Rodziców i najlepszego dla Wszystkich Rodzinek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa uprzedziłaś mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków z naszego topiku z okazji pierwszych urodzin :) SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym szczególnym dniu pragnę życzyć: zdrowych,pogodnych,pełnych radości i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech Boża Dziecina obdarza wszystkim tym, czego najbardziej Wam potrzeba. Pozdrawiam PsS. Najserdeczniejsze zyczenia wszystkim roczniaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadąc z jednej kolacji Wigilijnej na druga, pragnę Wam złożyć życzenia zdrowych, pogodnych i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia, uśmiechu dla dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie Pięknych momentów i chwil :) Wszystkiego w blasku, złocie i czerwieni, Niech nowy nadchodzący rok będzie dla was pełen nadzieji i nowych możliwości!;) Oby spełniło się nie jedno ale wiele waszych marzeń, Wszystkiego najlepszego i mnóstwa wrażeń!!! :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w Nowym Roku! Życzymy wszystkim wspaniałego 2013! Realizacji planów, spełnienia marzeń, a przede wszystkim samych sukcesów w wychowaniu Malusińskich, dużo dużo miłości i rodzinnego ciepła! U nas Nowy Rok niesie same nowości. Tatę nam wydelegowali w Polskę na miesiąc. Mieszkamy sobie od Świąt u Dziadków. Dobrze nam tu, chociaż bardzo tęsknimy. Ząbków przybywa. Pojawiły się dolne dwójki (w końcu!) i pchają się górne któreś, ale nie da się sprawdzić które. Szymek nie chodzi, tylko biega non stop. Psoci niesamowicie. Pole do popisu ma ogromne, bo u Dziadków w każdym zakamarku coś ciekawego można znaleźć. :) Szymek coraz więcej mówi, coraz więcej kojarzy, kombinuje... Apetyt niezmiennie dopisuje. Oby tak dalej. :) Pozdrawiamy wszystkie Forumowe Dzieciaki Łobuziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno - tematycznych według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Na zdjęciu dodam napis w dowolnym kolorze. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013. Tel. 532 557 626. Szczecin, email: arconex@onet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×